Sanat ve EğlenceTV

"Stajyer" ten Gleb Romanenko

Dört yıldan uzun süredir nitelikli ve komik olan Rus televizyon dizisi "Stajyerler" çeşitli derecelerde güçlü konumlara sahiptir. O, farklı yaştaki seyircilerin muazzam sevgisinin nesnesidir. Ve bütün bu yıllardaki "Stajyerler" ten Gleb Romanenko, serinin en parlak ve en renkli karakterlerinden biriydi.

Klasik C ana

Ve serinin başında bu gerçek çok becerikli ve doğru şekilde oynanır. Arsayı bilmeyenler için stajyerlerden gelen Romanenko gelecekteki kariyeri için çok cesaret verici bir nitelik taşıyor: Annesi başhekim. Bu genç adam sıkıca bu gerçeğin stajın kolay ve acısız geçişini kolaylaştıracağına inanıyor. İş - Bu açıkça onun saçmalığı değil. Belki de bu şekilde olurdu, eğer Dr. Bykov patronunu "aptal" öğrencilerin eğitiminde bir otorite olarak algılamayan stajda liderlik etmezse öyle olurdu.

Prensipte, adamın "eğirmeyen" bir staj beklemek için her nedeni vardır. Sonuçta, annesinin bağlantıları sayesinde tıp enstitüsüne girdi. Ve normalde sadece aynı nedenle bitirmeyi başardı. Bununla birlikte, güçlü liderinin eliyle Romanenko'nun planlarını bozmaya karar veren Dr. Bykov'tu. Stajyerlerden onu en tembel saydı. Ve bu görüş vakıf olmaksızın değil.

Gleb Romanenko en gayretli öğrenci değildir. Çoğunlukla işe geç kalır, bazen ona korkunç bir baş ağrısıyla gelir (içmenin aşırı sevgisinin ve gece hayatının aşırıluğunun bir sonucudur). "Internews" ten Gleb Romanenko, başkalarının uyuşmazlıklarına girdiğinden daha sık karşılaşıyor ve doğrudan patronu olan Dr. Bykov ile çatışma durumlarına giriyor.

Ancak olumlu yönlerini de unutmayın. Iman Romanenko'nun "Internews" tabii ki vardır. Çevresinde olan insanlarla kolayca ilişki kuran çekingen, girişken bir adamdır. Ayrıca dikkati çeken bir nokta, mizah ve becerikliliğin iyi bir anlamdadır.

Sosyoloji (Gleb Romanenko)

Uzmanlaşmış sosyolojik alanlarda yapılan anketlere göre "Stajyerler" Gleb Romanenko serisinin kahramanı tipik bir "Dumas" olarak kabul edilir.

Bu tür kişiler, kimin sorumlu olduğunu ve istediğini elde etmek için daha zayıf olanı kimin üzerine bastırmaya çalıştığını çok iyi anlar. Her şeyden önce yakınlar bile, zayıf noktalar bulmaya çalışırlar; zayıf noktaları kendi kazanmaları uğruna onlardan etkilenebilirler. Ancak sevilen birine karşı bu tür baskılar buna dayanamaz. Böyle bir muameleden bilinen tüm yöntemleri atlatmaya çalışır.

Bu tip temsilciler, insanlar arasındaki ilişkilerin ne tür bir gelişme olduğunu mükemmel şekilde anlarlar. Kahramanımız, muhalefet tarafları arasında müzakerelerde bulunmak için yeteneklerini ve becerilerini kullanabilir. Düşmanı ile uzlaşmak onun çıkarına olursa, bunu yapacak, gerçekten düşünmüyor.

Bu insanlar kendilerini olağandışı ve herhangi birinden farklı olarak gösterirler. Herhangi bir bilgiyi kolayca kavrarlar, ancak uzun süre tutamazlar. Hayat hakkında kendi düşünceleri ile yalnız kalmaları hayati önem taşıdığı zamanlar vardır. Herhangi bir fırsatta, yeteneklerini ve üstün yeteneklerini etrafındaki kişilere gösterecektir.

Gleb Romanenko'nun Özlü Sözleri

Dizinin bu karakteri birçok deyişle bizim tarafımızdan hatırlandı. Bunlardan bazıları.

1. "Sema, meşgul mü?"

2. "Sizin için - hayır, ancak yetkililer için - dikilmiş durumdayım."

3. "Biz Rus halkıyız, alışkın olduğumuza alışkın değiliz."

4. "Varya, poker bir blöfdür. Bluffing bir yalan. Yalanlar - bu dürüst olmayan. Poker sahtekâr bir oyundur. "

5. "Kupitman, A bir Yahudi, B bir zehirbilimcidir. Bağlantı açısından, bu sallantılı bir karışım. "

6. "Eh, koşacağım, sonra sabah işkenceye geç kalırsak İstihkam Edici sinirleniyor."

Erkek saç kesimi Undercut

Favori dizinin en yeni sürümlerini izlerken, saç stilinin böyle bir tutumun nedeni olarak görev yaptığı "Stajyer" ten Romanenko'ya çok fazla dikkat edildi. Bu arada, Anlamı denir ve kendine güvenen ve biraz cesur genç insanlar için tasarlanmıştır. Çok şık saç kesimi, dikkati çekiyor. Oldukça pratiktir. Ama aynı zamanda saç çok tuhaf. Yani herkes bunu karşılayamaz.

Ilya Glinnikov

Ne yazık ki, serinin birçok hayranı gerçek hayatta "Stajerler" ten Romanenko'nun adını hala bilmiyor. Ve bu gençlerin ve şüphesiz, yetenekli aktör - Ilya Glinnikov'un adı.

19 Eylül 1984 tarihinde Tula bölgesinde Novomoskovsk'ta doğdu. Lisede başlayan yaratıcılık kariyerinin başında dans, futbol ve yüzme eğilimindeydi. Bununla birlikte, ana hayali bir sanatçı olmaktı, çünkü Ilya ilk akrabalar ve arkadaşlar için küçük performanslar düzenlemekten hoşlanıyordu. Ve "Stajyer" in sadece bir tanesi olduğu, ancak çok önemli olmasına rağmen, gerçek anlamda tanınma ve başarı yolunda ilerlediği ana rüyasını gerçekleştirmeyi başardı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.