SağlıkAlternatif tıp

Mide için Patates suyu: Uygulama ve yorumlar

Patates favori sebze insanlardan biridir. Gönderen çeşitli yemekler çok sayıda üretti. sık sık tıbbi özellikleri vardır ürünün tadına oldukça haricinde gerçeği hakkında sanmıyorum. Ve tabii ki, küçük bir fikir mide için ne kadar yararlı patates suyu yoktur. Yazık. Sonuçta, o çeşitli hastalıkları önlemek ve sağlığı normale edebiliyor.

patates Malzemeler

Ürün, sadece nişasta ile doymuş olduğuna inanılmaktadır. Ancak bu böyle değildir: Patates hızla absorbe vitaminler, proteinler, organik asitler, mineraller ve vitaminler olduğu lifin açısından zengindir. yumrular, potasyum yüksek bir içeriğine sahip kalp hastalığı su-tuz değişimi ve hizmet önleme geliştirir. En değerli maddeler ne yazık ki kızartma ve pişirme sürecinde gıda pişirme sırasında yok. En iyi lezzet olmadığından yemeye Bir çiğ patates, kabul edilmez. Ve aynı zamanda olabileceğin kazanabilirsiniz hazımsızlık.

Ancak, ürünün birçok yararlı maddeler çıkmak hala bir fırsat var. Suyu hazırlamak için gereklidir. Ham içecek yumru tüm şifa bileşenlerini korur. mide, yanı sıra çok sayıda iç ve dış hastalıkları tedavi etmek patates suyu uygulayın. En hastalıkları önlemenin iyi bir şekilde - O çıkan içecek unutulmamalıdır.

nitelikleri şifa

Günümüzde bitkisel birçok ülkede yetiştirilir. Bu kök fruktoz, sukroz, magnezyum, potasyum, fosfor, demir ve diğer besin yer alır. Bilimsel araştırmalar mide için çok etkili patates suyu göstermektedir. içki kullanılabilir mide ülseri ve duodenum ülseri.

Bir ilaç olarak suyu kullanmak yararlıdır. Bu önemli ölçüde azaltabilir mide asitliği suyu indirdi ağrı eşiği ülser.

Deneylerde olarak, içeceğin benzersiz kalitede çeşitli keşfedildi. Bir tonik, iyileşme, diüretik, anti-enflamatuar bir ajandır. Patates suyu alkalin özelliğe sahiptir ve iyi mide ekşimesi saldırıları rahatlatır. Onun iyileşmesi güç erozyon ile yüzeye iyileştirebilir.

Nasıl suyu almak için?

Eğer tedavi yöntemini almış, temel kuralları takip etmek gereklidir. O Oluşan içecek anlaşılmalıdır - oldukça güçlü bir ilaç. Bu nedenle, mide için patates suyu zarar vermedi yerine kullanımına çok dikkat etmek gerekir. Bu nasıl bir derde deva yapılır?

içecek tedavi edilecek gidiyor olanlar da hasattan sonra 10 dakika süreyle taze içmek için gerekli olduğunu unutmamalıyız. saflaştırılmış bir formda Patates kararır. Bu nedenle, açık havada uzun süre saklanamaz. Sonuçta, vitamin ve minerallerin kademeli yıkımı vardır.

Yeter mide için belirli tat patates suyu vardır. Bazı insanların zaten yetenekli içecek hazırlama çok olumsuz duygular neden olur. diğer malzemelerle birlikte koyarsanız Beslenme daha keyifli hale getirilebilir. tat iyileştirilmesi eşit oranlarda kereviz suyu veya havuç eklenmesini teşvik etmektedir.

önlemek veya kahvaltıdan önce aç karnına bir saat sabah tüketilen sindirim içki tedavi etmek amacıyla. Tedavi 10 gün oldu. Dinlenme aynı sürede içindir. Sonra ders tekrarlayın.

