Ev ve AileYaşlı insanlar

Belirtileri ve Tedavisi - Kaslar geri myozitis

Hastalık iskelet kas liflerinin inflamasyona bağlı
kas ve ağrı şeklinde ve katı nodüllerin oluşumunda kendini
onlar. Kronik sızıntı olması durumunda, myozitis sırt kaslarının atrofi yol açabilir.

miyozit kasları neden nedenleri, viral ve bulaşıcı hastalıklar, skolyoz, osteochondrosis, eklem hastalıkları, yanı sıra düzenli aşırı voltaj belli kas gruplarıdır. Hastalık travma, hipotermi, ödem tarafından tetiklenebilir. lokomotor sistemi hastalıkları ile en hassas insanlar.

kaslar sürüş sırasında hava değişikliklerine geceleri ve ne zaman yanı sıra, basınçlı artan öncelikle yerel kas ağrısı ortaya sırt myozitis. Buna ek olarak, lezyon kızarıklık alanı veya deri şişmesi.

Hastalığın Tedavisi onun seyrine bağlıdır. Tavsiye yatak istirahati hastanın uyumuna sırasında akut olarak, anti-inflamatuar ilaçlar atanır. Kuru ısı sürtünme de gösterilir
ve lavanta, okaliptüs ve mercanköşk sıcak esansiyel yağları ile masaj yapın. için
sürtme sporcular için herhangi bir merhem uyacak. İyi sonuçlar verir
Böyle fizik tedavi ve elektroforez olarak fizyoterapi tedavileri. gereken
Uyum proteinli diyet.

O önlemek için gereklidir hipotermi özellikle ısınma prosedürlerinden sonra, taslaklar. Geleneksel tıp arka-inflamatuar Bitkisel çayların miyozitis kasları tedavi etmek önerir.

Miyozit lomber kaslar genellikle ani olağandışı yük veya yaralanma sonucu meydana gelir. Çoğu zaman uzun bir süre için aynı hareketi tekrar tutmak zorunda veya rahatsız konumda olan kişileri etkiler. durumda doğal olmayan statik yükleri önlemek için duruş dikkat etmek gereklidir. Hastalığın önlenmesinde Mükemmel sonuçlar yüzme ve jimnastik dersleri getirmek. canlandırıcı By yöntemler geleneksel sertleşme sayılabilir. Serin duş ve ıslak havlu ile kendini aşağı süngerle düzenli alınmalıdır.

sırt kaslarının myozitis mükemmel halk ilaçları kullanılarak tedavi:

1) Daha önce püresi sıcak haşlanmış patates, bir dizi doku katmanları üzerinden etkilenmiş alana uygulanması gerekir. Üst kompres bir yün atkı kapsayacak gerekir ve soğuduktan sonra, etkilenen bölge iyice ovuşturdu edilmelidir. Rahatsızlık genellikle hemen tutulur.

2) yığın kat ve etkilenen alanda uygulamak dulavratotu haşlanmış yapraklar, üstüne bir yün atkı tamamladı.

3) toz haline getirme, bodyaga - miyozit en etkili yolu. Bunu yapmak için, eritilmiş iki çay kaşığı ile 10g toz karışımlar mix
tereyağı. Gece, karışım, etkilenen alana ovulmalıdır. prosedür
deride oluşabilecek olarak, haftada bir defadan fazla tutulamaz
tahriş.

4) ağrı kabartma tozu serpilmiş lahana yaprakları lathered ağrılı kas için geçerli tavsiye edilir kaldırın.

miyozit söğüt tomurcukları 5) iyi yardımcı merhem. Hazırlanması için size söğüt tomurcukları ile eşit parçaya tereyağı ovmak gerekir.

6) bir saat boyunca infüze inflamasyon infüzyon Adonis vernal otu, rahatlatmak için uygulanır.

7) Bir yemek kaşığı ezilmiş dulavratotu kökü kaynar su 300 gram dökün ve 2 saat aşılamak. İki yemek kaşığı 3-4 günde yiyin.

8) iyi bir yapışkan plaster ile sabitleme, boğaz noktalar bakır para empoze ederler. Bir gün sonra, onlar kaldırılır ve temizlenmelidir.

9) Onaylı araçlar miyozit bal sosu içindedir. bal ve ılık wrap karalamaya Boğaz gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.