BilgisayarlarBilgisayar oyunları

League of Legends, Hyde. Galio, kederli vasi - kahraman için rehber

takımdaki rollerin dağılımı - herhangi bir çevrimiçi oyunun en önemli bileşenlerinden biridir. Özellikle maç onun eserlerinin uyum parti ne kadar her bağlıdır zaman. Galio - Bugün size Legends oyunu Ligi'nde bir sonraki karakteri sunuyoruz. "Meader" ve onun rolleri adanmış Hyde (Sezon 6) "teknik destek".

becerileri

İlk kahramanı teknik destek görevleri yerine hangi nedeniyle nedenlerini tanımlayalım. ayrı bir avantaj Galio kahraman - ilginç bir şey oyuncuların genellikle yukarıda bahsettiğimiz kavramlar, paylaşmaz ancak yeteneği farklı rolleri birleştirmek olmasıdır. Okumak Hyde, anlamaya yardımcı.

 • Pasif beceri "Rune cilt" yürürlüğe karakterin sihirli savunma becerilerinin% 50 dönüştürür. Böylece karakterin korumayı artırma otomatik yükseltmek ve onların saldıran potansiyeli.
 • S - belirleyici darbe. Seçilen alanda ciddi hasar büyü. Hızlı bir iyileşme süresine sahip ve biraz mana harcıyor. Onun sayesinde, Galio görkemli bir satırını ve hızlı bir şekilde kölelerinin öldürebilir. Büyük takım kavgalar "Oral" düşmana saldırmak için yavaşlatmak kabiliyeti için yararlıdır.
 • W - "Tut". kendi üzerine 4 saniye boyunca fiziksel ve sihirli savunma artırmak oluşturan veya sendika şampiyon kalkan. iksirler saldırıları büyü varsa, Galio belirli bir değere iyileşti.
 • E - "Adil acele." Bu belirtilen yönünü uğratan ve müttefiklerini hızlandırır.
 • R - "Durand Idol." Nihai becerisi. Bu kahraman saldırı yakındaki düşmanları neden olur. Bu durumda, indirgeyici hasar% 50 tarafından alınan ve şampiyon bir şey yapamaz.

Gördüğünüz gibi, Galio ekibi için yararlı becerileri bir dizi vardır. Bununla birlikte, zayıf otomatik saldırı. Sadece sihirbaz için ölümcül olabilir melee, içinde hasar yapabilir.

Runes ve büyü

Bir destek, rehber bu doğru olmadığını gösterecektir - Bir karakter Galio ana rolü olmasına rağmen. Daha iyi gelişmesi için mevcut tüm seçenekleri gerçekleştirmek için, evrensel bir yapı toplamak zorunda kalacaktır.

Bir rün takım tüm sihirli direncini artırmak gibi. Ayrıca hiçbir ekstra fiziksel ve zırh olacak. Saldırı sihirli penetrasyon alabilir.

Ama biraz daha sert tüm büyülerle. Eğer orta çizgisinin (Meader) yalnız durmayı tercih ederse, kölelerinin öldürmek "atlama" ve "Kontak" aldığınızdan emin olun. Eğer yan yolların birinde teknik destek rolünü seçmiş Ama, eğer, o bir müttefik yardımcı olacak bir "şifa" almak daha iyidir.

yetenekleri

Başka ne kılavuzunun içermelidir? Galio - evrensel şampiyonu, ancak farklı roller için ve ona yetenekleri farklı bir dizi sunuyoruz. Size kahraman daima ekibi için etkili ve yararlı olacaktır hangi bir çerçeve sunacak.

Birincisi, seçim basittir. "Wanderer" almak için çekinmeyin - hızı Ultimatum yetenekleri tam olarak yararlanmak gerekir. Ardından "Önbellek" ve "meditasyon". Sonra "Haydut" alabilir. Eğer teknik destek olarak sıraya eğer Yetenek kullanışlı olacaktır.

"Direniş" ve - Üçüncü sütunda, koruma geliştirmek için gereken her şeyi seçmek "Orta Deri". Ardından "Runik Zırh" veya select "Veteran yara izleri." Hem yetenek yeteneklerinizi yararlı olacaktır. Son olarak, muhakeme becerilerini geri tepme azaltma.

