Haberler ve ToplumKültür

Çok komik - komik!

İnsana inanamayacak kadar eğlenceli bir hikaye olur. Hemen akla gelen merak uyandırıcı bir davaya bir örnek, Yeni Yıl filmi "The Irony of Fate" nin anılarıyla bağlantılı. Burada ana karakter ile inanılmaz ve gülünç bir olay meydana geliyor. Ancak, filmin yanı sıra saçma komik şeyler günlük yaşamda da gerçekleşir.

Merak uyandırıcı davalar

İnternetteki pek çok site, çeşitli insanların hayatından ötürü komik hikayelerle doludur. Gerçekten oldukça benzersiz vakalar var, üzerinde üzerinde gülebilmiyorsun, çünkü inanmıyorsun. Fakat bazı insanlar hayatlarında komik şeyler yaşarlar. Ve en tipik örnekleri şunlar:

  1. Meraklı - bir süre kalabalığın içindeyken çifti görmezsin. Ardından bakmadan elden yabancıyı tutarsın.
  2. Çok komik - daha önce sevdikleriyle telefonda konuştuğunuzda ve telefonu kapattıktan sonra tekrar görüşürsünüz. "Eh, başka ne var?" Gibi bir ifade veriyorsunuz ve düşündüğünüz kişi yok.
  3. Merakla, evinizde tamiratınız olduğu zaman budur ve koridorda birçok paket vardır: çöp ve yeni malzemelerle. Ve sen kapısına daha yakındaki olanı düşünceli bir şekilde alırsın ve çöp kutusuna atarsın. Eve gidip karışık çöpleri pahalı malzemelerle karıştırdığınızı görerek çöp sahasına geri dönersiniz ve şaşıran komşuların önünde çantanızı alıp emekli olursunuz. Peki bu konuda ne yapabilirsiniz.
  4. Tuhaf bir şekilde, bir kadın mutfağa girdiğinde ve kocasını garip bir pozla görürse: elektrikli su ısıtıcısına yapışır ve konvülsiyonlarda kıvrılır. İki kere düşünmeden eşi ahşap bir paspayı yakaladı ve onu su ısıtıcısından uzaklaştırmak için zavallı kişiye iyi bir darbe indirdi. Elbette adam kenara atıldı. Ancak, ortaya çıktı, sadece kulaklıktaki müziği dinledi ve dans etti.

Her birimizin hatırlaması gereken bir şey var.

Belki de, her insanın hayatında, "makul biçimde ve düşünmeyeceğim" konusunda bir kaç merak ya da başka bir şey vardı.

Duyulmamış hikayeleri hafızada özel bir şey olarak görüyoruz. Komik durumu hatırlarsak, bunu akrabalarımıza tekrar tekrar yaşarken anlatırız. Ve yine yürekten gülüyoruz ...

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.