Eğer tedavi edici amaçlar için midede patates suyu alırsak, bir vejetaryen diyet uygulamaları gerekir. Et ve balık ürünleri kullanmak mümkün değildir. 500-600 gram süt ürünleri miktarını sınırlamak için gerekli olan ve haftada sadece 2-3 yumurta vardır.

İçecek Hazırlama

Yeter mide için ne kadar faydalı patates suyu bilmek de önemlidir. Nasıl bir tıbbi içecek hazırlamak için? Bu soru önemli değil azdır. Oldukça kolay olduğu unutulmamalıdır.

Önemli olan, bir kaç basit ipuçlarını unutmayın:

 • Sen katı yumrular kullanmalıdır.
 • Patates, yıkandı, ince bir rende temizlenecek ve zımparalanır. Sonra birkaç kat olarak gazlı bez ve meyve suyu sıkın.
 • Başka bir yol - meyve sıkacağı kullanın.
 • içki nedeniyle kaybolabilir onun iyileştirici nitelikleri sadece taze içmek gerekir.
 • Bir saman kullanarak, daha iyi içki iç. Bu, bu ilaç maalesef onu yok çünkü parçalayarak gelen minesi kaydeder.
 • Tedavi et, yağ, tuz ve füme gıdalar dışlayan bir diyet eşlik eder.
 • suyu içildikten sonra bir yarım saat oturup veya uzanıp, sonra sadece ana gıdaya geçmesine yönelik, bu gereklidir.

gövde hazırlanması

iyi hazırlanmış ise tedavi maksimum verim elde edilecektir. Belirli kurallara uymak gerekir.

et, balık, tuzlu ve tatlı yemekler yemeyi kesmeli miyim. Meyve ve sebze bunların yerine gereklidir. Çiğ yemek tercih edilir. Bunların tamamı gerçekleşebilir. bazen vücut hastalığında şiddetlenme tepki olduğunu unutmayın. Yani suyu almadan önce, doktorunuza danışın emin olun neden olduğunu.

Tedaviden önce olduğu lavman. Patates üründe bulunan şifalı mineraller olduğunun kavranmasına katkıda bulunur.

Nasıl geliştirebiliriz?

Biz konuşursak en kullanışlı mide için patates suyu, ne tür sen çeşitli dikkat edilmelidir. pembe ve kırmızı tonları yumruları daha mineraller ve vitaminler içerir. Bu nedenle, sıvı, tercihen bu meyvelerin hazırlanır.

Anahtar tavsiyeler:

 • Terapötik etkiyi arttırmak amacıyla, içki havuç suyu ile birlikte alınmalıdır. Bu karışım gastrit, ülser, kolit, mide kanaması, kabızlık ve sindirim organlarının diğer hastalıklar önerilmektedir. Birkaç gündür bu tedavi ile mide ekşimesi saldırıları, geğirme ve gaz geçmektedir.
 • gastrit, mide ekşimesi mücadele ve hazımsızlık içeceğin döngüsel tüketimini gerektirir için. Suyu 10 gün içinde içilmelidir. Birçok günlerde bir mola yoktur. kahvaltıdan yarım saat önce, sabah aç karnına taze içecek bir bardak içilir. 10 günlük kurs üç kez tekrarlanır.
 • durumunda artmış mide asit suyu miktarı 3/4 fincan düşürülür. Yemekten önce bunu bir saat içiniz.
 • yemeden önce 30 dakika boyunca mide ülseri ve duodenum ülseri sıvı içecek kurtulmak için. tedavi süreci giderek artan dozlarda 20 gün sürer. Biz, 1/4 fincan ile başlayan geminin 3/4 bir tabletin bir doz ulaşan çeyrek eklemelisiniz.

 • kabızlık ve baş ağrısı için içki patates içeceğin 100 g önerilir. Bu günde 2-3 kez yapılır. Suyu basıncını etkiler. Hipertansiyonlu hastalar için yararlıdır. kabızlık varlığında mükemmel patates, pancar, havuç yapılmış suyu karışımının yardımcı olabilir.

