SeyahatSeyahat İpuçları

"Bykhanov Bahçe" - Lipetsk en eski parklarından biri

"Bykhanov Bahçe" - Lipetsk en eski parklarından biri. Bugün, bu sessizlik zevk veya ruh üzerindeki eğlenebileceği doğal rahat oturma alandır. Buradaki herkes kendi zevkine göre bir şeyler bulacaksınız. Nerede park olduğunu ve hangi eğlenceli sunduğu?

rekreasyon alanı hakkında genel bilgiler

"Bykhanov Bahçe" onsekizinci yüzyılda kuruldu. rekreasyon alanının tarihçesi kreş başlar, kardeşler Basil ve botanikçiler Evgraf Byhanovymi sözü verdi. şahsen sokakları hayatta oluşturulması katılan Kurucular Parkı, "Ladin" ve "Büyük" (şimdi "Byhanovskuyu" adını aldı). Dünya Savaşı rekreasyon alanına sırasında büyük ölçüde etkilenir. Yerel sakinler odun için ağaçları önemli sayıda aşağı kestik, park ıssız ve tahrip görünüyordu. Onun restorasyonu 1954 yılında başlandı. Aynı zamanda, "Bykhanov" bahçe "Kültür ve Rekreasyon Komsomol Parkı." olarak değiştirildi Bir kez daha, bir dinlenme alanı 1967 yılında adını değiştirdi. Birkaç on yıl, sakinleri ve Lipetsk misafirleri "VN Skorohodova adını Parkı" olarak bu yeri biliyorum. Aynı zamanda bölge Sovyet öğretmen ve önemli parti liderlerine bir anıt oldu. Sadece ilk tarihsel adı 1993 parkı içinde iade edildi. Bugün, şehirdeki herkesin burada "Bykhanov bahçesi." Bilir

Rides ve çocuklar için diğer eğlence

Rekreasyon alanı çocuklu yürüyüş için bir yer olarak çok popüler. her yaş ve zevke için konumlar bir çok şey var. Çocuklar, "Orman peri masalı." Çocuk treni mekanik bir salıncak binebilirsiniz Böyle "Kaplumbağalar", "Çay Seti", "Helikopter" ve "Virage'da" olarak atlıkarınca gibi üç yaşından büyük Okulöncesi çocuklar. Salon alanı, çocuklar için trambolin ve oyun alanları çeşitli vardır. o bilet satın almadan önce belirli bir atlıkarınca için yaş ve büyüme üzerindeki kısıtlamaları açıklamak önerilir. Yaz aylarında parkı dondurma, pamuk şeker, patlamış mısır ve hediyelik eşya ile kafe, kiosk vardır. Ailenizle birlikte hafta sonu geçirmek için nerede bilmiyorum? içinde "Bahçe Bykhanov" gidin. Bu rekreasyon alanında sürmek sadece çocuklar için değildir. Yetişkinler tekerleği, "Romantik" Ferris, su tekneleri ve bu "ejderha" nin en binmek ilginç olacaktır. Ayrıca parkta "Devre" ve aşırı sürmek "Ławica" ve bir "Mutlu turntable." kendi şansını kontrol ve doğruluk tatar yayı çizgi olabilir.

doğa veya dizginsiz sevinç rahatlatıcı bir konaklama?

"Byhanovom bahçede" Walk in doğanın tüm sevenler için ilginç olacaktır. Parkın yeşillik bir sürü olarak, bölge için bu "egzotik misafirler" dahil uzun boylu yaşlı ağaçlar vardır. Sıcak aylarda bir rekreasyon alanında güzel çiçek yatak kırık. İstenirse, park sakin ve huzurlu bir sığınak bulmak kolaydır. çok hoş bir gölgeli sokaklar yürümek ya da bir bisiklet, paten binmek. Parkta açık havada spor malzemeleri ve egzersiz alanının bir kira var. dinlendirici bir tatil sevenler rahat ahşap milleri takdir edecektir. rekreasyon alanının vurgulamak - boyalı duvarlar ile açık havuzlar, bulunduğu herhangi ilgilenen kişi can yüzün. Park "Bykhanov Bahçe" - ilginç ve eğlenceli, tüm gün geçirebilirsiniz bir yer. rekreasyon alanında restoran, sinema ve gece kulübü olan bir kültür ve eğlence merkezi "Solaris" dir. Parkta tatillerde ve hafta boyunca şenlikleri, müzik konser ve diğer eğlence etkinlikleri düzenledi.

"Bykhanov bahçe" (Lipetsk) büyük bir değişim bekliyor!

Lipetsk en eski parklarından biri her yaz sezonu dönüşür. Her yıl bir rekreasyon alanında, yeni yatak ve ilginç sanat nesneleri. Çok yakında gerçek botanik bahçesi parkında şekilde düzenlenir. 2007 yılında, rekabet finalist mimarı AK adını alan gerçekleştirildi çok sıradışı bir proje ile Nikolyukin. Bir cam küre kubbeye sahip olan bu bina. inşaat çevredeki manzara ile uyum ve güzelleştirmek olacak "Bykhanov bahçesi." Lipetsk bugün - modern ve oldukça büyük bir şehir. Bu çevre dostu yerlerde çok popülerdir olduğunu. sakinleri ve ziyaretçilerin çoğu gibi doğada geri kalanına ve düzenli parkı ziyaret "Bykhanov bahçesi." Lipetsk, Gagarin st, ev 70-B: rekreasyon alanı şehir, onun tam adresin sağ banka bölümünde yer almaktadır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.