Haberler ve ToplumKültür

Göster "House 2"

Şimdiye kadar, gösterinin farklı yaş kategorilerine sahip birçok taraftarı var. Ukrayna ve Avrupa'da gösteri "House 2" kök salmasına rağmen, Rusya'da proje devam ediyor. Şov çok uzun süredir devam ediyordu, birçoğu ona alıştı. Rusya'da insanlar muhafazakârdır. Şu ana kadar "Mucizeler Tarlası" ve "Ne Var?" Gibi programlar var. Nerede. Ne zaman ", 90'lı yıllarda başlayan ve halen devam eden konular.

"House 2" gösterisi beklenmedik bir şekilde ekranda belirdi, o sırada böyle bir TV projesi yoktu. Proje, Batı'nın televizyonda etkisi olarak değil, yeni bir şey olarak algılanıyordu. Şovun çekimlerinde çarpıcı değişiklikler oldu. Uzmanlar, psikolojik olarak, izleyicilerin komşular üzerine casusluk yapmak gibi "Ev 2" gibi projeleri bir başkasının hayatı için algıladıklarına inanıyorlar. İnsanlar, diğerlerini sevmese de, başkalarının başına neler geldiğini merak ediyorlar. Motor basit bir merak.

Ve başarısızlıklar beğenmeyen kahramanlarla ortaya çıktığında, bazıları sevinir ya da canlanır. "Evcil hayvana" kötü bir şey geldiğinde, izleyiciler gerçek anlamda kahramanla empatileşirler. "House 2" projesi TV'de gösteriliyor, ancak her zaman uygun değildir - gösteri genellikle reklamlarla kesilir ve şu an için izleyiciler uykuya dalabilir ve önemli bir anı kaçırabilir.

Bu nedenle, en son çıkan sorunları bir kerede izlemek mümkün değilse, çevrimiçi yayınların İnternet'te kaydedilmesi sayesinde karakterlerin başına ne geldiğini görebilirsiniz. Birçok izleyici, son serinin 2 numaralı evini, örneğin Dom2-lifes.ru web sitesinde kendileri için uygun herhangi bir zamanda izlemektedir.

Çoğu insan için, projeler sıradan insanlardan daha ilginçtir, çünkü gösteri sıradan insanların hayatını gösterir. Serisi, yetenekli ve ünlü yönetmenler tarafından bile yapay öyküler halen devam etmektedir. Görüntüleyen aktörlerin rollerini yerine getirdiğini bilir. Bir diğer şey de, gerçek insanların, hayatlarının, çatıştığı ve birbirleriyle uzlaştıkları, buluştuğu, ayrıştığı, iletişim kurduğu, kişisel ve evcil nitelikteki sorunları çözdüğüdür.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.