Ev ve AileÇocuklar

Çocuk bezleri Gong: kolaylık ve kalite

Bebekler için bakım araçlarına ilişkin yeni ve deneyimli anneler arasında en ünlü yanan ve uzun ömürlü bir tartışma, birinin teması bezi kullanılmasıdır. Muhalifler numaralar kamplarda kabaca eşit ve şiddetle konumlarını savunmak ikiye ayrıldı. Ama bu soruya da doğru yanıt için arama - Bu makalenin amacı değildir. Bize göre, orada her iki görüş noktalarda doğruluk payı olmakla birlikte, daha da önemlisi kullandığınız kadarıyla, kaliteli olduğuna emin olun. Japon çocuk bezi Gong gibi yollarla tenmı. İşte sebebi.

avantajları

Başlangıçta şirketin sadece iç tüketim için GOON bezi Gong üretti, fakat zamanla bu Rusya'da mümkün hale geldi. Onların popülerlik sırrı yüksek temelinde yatan özel Daio teknolojisi yatıyor kaliteli ürünler. özel tasarım olmak aktif oyun için bir engel çocuğun vücut şeklini alıp değil ürünü verir. Eğer reklam çoğu üretici duyulur sadece ortak kelimeleri sence? Sen kontrol edin. bebek bezleri-rakiplerin çocuklar görünümünü unutmayın. Hatırlıyor? Onlar küçük ördek gibi daha fazla, ama takan Gong pek görülüyordu. üretim teknolojisi geliştirilmiş ve 2002 Daio Kağıt Corporation'ın patentini aldı. Bu ürün çok iyi nemi sağlar, ama aynı zamanda benzersiz ince. Gong hassas cildi ovmak yok, yumuşak kenarlı bezi külot benziyorsun. Bu arada, Rusya'da yaptığı popülerlik, öyle değil çünkü milyonlarca dolarlık reklam kampanyaları kazandı ve var ebeveynlerin "ağızdan ağıza" Radyo ilettiği edildi bilginin mükemmel kalitede tek teşekkürler.

şüpheler

Ancak, ayrı up dan Gong bezi deneyimli ve çıkışlar. Japonya'da reaktörle tanınmış kazadan sonra birçok tüketici radyasyonun etkilerini korku ve favori marka ve kaliteyi vazgeçmek başlamışlardır. O zaman, durum tersine çevirmek için çevrimiçi mağaza temsilcileri, malın teslim, onlar bir kurye olacak bir dozimetre ile bunu kontrol etmek mümkün olacak potansiyel alıcılar bildirildi. Neyse ki, o günler geride kaldı ve şimdi Ruslar hala bu marka ürünlerini güven ve onlar için talep eski rakamlara döndü.

sorun fiyat

Çocuk bezleri Gong, çoğunlukla olumludur ve rakipleri dezavantajı kıyasla belirgin olması yorumlar. maliyet oldukça yüksektir ve modele bağlı olarak paket başına yaklaşık 800 ruble vardır. Bu düşük fiyatlarla malları satın almak için teklif satıcılarının dikkatli olmalıdır - bu ile karıştırmak için daha yakından bakmak olamaz sahte, kesinlikle. İlk kez bu bezi alırsanız, onların ayırt edici özellikleri tanıyın. Bunlar markalı bebek bezleri markası Gong:

- kokusuz (herhangi bir kokulu kokular) 'tür;

- çabuk emer;

- ince;

- hareketini kısıtlamaz ve cildi ovmak etmez;

- mükemmel koku nötralize eder.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.