OtomobilKamyonlar

Traktör "Foton": özellikler, modeller

mini traktör konuşan biri Çinli ekipman üreticisi "Foton" unutamam. şirket ekipman güvenilir ve kalitesidir. Bu sırasında birkaç kez prestijli ödül ve ödül aldı. Traktör "Foton" uluslararası standartlara (9001 spesifik olarak ISO) uyarınca toplanır. Yüksek kaliteli ürünleri, düşük maliyetle birlikte çalışan, fark kalkmıştır. Şirket ekipmanları Çin'de değil, aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri, Rusya ve Avrupa'da sadece popüler. bayi ağı farklı kıtalarda topraklarında 57 ülkeyi kapsar.

uygulama alanı

Traktör "Foton" evrensel tekniğidir. Çeşitli alanlarda kullanabilirsiniz. Bu tarım, inşaat, kamu hizmetleri ve benzeri kullanılır.

çekiciler çeşitli birleştiğinde: monte edilmiş, yarı monte edilmiş, çekilir. Ve bağlama seçim için iki noktalı veya üç noktalı şeması olabilir. ön uç yükleyici veya dökümü için kullanılması Eğer yükleme (ve boşaltma) üzerinde traktör kullanmak kar veya enkaz temizlemek için çalışır sağlar. bir TIR ile Eşli malların taşınması için kullanılabilir.

Teknik özellikler

Tekerlekli traktör "Foton" çeşitli boyutlarda yapılabilir. Ağırlık 1 6.7 ton arasında değişebilir. Çin güç üniteleri monte veya ithal edilmektedir. Her durumda onlar standart "Avrupa-2" uygundur. Sürücü akslar İtalya'da üretilmektedir. İki aşamalı kavrama - Almanya'da.

PPC her zaman mekaniktir. Sadece hız ila + 8 8 + 16 16 + 8 16 olan değiştirir. PPC Eğer hareket hassasiyet ve manevra kabiliyeti verir sağlar. kavrama ek olarak direksiyon hidrolik bir yükseltici ile donatılmıştır. Bu ele geliştirir ve pürüzsüzlük ve kullanım kolaylığı sağlar.

Disk freni sistemi, yaş tip. Bu güvenilirlik ve güvenlik sağlayan, frenleme gücünü artırır.

Kabin ve ekipman

Makine kabininin ağırlık sınıfında ve boyutuna bağlı olarak iki tip olabilir:

  • Sırlı (koruma ROPS tamamlanabilir).
  • Açık (ROPS'u vardır).

pano çok uygundur. Bir araba gibi biraz. Tüm enstrümanlar ve anahtarlar ergonomik yerleştirilir. Bu nedeniyle, operatör iş konsantre olabilir ve istenilen anahtar arama yapmaya değil. Tüm sensörler üzerlerinde değerler açıkça görülebilir, kolay anlaşılır. Müşteri traktöre göre "Foton" Bir ses sistemi, alet veya klima için şarj cihazı ile donatılabilir.

Büyük cam alanı görüşü artırır. "Foton" düz zemin traktörün ayırt edici özelliğidir. Kullanıcı yorumları Bu çok daha kolay aracılığıyla bir traktör sürmek için emin olun. Tüm kollar ve pedallar yönetimini basitleştiren operatörü, yan tarafında yer almaktadır.

Teknolojinin Avantajları "Foton"

traktör "Foton", şu özellikleri taşıdığını avantajları hakkında konuşmak:

  • modellerin çok çeşitli uygun bir boyutu ve düzeni seçin.
  • standart "Euro-2" ait Kaliteli motorları. Bu düşük bir yakıt tüketimine sahiptir. Bu ise emisyonlarını azaltır.
  • Çalışma sırasında, operatörün rahat ve uygun arttırır ergonomik olarak yerleştirilmiş cihazlar ile konforlu kabin.
  • Traktör yetenekli farklı üreticilerin ekleri ile toplanır. Onun için, Çin'de üretilen birimleri kullanmak gerekli değildir.
  • Modern tasarımı dışındaki üreticilerin mekanizmaları kullanma. Bu teknik daha sağlam ve pratik hale getirir.

Bu traktörler bu üreticisi var bunlardan en önemli avantajlarıdır.

sırası

traktör modelleri listesi "Foton" çok büyüktür. Arka ve ön çekişli versiyonları bulunmaktadır. Farklı özelliklere sahip en popüler modellerin bazıları düşünün.

yerinde çözüm için iyi bir manevra kabiliyeti ve küçük boyuta sahip uygun "Foton TE 240" dir. Üç silindirli dizel motor ile donatılmıştır. Bu güç 24 beygir güç üretiyor. 347 milimetrelik bir zemin yüksekliği ile bu arkadan itişli modeli.

Traktör "Foton 244" yüksek kalite ve düşük maliyetli (yaklaşık 370 bin ruble). arazi, inşaat üzerinde kullanılmak üzere ve benzeri uygundur. Güç üç silindirli motor 25 beygir olduğunu. Dört tekerden çekiş rotanın tüm zor kısımlarını üstesinden gelebilir.

Traktör "Foton 354" evrensel bir modeldir. a / s, uygulamalar, inşaat ve benzeri uygundur. Bu tüm hava şartlarında çalışmasına olanak tanır. teknik şartname arasında bir dört çekerli, 35 beygir güç direksiyon, tambur frenler güç ünitesi kapasitesini sağlamaktır.

En güçlü modeli "Foton TA-604" dir. motor 60 kW bir güç üretir. Bu dört çeker bir model 290 mm, manuel şanzıman modunun artan bir sayıda (1 + 4) zemin klerensi * 4.

Zaten çalışmalarında traktör "Photon" denedim sahipleri, seçilen teknikle memnun. Ayrıca oldukça iyi performans yüksek kalite ve makul fiyat vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.