SeyahatSeyahat İpuçları

Nerede dinlenmek için Nisan ayında gitmek

Birçok acemi turist nisan ayında uzun zamandır beklenen tatil planı yapmakta tereddüt ediyor. Onlar özellikle esas olarak olumsuz hava koşulları, rekreasyon açısından umut verici değildir görünür. Çünkü Nisan ayında, boşuna - bir ay, hangi bahar, ama yeterince sıcak olsa.

Hala tatile bu ay olacak, bir tatil beklemek ne olduğunu belirlemek: yüzme ve hafif güneş altında güneşlenirken, ya da sadece kilitleri ve çeşitli sergi ve festivallerde konforlu bir şekilde seyahat etmek.

Aslında, iyi indirimler vardır aslında sen, önemli tasarruflar ile seyahat edebilirsiniz beri bu ay, büyük bir artı olduğu ve turist akını çok bu ay değil.

Nisan ayında nereye sorusu üzerine, bu şekilde cevap verebilir: bu yerlerde bir sürü ve kendi yolunda şaşırtıcı. Diyelim ki güneşlenmek ve yüzmek nerede olanlar ile başlayalım. Onların çoklu Tunus ve Mısır, Fas ve Çin, Kanarya Adaları ve Ürdün, İsrail ve Mısır, ve diğerleri. Nerede dinlenmek ve sağlık kazanmak için Nisan ayında soğutabilir. Nisan ayında gitmek - en güzel sahil beldelerinden sitesinde tüm bu sorun değil anlayacaktır. hava ve su sıcaklıkları daha rahat bu yerlerde. Haziran ve çok hoş ve daha kullanışlı - O Mayıs ayında kullanılanlar kadar yüksek değildir.

Nisan ayında Tatil Yerleri, Eğer macera çekilir olur? Tabii ki, Fas harika ve gizemli ülkede. Agadir tesisi ziyaret Kim, ülke sonsuza dek sevdim - gerçek oryantal masalı. Neden Nisan'da nereye sorusu ile güreşmek? Eğer şaşırtıcı sürprizler ve keşifler bulacaksınız romantik bir yer atılın.

Mavisi Atlantik sahil - çarpıcı kumsallar hava sıcaklığı çok olumlu bir kilometre, bu + 28 ° C arasında bir ortalama Eğer dünyanın herhangi bir ülkesinde bulamazsınız baharat, bir koku var gece pazarı, her yerde artık ülkede ziyaret edin.

Nerede hala Nisan ayında olabilir gitmek için? Ürdün bir geziye çıkın. yüzemez olanlar için, güvenli çünkü, bunu elde gidebilirsiniz Lut imkansız boğulma. Tamamen sahilde çamura kirli ise o şifa şan, bunun nedeni, uyuşturucu tedavisi ile gitti varsayılır. Bir deniz tatili sonrasında Petra kaya güzel şehir bir göz yanı sıra şehir Dzheyrash var. Wadi Rum Desert büyüklüğünü fethetmek ve asırlık kum olağanüstü resimlerinin hafızasında sonsuza bırakın.

Eğer çok sıcak havalarda beğenmezseniz nereden Nisan ayında gidebilir? İsrail Devleti'nin gitmek için çekinmeyin. Bu ay hava sıcaklığı + 25 ° C, bir az çökelmesi. Kudüs Ölü Deniz'in Dinlenme ve onların sağlığını geliştirmek için yararlı şaşırtıcı ve Tutku Hafta - özellikle - eşsiz merak her mümin bugünlerde hissediyor çok dram ve duygudur.

Isı ve nerede Nisan ayında gitmek için hangi birkaç ilginç ülke var. Örneğin, bir favori egzotik Tayland. Turistler hoş, yaz hava bekliyor, ancak yağış mümkündür. Phuket adasında en uygun hava koşulları. gider kim Nisan ayında Tayland, kuyu indirimli olarak hala egzotik bir çare dinlenmek ama.

Güzel ve Tunus Nisan ayında. Tatil rahat ve serin havalarda çocuklarla birlikte aslında erken yaz güneşli gün gibi görünecek bahar günleri zevkini hissedeceksiniz. Tunus ayın ikinci yarısında yüzebilir.

Mısır'da bir favori tatil - O Nisan ayında oldu. Tüm Mısır ve parlak çok renkli mercan ve yerel mutfağında iyi olduğunu, ancak özellikle şaşırtıcı sualtı Dünya yaşadıkları, oldukça samimi balık çoktur. O gün bahar gibi kısa sonra, güneş hızla ufukta gelir sadece yazık ki, hala görmek çok fazla.

Nisan ayında, Avrupa'da Hollanda ziyaret ettiğinizden emin olun. Şu anda, ülke çiçek açan bahçe dönüşür. Amsterdam kenti yakınlarındaki Özellikle Keukenhof park. Hiç sadece 6 milyon renk gördünüz mü? Değilse, o zaman Nisan ayında Hollanda'ya iletmek için çekinmeyin. Yerel sümbül, zambak ve çiçeklerinin güzelliği şaşırtıcı ve Sakura Japonya'da daha kötü. Laleler, her yerde hüküm süren bu zamanda devletin ulusal miras,: meydanlarda, parklarda ve özel bir alanda. Bu yeryüzünde gerçek çiçek cennetidir.

İtalya, Çek Cumhuriyeti, Fransa, İspanya, Portekiz, Polonya ve Rusya'da güney Krasnodar bölgesinde sizi bekliyor Nisan ayında festivaller ve çeşitli noktalarda Güzel tatil.

Yerde, biz keşfedilmemiş yerler ve şaşırtıcı maceralar bekliyor ve Nisan ayında bir yolculuğa çıkmak yerlerde bir sürü ardından yaz beklemeden tüm yıl boyunca canlılık bir ücret almak için!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.