Kalan yetenek puanları akıllıca harcamak ve oyun tarzınız bağlı olacaktır. Eğer bir "döküm" oluşturmayı planlıyorsanız Bir yandan, "istihbarat" kullanışlı olacaktır. Bunun ardından da kalkan veya düşmana saldırmak için "gök lordunun Düzeni" geliştirmek için "Rüzgarın Blessing" alabilir. Öte yandan, sen o zaman "Efsanevi Guardian" ve "Taş İlişkileri" seçmek daha iyi olacaktır "tank" rolünü tercih edebilirsiniz. ültimatom becerilerini kullanırken Onlar sizin için yararlı olacaktır.

alım

Seçenekler silah başlatmak - kılavuzunun içermelidir en önemli konulardan biri. Galio ilk alımlar için birçok seçenek vardır, ama sadece iki en etkili olacaktır.

Eğer orta çizgi üzerinde durmak için gidiyoruz, "Halka Doran." almak Ayrıca iyileştirmeler için sana ihtiyacım olacak ve şiddetle çünkü "kararlı darbe" sürekli kullanım özleyeceğiz çok gerekli mana dolum, verecektir. bir müttefik ideali doğrultusunda üzerinde oyun için "Eski kalkan." O sadece siz ve bir müttefik sağlığını geri değil, aynı zamanda tesviye en Kerry oyuncusu verildiğinde teknik destek için doğru oyun için çok önemlidir biraz para, vermeyecektir.

Savaş sonu

ne sıfatla olursa olsun oyun, aşağıdaki eserler toplanacak olan oyunun sonunu başladınız.

 • "Merkür hızı." Galio için ideal ayakkabılar. Ayrıca pasif nedeniyle saldırır Sihirli direnci,.
 • "Boşluk Asası." Sihirli saldırı ve savunma, hem de hız kurtarma becerileri - Galio teknoloji desteği ve tankın için gerekli nitelikleri. çevredeki düşman korunmasında azaltılması - güzel bir bonus, Ulta güçlendirecektir.
 • "Unholy Grail Athens." Bu önceki eser olarak aynı ikramiye verir. Ve burada eşsiz aktif ikramiye hoş bir ek olacaktır.
 • saldırı ve savunma büyü ile uğraşmak canlılık ve verimlilik Ultimates artmaya başlar edilebilir. "Randuina yap" fiziksel koruma ve sağlık versin. Eğer "Idol" nin serbest bırakılmasından hemen sonra aktif ikramiye kullanmak eğer, çevredeki düşmanları arkadaşlarından uzaklaşmak için zaman yok.
 • "Cloak güneş alev" - Sağlık ve fiziksel koruma. Yakındaki tüm düşmanlara periyodik damage verir. Bildiğiniz gibi, kahraman melee ultoy- "alay" için - en iyi seçenektir.
 • Biz, fiziksel ve büyülü savunma dengeli sağlığını kaldırdı ve kullanışlı ikramiye bir sürü kaydolmak var. son şey onun seçim alabilir. ama teknik desteğe oynadı ve kullandıysanız Büyük olasılıkla, bu bir "dağ Yüz" olacaktır "Antik kalkanı." Oyunun sonlarına doğru size uygun bir nesne ile değiştirebilirsiniz.

Ne yazık ki, tüm sorular, bizim rehber yanıtlanabilir değil. En iyi danışman karakter için oyun deneyimi böylece Galio (Sezon 5), son yıllarda pek değişmedi.

Avantajları ve dezavantajları

Bu rehberini okuyarak öğrenmek şeylerin stokunu taşımanın zamanı geldi. Galio - Başka evrensel karakteri, takımda farklı roller bir dizi yürütebilecek.

 • Mükemmel "Anti-Magic".
 • Yüksek büyü hasarı.
 • Tank başlatıcı ve savaş gibi çalışmasını sağlayabilir İyi koruması.
 • Aynı anda tüm düşmanları zakontrolit izin Mükemmel Uzaktan Kumanda.

Galio içinde açıklarını yeterince bulun.

 • Uzaktan Kumanda yıkmak kolaydır.
 • Otomatik saldırı kısa menzilli.
 • Kesinlikle eserler bağlıdır.

Galio için oynayan bu nüanslar nedeniyle sorunlu hale gelir. Tarım nakit çünkü kölelerinin gelmek için yetersizlik çok zordur ve onlar olmadan sadece et daha yakın savaşın ortasına hale gelecektir. Bu durumda, daha hızlı bir şekilde teknik destek bölümünde yeniden eğitmek bulup cepheye gitmemek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.