BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Oyun Castle Crashers: karakterler ve onların özelikleri

Bugün bu incelemede almak oyunu Kale Çapkınlar, karakterler ve onların özellikleri, özel bir rolü hakkında konuşun. Bu proje aracılığıyla şövalye maceralarıyla romantik atmosfere atılmak mümkün olacak.

kalp

Biz oyunu Castle Crashers karakterleri anlatacağız önce, oyun hakkında birkaç söz söylemek gerekir. Hikaye Ortaçağ topu başlar. Bu bir davetsiz misafir. Onlar karanlık bir büyücü verilir. Daha sonra o yerel prensesler ve mistik objeyi çalar. Kral düşman kuvveti kahramanların peşinde gönderir. Oyuncunun bunlardan birinin rolünü üstlenir.

kahramanlar

Kale içinde Çapkınlar karakterleri ayrı hikaye hak, bu yüzden daha ayrıntılı olarak onlarla bahsedeceğiz. Kahraman çeşitli ve çok sayıda bulunmaktadır. Bunlardan birincisi - Yeşil Şövalye. O sihirli zehir ve ince kılıç vardır. Bu Kızıl Şövalye izlemektedir. O sihirli bir güç ve topuz vardır. Ondan sonra mavi şövalye geliyor. Bu karakter bir kılıç ve soğuk sihirli bir kabuğa sahiptir. Turuncu Knight'ın ilk turda kapatır. geniş balta ek olarak, ateşin sihirli sahiptir.

yolda

Orada oyuncu macera geçme sırasında bulabilir Castle Crashers karakter. Bunlardan birincisi - Grey Şövalye. O sıska bir kılıcı var. Sen barbarlar savaşta zaferin ardından açabilirsiniz. Sen ile bu karakteri karşılayabilir açık kask. O yukarıdaki farksız olmakla açık sadece maksimum karmaşıklığı en patron Cat karşı zaferden sonra mümkün olur. Yeni başlayanlar da vardır. Bu orjinal bir silahı var. "Yabancı uzay aracı" kazandıktan sonra açar. Bu dünyada ve Barbar görebilirsiniz. balta kullanma, Kraliyet Arena yenerek kilidi açıldı. Ayrıca oyunda bir hırsız karşılamak, ayılar, iskeletler, sanayiciler, eskrimci, Kraliyet Muhafız, Saracens, iblis, ninja, Plitolitsy, arıcı, Yılan, Konusogolovy, Pembe Şövalye ve Smith. Şimdi rollerinin ne olduğunu Castle Crashers karakterleri ve ne biliyoruz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.