OtomobilArabalar

Makine veya herhangi ucuz yabancı arabalar

Bugünün dünyasında, ancak hemen hemen her araba satın alabilirsiniz can "katlanmış" değil herkesle bir araba göze. Bu nedenle ucuz yabancı arabalar, daha önce olduğu gibi, Rus nüfusun talep görmektedir. Tabii ki, çok makinenin kalitesine alıcı tarafından ileri sürülen şartlara bağlıdır. Rusya'da, sen en fazla 400 bin ruble değerinde ucuz yeni araba satın alabilirsiniz. Bunlar: Renault Logan, Chevrolet Lanous Kia Picanto ve diğerleri.

Bize en popüler modellerde daha ayrıntılı söz edelim.

Daewoo Matiz. Ortalama olarak, minimum konfigürasyonda yaklaşık 187.000 ruble fiyatı. Bu markanın Ucuz yabancı arabalar sınıfının en popülerdir. onun avantajları arasında kompakt boyutu, düşük yakıt tüketimi, kolay bakım gerektirmez. Muhafazakarlar tarafından anti-yerçekimi makineleri yeterli kanat kapakları eksikliği sayılabilir. Maksimum paket ve gümüş tamponlar ile, dört vitesli otomatik şanzıman ile, temel, ileri: Rus modeli dört sürümlerinde sunulmuştur. Bir Daewoo Matiz satın alırken (düşük maliyetli) bir stepne, stereo, ısıtma gözlük, ekstra ödemek zorunda kalacak merkezi kilit ve davlumbaz.

ZAZ Şans. Bu modelin Ucuz yabancı arabalar ortalama 250.000 $ mal olacak ruble sadece temel konfigürasyonuna sahip. Geçmişte, bu araba işareti Chevrolet altında Rusya'ya teslim edildi. Temel Özellikler: Güç 1.3 litrelik motor - 70 beygir. Başlıca avantajları şunlardır - konfor koltuklar, ergonomik özellikleri. Makine özelliklerinin olumsuz tarafı karakterize kayma (birinci ve üçüncü aktif hale getirmek için gerekli olan basıncı). tam teçhizat için ek fon çekmek için gereklidir.

Renault Logan sınıf B. ucuz yabancı araçların tercih edenler için uygundur fiyat politikası 339000 ruble başlar. Rus showroomlarında makine üç donanım seviyesi mevcuttur: sürücü için immobilizer ve hava yastığı; mevcudiyeti ile direksiyon, merkezi kilitleme ve renkte yapılan tampon; Bir uzak, arka koltuk başlıkları, elektrikli pencere ve varlığı ile kontrol merkezi kilitleme sistemi, sis lambaları. Olumlu tarafta geniş bir salon, oldukça geniş gövde içerir. belirli bir zaman pas bulanık birinci anahtarı ve bir geri vitese sonra görünür eksi arka koltuk, ayrışmaz.

Chery QQ6. Fiyatlar 267,000 ruble başlayacak. En ucuz seçerek Yabancı bir araba, bu Çinli otomobil verilen bazen alıcılar tercihi. Hatta en aza konfigürasyonda "paket" de: • iki tane hava yastığı, ABS, klima, sis lambaları ve on-board bilgisayar sistemi, alaşım tekerlekler ve defrost, merkezi kilitleme ve hatta alarm. motor 1.1 litre kapasiteli, güç - 68 hp dezavantajlar iç gri plastik, altı yastıkları, CAT sabit geçişin varlığını içerir için, kavrama tellerinin ayrıldı.

Yukarıda açıklandığı gibi çoğu bütçe yeni yabancı arabalar, elbette, kendi özellikleri var, yani bir araba öncelikleri temelinde değer seçin. Eğer bir seçim yapmadan önce sahipleri yabancı araçların tercih ile Ancak, tanışırız gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.