OtomobilKamyonlar

GAZ 66 dizel bir engel değildir

Bu araba tüm gördü. Bunu, onun acı, kasılmalar ve yeniden yapılanma üretilen ülkenin yükselişi ve düşüşü. Savaşan, o lakabını "Shishiga" aldığı için sadece Sprites ve korkuluklar vardır en ulaşılmaz yerlere, içine onun yol yapım, huzurlu bir hayat kurdu. Ve tüm Avrupalılar ve ekstrem sporcular gibi, GAZ 66 dizel koymadı, ama, bu onu arazinin fatihi olmak engelleyemedi.

Hep bir savaşçıydı ve onun görünümünü açık bir teyidi olduğunu: uçaktan her yerde ve hatta bir paraşüt gidebilir, küçük, sağlam ve manevra kamyon, sonsuz ordu plodder ve en iyi ülkesine hizmet. yerini GAZ 63 ve "Shishiga" - His soyağacı başka askeri araç değil. O 1964 yılında yayımlanan serinin otuz beş yıl içinde üretildi.

Dizel, gaz 66 ilk olarak 115 hp için geleneksel uygulamada, benzin sekiz kullanılan bir güç birimi olarak tasarlanabilir ve zorlanmamış - 195 hp 32 ° - kamyon, 35 ° Bu çözüm yaklaşımı açısına Kongresi burunsuz kapağının altında kabinde bulunan motor, ama teşekkürler oldu. Birlikte "shishiga" fantastik açıklığını sağlanan diğer teknik çözümler ile bu geometri,.

Biz GAS 66 karakteristiklerini ele alırsak, aracın sahip olduğu unutulmamalıdır sınırlı kaymalı diferansiyeller her iki aks içinde, splitter ile aktarma kutusu ve tam sürücü içerecek şekilde uyarlandı. PTO 40 beygire kadar sağlar Bir araba lastik şişirme sistemi ve kuyruk mili mili tarafından tahrik edilen bir vinç ile donatılmıştır.

"Shishiga" in iniş onu tüm dört tekerlek üzerinde arazi izin ideal ağırlık dağılımı oldu. Buna ek olarak, boyutları ona uçağın gövdeye ikamet özgürlüğü verdi. GAZ 66 için yakıt tüketimi, özellikle sivil hayatta, o oldukça anlamlıdır ve 20'den az litre değildi ve akış hızı sürüş koşullarına ve artan yollarda bağımlıydı.

Gerekli ölçüde fiziksel güç ve beceri sürüş için - O pratikte konfor sağlamak için herhangi bir cihaz ve bileşenleri yoktur, tamamen bir faydacı arabaydı. Hatta vites kolu sürücü ile ilişkili olarak geride konumlandırılmış ve gerekli anahtarlama işlemi belirli beceriler talep etti. Ama bütün sakıncalar sadece inanılmaz off-road araçları telafi edildi.

Aşırı iştah sorunu "shishiga" sorunlu tasarımcılar. 1990 yılında GAZ-66 dizel motor göründüğü, ancak motorun gücü sadece 85 hp idi ve ayrıca bu tür değişikliklerin, unutulmuştur. fanlar sürekli mazot yüklü ve çok iyi sonuçlar var iken.

seri GAZ-66 dizel motor koymak Tabii ki, eğer, arabanın performansı iyi yönde değişmesine edilecek olmasına karşın şimdiden "Shishiga" eşsiz cross-country off-road, hem de bir ordu aracına gösteren bir çok versiyonu vardır - iletişim araçtan teknik uçan dekolmanı ve personel için araba. uzun bir yol kat "Shishiga" ve her zaman en iyi olmuştur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.