BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Franchesko Patstsi: description karakteri

Franchesko Patstsi oyunlar Assassin Creed serisi ortaya çıktı en önemli tarihsel kişilik biri olarak kabul edilir. O bir kişi de parlak bir karakter, ikiyüzlülüğü ve centilmenlik beyefendi somutlaştırır. onun gerçek hikaye ve nasıl o kuvvetle herkes sanal dünyada gördüğümüz gerçeği ile kesişiyor ilgilenen Fanlar.

Geçmişe dayalı

İtalya'da, onların ülkenin her uzman geçmişi cevap mümkün olacak, Patstsi Franchesko kim olduğunu. Bu beyefendi yaşamış ve onbeşinci yüzyılın Floransalı Cumhuriyeti'nde avlanan Pazzi, asil bir aileden geliyor. O zaman, İtalya küçük devletlere ayrıldı ve aralarında Floransa en demokratik düşündü. Rhode Medici devletini yöneten ve sanat ve ticaret özgürlüğünü ilan etti. Bu eski Franchesko Patstsi tırmanmaya yardımcı oldu, ama 34 yaşından de, o Medici karşı ayaklanma idam edildi. Haklı Palazzo Vecchio pencere bilinen mimari yapı üzerine asıldı.

görünüm

Bu kayda değer olduğunu İtalyan soylu detaylı görünüm katillerinin Sipariş ilgili bir dizi oyun geliştiricileri. Bunlar, arşiv malzemeleri ile çalışmış notlar ve portreler buldum, ama sanal evren aktarılır çünkü. Sonuç tüm beklentileri aştı. Franchesko Patstsi kimin alev gözlerinde yanıyor cesur İtalyan oyuncu, gösterilen. sakal altında Yüzü muhalif görünüyor ve gücün üstünde olmak arzusunu tatmin edilemeyeceğini hatırlattı. Onun hareketlerini aşağı izlemek, bu telif izlenimi yaratır. Buna ek olarak, bir ana savaşçı ve her zaman onunla taşıdığı kılıcı, mükemmel bir komuttur. Genç kadınlar hayranlıkla ona bakarak, ve bu adamın biraz iz eğer bu yönü de, kalabalık gözlenmektedir.

Oyunda karakterin geçmişi

Katillerin Sipariş hakkında oyun serisinin yazarları tam doğası ve Franchesko Patstsi isteklerini çoğaltılamaz. Assassin Creed diğer projeler arasında bu özellik, ünlüdür, ancak onlar en ilginç karakteri sunmayı başardık adam. Tarihi kaynaklara ardından, onlar zamanda onun düşünce seyrini fark eder ve daha kendi oyun gösterdi. Genç kahraman yıl o sürekli Medici yükselişini izliyor gerçeğiyle işaretlendi. O toplumda orta sınıf insanlara nefret ve üzerinde yükselmeye araçlarının her türlü çalıştı. Ama asil Floransalı ailesinin iktidarına karşı açık bir çatışmaya gitmek zordur. Yakında cinsi Medici Pazzi gölgede ve genç adam şiddetle bunun için onlara nefret ediyordu. Yakında Şövalyeleri Büyük Üstadı bir teklif aldı Rodrigo Bordzhia onun topluluğuna katılmak için. Francesco kabul etti ve aynı zamanda Medici karşı komplo kurmaya başladı.

Florence liderliğine karşı Komplo

Tapınak Şövalyeleri Francesco de Pazzi Düzeninin girmesinden sonra otomatik olarak Assassins düşmanı haline gelir. Giovanni Auditore Lorenzo ve Dzhuliano Medichi karşı bütün kanıtlar yaklaşan arsa sunmaya hazır olduğu için Geri 1476 yılında, ölüm cezası riske attı. Uberto Alberti gonfaloniere - O zaman, o Tapınakçılar müttefiki müdahale etti. O tamamen soruşturma teslim etmeyi başardılar. Franchesko De Pazzi karşı kanıtlar, her ikisinin uydurma sunulan ve kötüye ait aile Auditore herkesi ikna etmeyi başardı. Bunun için o ve oğulları Floransa halkının önündeki meydanda asıldı. Şu anda, arsa inşa etmeye devam eder ve tüm suçlamalardan beraat Pazzi ailesiyle. İki yıl sonra, arsa hazırdı ve onu Müttefiklerle ince ayrıntıları görüşmek üzere sadece kalır. Bu karakter için o müttefikleriyle bir araya geldi San Gimignano, denilen bir yere gitti. O akşam, Ezio Auditore (oyunun kahramanı) oğlunu öldürür.

komplo yürütme

Tek bir ilk çocuğun kaybı görülmemiş bir düzeye duş Franchesko Patstsi içinde öfke kaldırdı. Artık doğru zamanı beklemek istedim ve Mayıs aylarında üçüncü Medici ailesinin insanların küçük bir grup bir saldırı başlattı. Bunlar, Santa Maria del Fiore kilisede hizmet etmek gönderildi. Hünerlerini kolayca Giuliano başa ve ana hedefi ile meşgul olacak - Lorentso Medichi. Francesco düşman yaralı, ama sadık arkadaşlarından arkasından saklanmayı başardılar. Aynı zamanda Ezio Auditore göründü ve acı kaderi engellemek için Medici karşısında meslektaşları yardım etti. Floransa alevler içinde zaten çünkü bu ayaklanmasında, bitmedi. O Signoria Sarayı fırtınası yapılarak kırdı dahaki sefere kahramanı İtalyan Tapınak, bir araya geldi. Pazzi rakibi kim fark edince geri çekilme oldu hiçbir yer yok. o suikastçiyle bittikten sonra Vücudu, Lorenzo sarayın bir penceresinden atıldı. hikaye arsa bitti ve Medici hızla Floransalı cumhuriyette etkisini kazanmış.

Gerçeklik ve oyun

Geliştiriciler ustaca gerçeklik ve kurgu iç içe geçmeleri yaklaştı. onlar akıllıca onbeşinci yüzyılda hayatının çıkardı, ancak tüm eylem Franchesko Patstsi temeli oyunun detaylarını takılı. Gizli Tapınak Şövalyeleri de yer almasının asılsız. Aynı zamanda, buradaki olarak Haçlı seferleri savaşçı insanların açık bir ilişki oldu. Tarihçiler de birçok önemli kişiliklerin kıyafetler armaları sırasını söz, ama bu sadece bir varsayım. Karakter Ezio Auditore tamamen kurgusal, hiç olmamış tarihte aralarında savaşır, ama hayranları için önemli değil. Oyunun arsa ve karakterler titiz hassasiyetle yapılır. kahramanların büyüleyici hikayesi uzun oyunculara hatırlanacak ve bazıları hala her zaman Assassin Creed serisinin en iyi hikaye olduğunu söylüyorlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.