Ev ve AileAksesuarlar

Yıkama için Japon toz: saygın marka, yararları

sonraki zamanlanmış kuru, mağaza ev kimyasalları barut ilk kullanılabilir araçları raf kaçırmayın zaman. Sonuçta, ucuz ürünlerin çoğu türleri, örneğin toksik fosfat olarak sağlık malzemelerle, yeterli zararlı içerirler. Gereksiz sorunları önlemek için, bir seçenek olarak, akılda yıkama Japon tozu almak gereklidir. ülkeden gelen fonların çoğu, çevre dostu bileşenler olarak yapılmaktadır. Bize çamaşır yıkamak için Japon toz böyle farklı bir ürün ne avantajlar seçmek ne bakalım?

nissan Fafa

için Japon çamaşır tozu nedir? Tüketici yorum mükemmel beyazlatma etkisi ile çok hafif deterjan gibi onun hakkında söylerler. doğal pamuk karışık kumaşlar, hassas çamaşır için uygun olan bir toz.

Kullanılmış ev kimyasalları, belirtilen markalar can el ve makinede yıkama için. Nedeniyle aktif enzimlerin etkisiyle doğal olarak etkili bir kumaştan hareket eski lekeler meydana gelebilmektedir. Bu nedenle, bebek ürünleri için uygun bir Japon çamaşır tozu, manşet, yaka, bebek bezlerinden kiri çıkarmak.

anlamına gelir yıkama yeteneği oksijen ağartma maddesi tipine göre arttırılır. ikincisi şeyler narin, taze bir koku vermek doğal kokulara bir kısmını içermektedir.

Nissan Fafa marka yıkama için Japon toz derece ekonomik bir tüketim değerine sahip. 30 litre su içinde maddenin sadece yaklaşık 20 g gereklidir.

aslan Üst

Japon toz yıkama sentetik kumaşlar, pamuk, elle veya makine ile karışık kumaşlardan yapılmış giyim yönelik sözü geçen. Nedeniyle doğal enzim ağartıcı yıkama bileşiminde içeriğine eski kir yayılır mükemmel bir etkiye sahiptir.

Aslan Üst bitki bileşenlerinin niteliğine göre tasarlanmış. Doğal maddeleri leke eritilmesi, doku ufak parçacıklar derinlemesine nüfuz. giysi takılı aynı bileşenler çim taze alan koku.

Markanın vasıtasıyla sunulan maliyeti nedir? Uygulamada görüldüğü gibi, çamaşır miktarı yaklaşık 7 kg ağırlığında üzerinde bu tür tozunun 75 gram gereklidir.

KAO Saldırı

Bir on yılda, bu toz Japon pazarında liderdir. Dahası, resmen mükemmel yağlı kiri ve beyaz şeyler sararmasını önlemek, farklı ekolojik güvenliği olan çamaşır yıkamak için en iyi Japon bebek pudrası olarak ABD'de tanınan bir marka KAO Saldırı anlamına gelir.

Sıcak ve soğuk su içinde hemen hemen eriyebilir gibi ev kimyasalları. Yapısında dokuların en küçük parçalar halinde nüfuz edebilen biyolojik kökenli aktif enzimler içerir. tozun etkili bileşenler, çamaşır makinesi keten bir bütün yığın maruz durumlarda, inatçı kirleri kaldırılır.

avantajları

Genel olarak bir Japon tozlar sahip avantajları nelerdir? Avrupa pazarında dağıtılan fonlar aksine neredeyse algılanamaz bu ev kimyasalların kokusu. Japon keten ile yıkama tozları Sonra aynı zamanda taze kokuyor ve bir "sentetik" koku yayıyor.

Plan ekonomik tüketimi ile etkili temizleme kumaşları farklıdır anlamına gelir. Bu tozların bileşim malzemelerinin son yapıdan ayrılmamıştır parçacıklar ve kirletici maddeler ile bağlı bitkisel katkı içerir. Suyun az miktarda yeterli Bu öğeleri, yıkamak için.

Japon tozlar fosfat içermeyen, 1986 yılından bu yana ülkede yasaklı ev kimyasalları üretimi için kullanımı. Bu nedenle, kendi zamanında ev kimyasalların yerel üreticilerin sadece doğal enzimler dayalı güvenli ürünler geliştirmek zorunda kaldılar. Ne yazık ki, iç enlemlerde günümüzde imal deterjanlar , böyle bir yaklaşımın üretimi ucuz imal araçlar sağlar, çünkü toksik maddelerin kullanımı ile. Ne yazık ki, bu standartlar ülkemizde geçerli mevzuata aykırı değildir.

Bileşenler Japon deterjanlar incelikle doku yapısını etkiler. ev hanımları için bu tür fonların kullanımı ile şeylerin ayrılmasından sonra giyim kalitesinin yakın bozulma konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Tüm nedeni - doğal ve sentetik kökenli liflerden yapısı üzerinde yıkıcı etkiye sahip bir ev kimyasal sert kimyasal bir kısmının aynı olmaması.

Sonuç olarak,

bu fazlalaştı Sonuç olarak Japon deterjanlar tanınmış Avrupalı üreticilerin ürünleri ile karşılaştırıldığında, gerçekten yüksek fiyat farklılık olmasıdır. Ancak, teslim açıklanan avantajlar, bir kitle nedeniyle, bu kategoride varlıklarını satın almak için karar çok haklı gibi görünüyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.