OtomobilArabalar

Nasıl gaz tankının hızlı bir tamir yapmak için?

Yolda makine arızaları kimse bağışık değildir. bazı durumlarda, sürücünün kendi başlarına hasar kaldırabilir Ama eğer (örneğin, tekerleği değiştirin) diğerlerinde o panik başını alıp bundan sonra ne düşünmeye başlar iken. Böyle durumlarda başarısızlık ve yakıt tankı, tanktan yakıt yani kaçaklarını sayılabilir. Yine de, Rus yollarda bir sürpriz sürü değil, zamanında hedefinize ulaşmak gerçeği olur. Yine de yakıt deposu onarımı yapmak için yardımcı ve bir çekici neden olmaz yolu vardır.

hasarın belirtileri

Eğer tankın bir delik tanımlayabilirsiniz nasıl ilk göz atalım. başarısızlığın bir işareti arabada yakıt güçlü bir koku olabilir. Eğer araç benzin gibi kokuyor düşünürseniz Ve hemen durdurun ve yakıt seviyesinin sensör okumaları arayın. her saniye, bu rakam azalır, bu demektir Eğer yakıt tankının acil onarım gerekir.

araç

yoldaki delikleri ortadan kaldırmak için çeşitli seçenekler vardır. Bunlardan biri, aşağıdaki adımları içermektedir. yakıt, bir cıvata almak tamamen cıvata üst üste gelmesi amacıyla tankta delik, bir deliğe bir cıvata eklemek nereden sen, yer bulduktan sonra, bir çamaşır makinesi ve kauçuk conta koyun ve somunu sıkın. ara parça kullanılarak olmadan, bu durumda lastik sızdırmazlık maddesi işlevi yerine olarak, benzinin sızıntısını önlemek mümkün olmayacaktır. şekilde makine tamiri sadece konteyner geniş bir alana sahip olması durumunda kullanılır ve makinenin yerden yükseklik bir matkap deliği üretmesine olanak sağlayan edilebilir.

Yakıt tankının tamiri: iki numaralı bir yolu

Önceki yöntem lastiklerinde fazladan kameraya yoktu olanlar için mükemmel uyacaktır. Bu malzemenin kullanılmadan aşağıdaki yöntem basitçe yapamaz. o kalın olduğu için bir kamyonun İdeal uygulama iradesi odası. Fakat birkaç ağır araba için onun binek otomobil yedek parçaları saklanan, bu nedenle yolcu hücresinin kullanımının durumu ele alalım edilecektir. Bir delik bulduktan sonra, dikkatli sızıntının boyutunu ve ölçeğini dikkate almalıdır ve ancak bundan sonra bir lastik yaması nasıl olması gerektiğini büyük karar. Beş dakika sonra o sadece kaybolur, çünkü ıslak yüzey, onarım için uygun olmadığını hatırlamak önemlidir. Eğer yama kesip sonra Yani, yakıt deposu onarımı için tankın yüzeyine tutkal gerekiyor.

sızdırmazlık alanı yardımcı eleman düzenli tutkal "Moment" başvurabilir olarak, çok büyük değilse. İşte ithal ürünlerin seçimi her zaman iyi bir onarımın yapılması etmeyeceğini unutulmamalıdır. yukarı sızdırmazlık için delikler tutkal sadece yerli marka seçin. Bu arada, böyle bir onarım yakıt depoları geçici değildir ve aynı zamanda makine 2-3 yıldır rahatsız edilmeden çalışabilir.

Sonuç

Eğer delinmiş gaz tankı şeklinde bir sıkıntı biraz varsa, çünkü doğaçlama yardımıyla, değil umutsuzluk kolayca bu sorunla başa çıkmak ve doğru hedefe ulaşmak anlamına gelir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.