SağlıkHastalıklar ve Koşullar

Ses telleri: Tedavi

Burada dikkate alınacaktır tedavi ses telleri, yutak orta bölümünde bulunmaktadır. Kendilerinde çok özel elastik oluşumlardır. bağlantı parçasının yapısı, aynı zamanda, kas dokusu. ses telleri arasındadır Uzay, glottis denir. Nefes verme sırasında akciğerlerin çıkan havanın basınç, kordlar arasındaki mesafe hemen daralmış nedeniyle, kendilerini germek ve dalgalanmaya başlarlar - Bu bahsediyoruz budur. Ayrıca ses telleri bizim bronşlara da ihtiyaç ve akciğerler serbestçe herhangi bir nesneyi alamadım.

Nasıl duyarlı ses telleri, ve daha sonra, sorunlar onlarla ne başına gelmek için

Birçok yönden, ses telleri bunu yapamazlar, çünkü dalgalanma gerekli gerginlik olmadan dizeleri benzer. Laryngitis genellikle bir iltihaplanma olması nedeni budur ses telleri, tedavi derhal olmalıdır. Iltihaplı, önemli ölçüde tabii ki, glottisin azalmasına yol açar ki, boyut olarak artar. Ciddi durumlarda, onlar bile havayı geçemez o kadar şişer. Sonuç olarak, bir kişinin nefes bir saldırıyı olmuş olabilir. Bir erkek hastalığı çalıştırdığımızda Neyse ki, bu, ama sadece nadir durumlarda, sık olmaz. ses telleri zaman zaman uğrayabileceği bu süre gelen bulaşıcı hastalıklar, çeşitli vardır Genellikle sebep. bazı durumlarda tedavi, bağımsız yapılabilir, ancak komplikasyonları önlemek amacıyla, en iyi zaman bir audiologist görmek için. Geçen tavsiye edilmez kadar bekleyin.

Genellikle ses telleri ile ilgili sorunlar ve insanlar sürekli sesini overstrains olmasından kaynaklanmaktadır görünür. Onlar da olumsuz tütün dumanı etkilenir. sesi hripnet itibaren, ancak sorunları çok azı, elbette vardır.

tedavi için, bir kural olarak, bunları kronik lezyonlar işlem sorumlu olabilir ilaçlar ve spreyler çeşitli kullanım.

ses telleri geleneksel yöntemlerin Tedavisi

Geleneksel tıp burada başardı. ses telleri, dikkate aldığımız hangi tedavisi normal durumuna getirdi ve doğa bize ne verdi kullanıyor olabilir.

Çoğunlukla, bu durumda bütün prosedürleri arzu edilen maddeler, ses tellerinin olsun ki burada, durulama ile ilgilidir. Ayrıca mümkündür ve oral tedavisi. Tedavi çok etkili olduğunu ve bunun sonucu çok yakında görülecektir. İşte bazı mucizevi tarifleri şunlardır:

1) turp bir kaynatma: yaban turpu kökü kaynar su litrelik bir orta ölçekli üç çeyrek doldurmak gereklidir. Yaklaşık bir saat aşılayın. Bu suyu durulama için gerekli ve sözlü değildir. Bu bal ile her saat almalıdır. Bir doz - Bir çay kaşığı.

2) Havuç ve Bal: havuç suyunu sıkmak ve bal (bire bir) ile karıştırın. günde yaklaşık dört kez ayırın.

soğan kabuğu 3) dekoksiyonu: soğan kabuğu altın kahverengi yaklaşık üç çay kaşığı demlenmeye biraz daha zaman verin sonra birkaç dakika pişirin ve kaynar su yarım litre dökün. Gargara yaklaşık günde üç kez gerekir, ancak inflamasyon kendini hissettirmektedir zaman birçok yardımı için bu et suyu dönüyor.

4) Çikolata: sadece ağzınızda birkaç dilim götürün ve yavaş yavaş absorbe olur.

5) soğan ve sarımsak: eşit oranlarda karıştırılmış, hem kaynatıp biraz yemek. Birçoğu için o antipatik gelir, ancak bu sadece para cezası ses telleri yumuşar dikkati çekiyor. Tedavi çok etkilidir.

Gerçekten emin sorun korkmam gerektiğini olanların biri olmadığını sadece halk ilaçları kullanın. vokal kord hastalıklarının etkileri çok tatsız olabilir unutmayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.