OtomobilArabalar

Great Wall Hover H5: yorum ve aracın kısa bir bakış

Ürünler Çinli otomobil her yıl bizim vatandaşlar arasında giderek daha popüler hale gelmiştir. Sonuçta, bu arabaların nispeten düşük fiyat ile temel seçenekler ve bunları kolayca dünyaca ünlü üreticilerin ürünleri ile rekabet etmesine izin mükemmel teknik özelliklerinin iyi bir dizi var.

Çin'de üretilen otomobillerin en popüler türlerinden biri, off-road araçları olarak kabul edilir. Ve Duvar yeni Büyük Hover H5, doğada derece olumlu olan yorumlar, eski Avrupa ve Japon modellerinin bir kopyası değil demektir en belirgin "bağımsız" araba biri olarak kabul edilir.

Temelde Seddi Hover H5, sahibi yorumları bu teyit, mükemmel teknik özelliklere, hem de muhteşem iç kabin tasarıma sahiptir. selefinden farklı olarak, yeni SUV Avrupa'nın önde gelen üreticilerinden ruhu içinde daha sağduyulu tasarım oldu. Yeni model titizlik ve saplantı büyük aletleri ve aydınlatma kontrolleri kayboldu.

2.5 litre, 2.4 litre 150 hp turbo dizel yüksek tork ve petrol birimi çalışma hacmi - güç ünitesi otomobil yüklü olarak motorların iki tipi vardır.

Yapısal özelliği bir gövde olarak kullanmak pek çok rakip ayıran araç çerçevesinin, varlığıdır.

Ama Seddi Hover H5 incelemelere kısmen negatif ve çoğu durumda tüketiciler yanal destek sürücü koltuğunun aleyhine eğimlidir ve araç deri içi durumunda döşeme çok kaygan olduğunu göstermektedir. Ancak, bu oldukça sübjektif olup yeni SUV esasına olumsuz etkisi yok.

Great Wall Hover H5, çerçeve yapısı için, bir vites küçültme ve yüksek zemin boşluğu varlığı araya bile zor yol koşullarında, tüm hava koşullarında kırsal ve orman toprak yollar çalışmasına izin, onun sahipleri bu yakınsama değerlendirmeleri parlak off-road karakteri vardır.

Bu gerçeği teyit değerlendirmeleri diğer olumlu yönü Seddi Hover, katlanmış arka koltuklar bile nispeten büyük yükleri taşıyabileceği, kabin ve bagaj bölümünün geniş iç hacim olarak kabul edilir.

ve klima kontrol sistemi ve dikiz kamera - standart ekipman olarak arabadaki iki ön hava yastıkları, ABC sistemi ve EBD ve gelişmiş donanım seviyesi monte.

Genel Seddi Hover, sahibi yanıtları açıkça anlaşılması için izin - gerçekten bu otomobile birçok layık rakibi yapar mükemmel performans ve güvenilirlik, düşük bakım motoru, aynı zamanda nispeten zengin paket sadece yüksek kaliteli SUV, satın almak nispeten düşük fiyat için büyük bir fırsattır modellerin dünyanın önemli üreticileri.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.