BilgisayarlarBilgisayar oyunları

GTA San Andreas fare değil neden ve nasıl düzeltebilirim

Bazen fare GTA San Andreas çalışmaz. Bu sorunun ve seçeneklerin nedenleri bunu bugün düşünün olacak düzeltmek için. Çoğu zaman, sorunlar oyun sırasında Esc tuşuna basarak manipülatör ile ortaya çıkar.

Anahtar eylem

GTA San Andreas fare ile çalışmaz neden sorusuna kesin bir yanıt yoktur. Windows sürümü veya çoklu işlem içinde her şey ihtimali yoktur. Her durumda, onların olağan durumuna kolunu döndürmek çeşitli yolları vardır. Her şeyden önce, biz eylemlerin belirli sayıda gerçekleştirin. GTA San Andreas çalıştırın. klavye kısayolu Alt + Ctrl + Del kullanarak "Görev Yöneticisi" etkinleştirin. Ayrıca, bu arada Ctrl + Üst + Esc uygundur. sekme "İşlemler" i seçin. gta_sa.exe adıydı Öğe arar. Sağ fare düğmesini tıklayın ve menü öğesi "Set çizgi" seçeneğini seçin. Daha sonra 0 CPU (CPU 0) dışındaki tüm keneler kaldırmak. oyuna geri gidin. Sorun çözülmüş olmalıdır.

dönüş

Rağmen Gerçekleşen eylemler hala varsa fare çalışmıyor GTA San Andreas, biz sorunu çözmek için ikinci yol geçin. kısayol Alt + Tab tıklayın. Kapa ve söz konusu kombinasyonu kullanılarak oyundan sonra açılmak. Bu tür bir yaklaşım sorunu çözebilir. Öyle değilse, Esc tuşuna basın ve sonra tekrar oyuna geliyor. Çoğu zaman, açıklanan eylem yardımcı olur önce bir kaç kez yapmak gereklidir. Ancak, çalışmak ve ilk basın edebilirsiniz. Bu nedenle, manipülatör sürekli kontrol edilmelidir.

Uyumluluk ve diğer zorluklar

Fare GTA San Andreas çalışmıyorsa yardımcı olabilir başka bir çözüm yoktur. Yani, oyunu başlatmak. Bundan sonra çevirin. Biz, "Görev Yöneticisi" gidin. sekme "Süreçler" gidin. Biz explorer.exe elemanı ararlar. Üzerine tıklayın ve ardından gelen menüde seçim "İşlemi Bitir." Bundan sonra oyuna geri gidin. Fare çalışmazsa Sonra, ikincisi yönteme geçin. Alternatif çeşitli oyunu çalıştırmak uyumluluk modları manipülatör kontrol edilmesi (2000, Me, XP). Bu yaklaşım, tüm güçlükleri ortadan kaldırmak gerekir. Bu yüzden fare GTA San Andreas çalışmıyorsa yapmak, ama oyun belirtilmelidir diğer arızaları, ne olabilir anladım. Örneğin, çok kullanıcılı modda uyarı mesajı sohbet edilebilir (oyun): Özel durum:. uyumluluk hatası düzeltmek yapılandırmak için. oyun ile dizine gidin. "Özellikler" i seçin, sağ fare düğmesini kullanarak SA-MP dosyayı tıklayın. "Uyumluluk" sekmesine gidin. Windows Me seçimi. Geçen yüklenmiş sürümü kaldırın. Bilgisayarınızı virüslere karşı kontrol edin. Sorun devam ederse, müşteri, hem de oyunu yeniden. Eğer oluşmaz istenen işlemi bağlayın tıklarsanız, Windows Me için uyumluluk modunda uygulamayı çalıştırın. SA: MP değil, başka adresine, oyun ile dizinde monte edilmelidir. Çok oyunculu modda uygulamayı kullanmak bir yüksek hızlı Internet erişimi gerektirir ve güvenlik duvarını devre dışı bırakın. Şimdi GTA San Andreas olası sorunları gidermek için biliyorum. Neden fare, bunu düzeltmek için ve nasıl biz yukarıda ayrıntılı olarak nitelendirdiler gelmez.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.