Haberler ve ToplumKültür

Mineral Suları - Dün Ve Bugün

Mineral sular ilçenin idari merkezi olan Stavropol Bölgesinin gururu. Mineral Suları şehri, Kuma nehri vadisinde Stavropol'a 130 kilometre uzaklıktadır . İşte Rusya'nın güneyinde en büyük havaalanı. Bölgeyi Kafkasya Mineral Suları'yla ülkenin bölgeleri ve bölgeleri ile bağlar. Mineral Suları , kısmen ormanlarla kaplı Snake Dağı'nın eteğinde bulunurken , diğer kısmı uçurumdur. Elbrus'un güzel hava koşullarıyla Elbrus'un manzarasını görebilirsiniz.

Mineral Suları şehri, Rostov-Vladikavkaz demiryolunun yapımından kaynaklanmıştır. Küçük bir konut kompleksi 1878'de köy "Sultanovskiy" unvanını alır. 20. yüzyılın başında, ana faaliyet konusu, metalik olmayan metallerin ekstraksiyonu ve işlenmesi olan işletmelerdi. 1925 yılında inşa edilen yeni havaalanı, şehrin tarihinin yeni bir işareti haline geldi ve statüsü 1922'de elde edildi. Şimdi şehir Sovyetler Birliği hava yolunun en önemli nesnelerinden biri haline geldi. Büyük Vatanseverlik Savaşı sırasında Mineral Suları , Stavropol Bölgesi'nin önemli bir kenti oldu .

Şimdi, Mineral Suları, farklı milliyetlerden 75 binden fazla insana, Rusların hakimiyeti altındadır. Kentte çok gelişmiş bir kültür var, farklı dinlerin kiliseleri, tarihi kişiliklere ait birçok anıt var. Kentte iş ve iş başarıyla gelişiyor. Bu endüstriler çoğunlukla Mineral Waters ilan panosu vasıtasıyla terfi edilmektedir . Mineral Suları iyi bir eğitim sistemine sahiptir.

Kent, kentin ve ekonomisinin mükemmel gelişimine katkıda bulunan iyi gelişmiş bir altyapıya sahiptir. Girişimcilik, Mineral Sularda lider konumdadır. Bu tür etkinlik için uygun koşullar yalnızca genç ve acemi işadamlarını cezbetmektedir. Onlara göre, işlerini geliştirmek için gereken tüm koşullar yaratılıyor, özellikle şehrin Min-water mesaj panosu olduğuna dikkat çekmek istiyorum. Elektronik tahta aktif, çok sayıda insan tarafından ziyaret edildi. Birçoğunun hizmetlerinin geliştirilmesi ve sunumuyla ilgilendiğini yazıyor; burada kalıcı bir işveren ve işbirliği yapabileceğiniz bir kuruluş seçmek için sık sık müşterileri bulabiliyor veya tam tersi bulabilirsiniz.

Bu nedenle, Mineral Suları'nın, iyi ve istikrarlı ekonomisi ve gelişmiş altyapısı olan, genç ve gelişmekte olan bir şehir olduğu kaydedilebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.