SeyahatSeyahat İpuçları

Girit: Turistlerin yorum

zümrüt yeşili ve sakin plato gömülü parlak tezat, görkemli sıradağlar, tepeler, Island of; hafif deniz dalgalanmalar, nazikçe altın kumsallarda kırma ve kayalıklar üzerinde çökmesini okyanus dalgaları tehdit. tanrı ve isimleri tüm insanlığın tarihsel yıllıklarına sonsuza yazılıdır kahramanlar, şairler, müzisyenler, yazarlar, sanatçılar, doğumunun Yeri. Ona çok şey borçludur eğitimlerine antik dünyanın başlıca medeniyetler, o Minos uygarlığının beşiği olarak belirlenmiştir. Bu Yunan adası Girit. en az bir kez fırsat vardı insanların Yorumlar en hevesli izlenimlerle dolu bu büyülü yeri ziyaret etmek.

diğer popüler tesisi alanları ile karşılaştırıldığında, plaj sezonu sürede uzatılır. ada iki yer almaktadır iklim bölgeleri Akdeniz ve Kuzey Afrika -. kuzey kıyısında yaz sıcaklıkları 20-30 derece, kışları ılık ortalamasını alırız. South Coast, Mesaria düz dahil ve dağlar Asterousia nedenle, güneşli gün orada daha ve yüksek sıcaklık yıl boyunca korunur, Kuzey Afrika bölgesinde düşer.

Ne zaman Girit adasında dinlenmeye gitmek için? turist Yorumlar kesinlikle coğrafi konumu ve iklimsel özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olacaktır.

Ekim sonuna kadar orta Mayıs ile güneydeki tatil sezonu. gerçekte bu Yunan adasına yolculuk için "yılın en iyi zaman" diye bir şey olmamasına rağmen. Her kim ve ne daha çekiyor bağlıdır. Her sezon kendi artıları ve eksileri olabilir.

tarihi ve kültürü ile ilgilenen insanlar, Ocak-Mart dönemi seçin. Bu aslında ünlü Knossos Sarayı ve Heraklion Arkeoloji Müzesi ezmek korkusu olmadan güvenle ziyaret edilebilir yılın tek zamandır.

o Girit adasında bir plaj tatili planlamak için en iyisi ne zaman Haziran ve Eylül her zaman denir. Yunanistan, kendi küçük boyutlarına rağmen çeşitli bir iklime sahiptir. In İon denize bu dönem yüksek günlük sıcaklıklar sırasında veya Yunan anakara, alan oysa Ege aşağıda sıcaklık dalgalanmaları.

Temmuz ve Ağustos aylarında hissedilebilir şu anda Hava güzel, hiçbir çok fazla ısı,. Yüksek sezonda fiyatları karşılaştırıldığında oldukça hafif otel ve mükemmel meyhane ve hizmetlerin fiyatlarındaki Servisi,. Buna ek olarak, Temmuz ve Ağustos aylarında, bazen kuzey Meltemi rüzgarların ruh karartmak. adı romantik gelebilir ancak gerçekte plajlarda kum taşıyan deniz suları üzerinde çizgiler ve onları rahatsız kuru, sert rüzgarlar ve sıcak vardır.

Kış aylarında, en iyi yer Girit adasındaki (çarpıcı bir kanıt değerlendirmeleri) büyük bir turizm altyapısı ile güzel bir şehir olduğunu dinlenmek için - Resmo yanı sıra çevresini. Resmo - (İda olarak da bilinir) Beyaz Dağlar ve Dağı Psilorit arasında yer alan en küçük vilayete (Resmo) merkezi. Girit'te, adı "Resmo" - aslında nefes kesen dağ manzarası ve plajlara, tarihi manastır ve efsanevi mağaralar, geleneksel dağ köylerinde ve lüks oteller için eşanlamlıdır.

Lezzetli ve sağlıklı gıda - özellikle ünlü Girit (yorumlar özellikle bu gerçeği unutmayın) budur. Ayrıca Akdeniz denir Giritli diyeti, sağlık için büyük fayda taşımaktadır. Yemekler, mevsimsel sebze ve meyve, balık ve et ürünleri kullanarak hazırlanmış bir veya iki kez bir hafta ya da özel günler (vaftiz, düğün, festival) yemek eğilimindedir edilir. çoğu insan için hayatının önemli bir bölümünü, ve iyi yemek - - İyi bir tatil ayrılmaz bir parçasını Hemen hemen herkes bu diyet iddia ediyorum.

Gezginler kasaba ve Girit köylerde düzenlenen birçok geleneksel festivaller herhangi birinin kutlama katılabilirsiniz. turist Yorumlar lezzetleri Giritli tatil doludur. Birçok parti, müzik, dans, yemek yarışmaları yerel halk için öncelikle organize olmasına rağmen misafirler birden çok misafirperver tarafından karşılanırlar. Bunlar mangalda et, dolma, lezzetli salatalar tatmaya davet ve tabii ki lezzetli şaraplar edilecek eminiz. Tüm tatil güzel müzik ve harika dansları performansı eşlik eder.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.