OtomobilArabalar

BMW X5: araba özellikleri. BMW X5 Özellikler

Her yeni modelde ışıklar onun languid memnun etmeye devam rağmen Bavyera şirket bakmak, olası bir saldırganlık bir ipucu ile, bu tür geniş ilgi görüyor değil güzel gözleri için araba üretmek. Uzun BMW, tarihçesi damla bir demet ve en önemlisi, takipleri, haklı sevgi ve saygı dönüştü ve marka kendi modelleri daha yeni fanlar çekmeye devam etmektedir.

BMW X5 ilk nesil

ilk spor geçit BMW Group, 1999 yılında ışık gördüm. Tüm göstergeler Range Rover, kulaklara X5 elektronik dolması Bavyera uzmanları atlatmak için çalışıyorum. Ama raflar BMW X5'in bakalım.

teknik özellikleri

sıralı altı silindirli versiyon benzinli ve dizel motorlar gibi oldu ve sekiz V-ikiz motor alüminyumdan yapılmıştır: İlk otomobil pazarı üç modeli tanıtıldı. Bu motorun son sürümü en ilginç görünüyor, bu nedenle teknik özellikleri dikkate Başlangıçta en güçlü motor.

Böylece, motoru yaptı hangi malzeme kendisi için konuşur: Bu spor modelde olacak. BMW X5 otomobillerin teknik özellikleri yayınlandı aynı isimde her makineyi sportınessi demek rağmen. Oysa bu motor, 7 saniye yüzlerce 286 hp ve onun nispeten düşük ağırlığa güç sayesinde hızlandırır. Yeni bir gaz dağıtım sistemi herhangi bir hızda maksimum vermek motorunu neden olur. Üç litre kendinden ayarlı soğutma sistemi, sürekli bir enjeksiyon ve hacim ekleyin - ve bir manuel beş vites Bu hayvanı almak ile birleştirdi. Ancak, dört çeker ve rağmen bir zemin boşluğu 203 mm, bu bir SUV değil. Ama bu bile araba BMW X5 gibi alıcılar sadece böyle bir dev.

teknik doldurma yeni geçiti için iyi bir ek oldu bağımsız süspansiyon. Tork dağılımı - Elektronik, bir tekerlek kaymaya başlaması durumunda, bu sistem geciktirir ve yük kalan tekerleklere dağıtılır anlamına gelir.

Daha katı yaylar bile maksimum yükte, esnek olmayan kalır, bu nedenle boşluk yüksekliği hemen hemen her zaman aynıdır.

Ama özel dikkat frenler, dikkat edilmelidir "sporu yararı aracı." Her şeyden önce, bu nedenle stabil olan fren diskleri bu artış, sorunla başa çıkmak için, ancak aşırı bir durumda geri ve çalışma koydu frenleme mekanizması - frenleme kuvveti keskin bir uca kadar fren pedalına sıkma ile artar.

Sürüş sırasında sürücünün hayatını kolaylaştırıyor BMW X5 özellikleri birçok elektronik "hileler" in tamamlar.

dış

Fanlar sevgiyle ona "Tank" veya "kabine" dediğimiz X5. Bu, bazı dışsal kapladığı büyük hacim haklılaştırılmaktadır. Hatta değil çok sert böyle büyük geçit spor denilen inanmak. Ama gerçek kalır. Neredeyse 5 metre Araba uzunluğu neredeyse 2 metre genişlik ve 170 santimetre yükseklik çok briskly farklı kalite kaplamalar ile yollar (yani sizin değil bir SUV var) üzerine biner.

Hood yeterince akıcı çizgiler agresif "namlu" indirgenir: markalı burun delikleri çok dikkatli "göz" ile birleştirilmiştir linzovannaya farlar. Bu durumda, aracın profil pürüzsüz ve yuvarlak ve ön görünüyor - keskin ve net bir. İlk bakışta bu araba o çelişkilerle dolu olduğu konusunda uyarıyor ve direksiyonda oturur tek sanki onun gerçek özü ile tanınır.

direksiyonuna oturmak olanların Konuşma: Sürücü koltuğu çok rahat. bu arabada herhangi bir yerde sadece uygun ve mümkün olduğunca rahat olmasa da.

Ergonomik koltuklar sürücü kendi konsantrasyonuna katkıda bulunacak tekerleği adresteki "dağılmaya" izin vermez. İçeride, çok yer, bu nedenle yolcuların sıkışık oturmak zorunda olmayacaktır. Temel yapılandırmada, elbette, cilt karşılamak, ancak bazı dokunsal zevk hareketi üzerinde tam kontrol sevincine ile değiştirilir eksik değildir. Ekler, BMW damgasını haline gelmiş iç, içinde ahşaptan yapılmış iç siyah beyaz seyreltilmiş ve gözlerinize kalanını verir. elverişli konumu otomatik kontroller ikinci geziden konumlarına alışması için izin verir. Ayrıca güvenlik halledilir temel yapılandırma Bavyeralılar başlayarak: Yan ve ön hava yastıkları tüm modellerde mevcuttur, ABS varsayılan olarak mevcuttur.

Ama tüm iyi şeyler gibi, yaratıcıları BMW karar X5 özellikleri daha da iyi yapmak. Ve onlar iyi yaparım.

BMW X5 ikinci ve sonraki nesillerin

2003 yılında BMW'nin geçitler üçüncü kuşağı memnun 2013 taraftarların ilk güncellenmiş versiyonunu geldi.

teknik özellikleri

yeni ve daha güçlü motorlar vardır. Şimdi maksimum hız otomobiller 240 km / s yüzlerce biraz daha az 7 saniye ve ikinci nesil X5 kaputunun altında gizli 320 beygir tüm bu teşekkür aldı dağıtmak için, oldu. BMW X5 özellikleri üçüncü nesil daha da geliştirilmiş: üst hız aynı kalırken o, 407 beygir gücü var - 240 km / s.

5, 5 saniyelik bir yüz kilometreye İvme yukarı Crossover endeksi X5 şimdi, bir trafik ışığı ile başlamak için bir utanç gerçek bir başarı değildi. Her ne kadar lüks sınıf otomobil kanıtlamak için hiçbir şey borçludur sağlam işadamı sahip olacağını varsayar. Ama özellikler ona bunu yapmaya izin BMW X5 orada olduğunu hatırlatmakta fayda var.

dış

zamanla görünüşte Güçlü değişiklikler uğramamıştır. Bu modelin ikinci baskısı nedeniyle büyük beden şişlik ve yumuşak özellikleri sunan üçüncü nesil ve ince silueti daha geniş ve daha uzun olduğunu belirtmekte fayda vardır. Hala araba daha uzun oldu ve yerden yükseklik rağmen, tam tersine, azaldı.

İçeride de, küresel değişim görülmez. Tüm olarak geniş ve yeni BMW modellerin her yanı rahat. Nesilden nesil sadece geliştirilmiş döşeme malzemeleri, renkler paneli ve orta konsolun çeşitli. Biraz düğmeleri artık elektronik yığın da kolay kontrol taşındı. eğlenceli seçenek olayları vardı - her zevke.

Yani, biz BMW sportif karakteri bu BMW X5 için podobranny özelliklerine rağmen bir SUV yaratma arzusunu öldürmediğini sonucuna varabiliriz. Şimdi, Bavyera ustaları sayesinde, birçok diğer üreticiler için bir model oldu alışılmadık bir crossover var. Ama BMW, her zaman olduğu gibi, ilk ve en iyi kalır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.