SeyahatSeyahat İpuçları

Ne bir zam almak için?

Şimdi çok farklı şekillerde gerçekleştirilebilir bırakın: Diğerleri bir tur rezervasyonu için çalışıyor ve yakın ve uzak yabancı ülkeler keşfetmek gitmek iken bazı deniz kenarında rahat bir tatili tercih. yürüyüş, bisiklet turları, dağ rafting: Ama en aktif bir eğlence tercih edenler de vardır.

Filmler Ben mükemmel fiziksel hazırlık gerektiren boş aramak için acele olmaz. Doğada olduğu gibi, şehir hayatının ve günlük yaşamın sıkıldınız mı? Neden dağlarda veya göl, ormanda, bir kaç gün vahşiler, diyelim harcamak değil? Sen keşfetmek mümkün olacak doğdukları topraklara doğasını yangın oturmak ve gece gökyüzü zevk, şafak, balıkçılık şan kuşlar dinle.

Fırsatları

Benim makale zaten medeniyet uzakta almak için cesur bir hareket karar verdik herkes için, ama zam almak için hiçbir fikri yok.

Her şeyden önce, ben bir kerede ekipman listesi havalarda göre değişeceğine dikkat etmek istiyorum. Örneğin, ilkbahar ve sonbahar akşamları ve geceleri oldukça serin olabilir, böylece bir zam almak için gerekenleri bir liste, o da ilgim eklemek gerekir. Ve yaz aylarında peşin ve iyi sivrisinek kovucu satın alınmalıdır. Off-season cevap bile bir öğrencinin kuvveti altında, kamp gezisinde getirmek için duyduğumuz soruya cevap. Eh, tabii ki, bir şemsiye veya yağmurluk, yağışlı havalarda ve su geçirmez ayakkabı bir kamp ateşi için özel bir kit!

Şimdi sana sırayla her şeyi anlatacağım. Sana macera toplamak gibi bahşişlerimi yararlanmak istiyoruz.

  1. Sırt çantası. Uzun bir yürüyüş güzergahı planlıyorsanız, o zaman, tabii ki, sadece birinden ödünç ya da rahat bir sırt çantası satın almanız gerekir. Ben kelime üzerinde daha "kolay" odaklanır. Bu tanım ilişkili olarak kullanılırsa, örneğin, ayakkabı ya da giysi için, bunun ne anlama geldiğini tam olarak biliyorum ama rahat sırt çantası - bu ne var? Her şeyden önce, iyi bir süspansiyon sistemi, ergonomik omuz askıları olabilir ve uygun bir şekilde omuz ve daha dayanıklı arasındaki ağırlık dağıtmak için emin kemer yapmalıdır pelvis. sırt çantası optimum miktarı - 70 litre.
  2. Mat. Özel poliüretan köpük. Belirli bir mala tahsis veya spor kenti satılır. Her turist en gerekli olmalıdır.
  3. Kapalı bir ambalaj ya da adlandırılan su geçirmez torba. Ne için? kişisel giyim, gıda ve belgeler her durumda kuru tutulur ve Hava bakılmaksızın olmalıdır gibi böyle önemli şeyleri kabul edin.
  4. Uyku tulumu. Bunun yerine, ışık, üzüntüsüz ve higroskopik battaniye kullanmak mümkündür.
  5. Giyim. listesini hazırlarken bir kampanyaya getirmek ne en soruları bu öğe ile, kural olarak, ortaya çıkar. su üstünde yürümek varsa, deneyimli bir gezgin haklarına, durumda bir şapka, mayo, ceket, özel su geçirmez ayakkabılar, unutmamak için öneriyoruz, uzun kollu, pantolon, iki veya üç çift, birkaç gömlek, pamuklu eldivenler ile bir gömlek ( serin akşamlar için), kazak veya ceket yakacak odun kesme veya taş kayması), çorap (düzenli ve yün ederken elleri korur. Mümkünse, tüm tutmaya çalışın elbiselerini bir zam kolay ve iyi kurumuş oldu getirmek ne listesinden. Yağmurluk unutmayın! Su geçirmez kumaştan yapılmış Bu hacimsel pelerin serbest kesim. Ayakkabı için tabanlık ayırabilirim Çok yararlı. Onlar yağışlı havalarda ayakların sıcak izin vermez.
  6. Tuvalet: (Daha önce söylediğim bu konuda) özel su geçirmez çanta, güneş kremi, böcek kovucu tuvalet kağıdı. gerisi gezgin bireysel ihtiyaçlarına bağlıdır, ama yine de onların ağırlık ve hacim dikkate almalıdır.
  7. Fener. Daha modern bir ışık yayan diyot ve ışık olacaksa.
  8. Belgeler. Elbette, pasaport, bilet ve diğer kimlik kartları - Bu bir zam almak için ne olduğu çok önemli bir parçasıdır gerekli bir şey değildir, ve bu sadece bu özel sarma değerli güvenliği için, böylece yolculuk almayacağız olmadan bir plastik torba.
  9. Kamera güvenli geçmeli kol ve boyun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.