Tedavi taze hazırlanmış meyve suyu alınması gerektiğini unutmayın. 10-15 dakika süre ile ışık ve hava maruz kalma yararlı özellikleri kaybına neden olur. Hazır içecek derhal içmeli.

kontrendikasyonlar

Patates suyu sadece değerli bir maddedir ve tedavi edilebilir, ancak vücuda zarar yapabiliyor ve. Ekseriyetle ihlali alımı içecek ya da bölümlerini artırılması durumunda gerçekleşir. Nedeniyle şifa sıvı asiditeyi düşürür olması nedeniyle, bunun gastrit hypoacid zaman büyük özen gereklidir.

Eğer mide için patates suyu içmek için karar verirseniz Diyabet doktorunuza danışmalısınız. yüksek kan glukoz riskine dayalı bu tür hastalar için Kontrendikasyonlar.

Cilt yeşile döndü ile Kesinlikle patates sıvıyı sıkmak yasaktır. Bu sesi bu ürünün solanin'den çok (toksik bir madde) olduğunu gösterir. Bu kusma, ishal, kaşıntı ve uyku hali eşlik ciddi zehirlenmelerine neden olabilir.

Patates suyu mucizevi sindirim sistemi ile ilgili sorunlar çeşitli insanları kurtarmak. Ama o sadece kabul edilmesine de tüm talimatlara uymak ve reçete dozu artmaz olanlara fayda getirecektir.

Şubat ayında itibaren, patates suyu kabul etmeyebilir gerekir. Bu dönemden itibaren, yumru kökler toksik maddeler birikmeye başlar.

Bir patates, güneşte uzun zaman sıkılmış bir içki, kullanamazsınız. Aynı zamanda toksik solanine içerir. Bu şiddetli zehirlenmesine neden olabilir.

Geleneksel Tıp Reçete

Bu şaşırtıcı özellikleri, içecek sahiptir. Şaşmamalı halk hekimliği mideye uygulanan uzun patates suyu vardır. Reçete iyileştirici ilaç aşağıda verilmiştir. Bu ilaç diğer birçok hastalığın tedavisinde yardımcı olduğunu belirtmekte fayda vardır.

Bu nedenle, temel tarifi:

 • Mide ülserlerinin tedavisinde, asgari porsiyon 1/4 bardak miktarında suyu alıp sürekli 20 gün boyunca damarın 3/4 doz yukarı artar. 10 günlük mola düzenlenmesi, tedaviye devam etmelidir.
 • Kabızlık olarak yemeklerden önce yarım saat boyunca bir içki (günde 1/4 bardak) alır. Eşit oranlarda pancar suyu ile karıştırılıp daha iyidir.
 • bir aradan sonra, 10 gün boyunca aç karnına sabah suyu 200 ml ilaç olarak verilmesi ile tedavi Yellenme (10 gün) işlem tekrarlanır.
 • aşağıdaki gibi bertaraf yüksek asit ile Gastrit: Günde yarım fincan suyu yemeklerden önce günde üç defa, bir saat içilir. Tedavinin süresi - 10 gün.

uygulama sonuçları

Tabii ki, bunun mide, kendiniz için bu aracı deneyimli kişilerin geri bildirim için patates suyu kullanmaya karar olup olmadığını bilmek istiyorum. Mutlu hastaların çoğu iyileşme kendilerine özgü hikayelerini paylaşmaya unutulmamalıdır. içki, midede ağrı şiddetini ortadan kaldırarak, gastrit kurtulmak yardımcı iştahı uyarır.

Mide (sadece değerlendirmeleri bu gerçekler taşan) için patates suyu kullanarak, insanlar tedavi ve diğer rahatsızlıkları olduğunu yeterince sık belirtilmektedir.

Sonuç

ilk kulüp Avrupa'da hit eski çağlardan beri, halk şifacılar eşsiz tarifler çeşitli rahatsızlıkları iyileştirmek için izin tasarladılar. Ancak, (özellikle ciddi hastalık durumlarında) patates suyu kullanmadan önce bir hekime danışmalısınız unutmayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.