OtomobilKamyonlar

JCB (yükleyici): Özellikler

Bu dünya pazarının tanınmış liderlerinden biri bir İngiliz şirketi JCB iş makineleri olduğunu. Ürettiği ve tüm dünyada en fazla üç yüz mühendislik modellerini ihraç: ekskavatörler, sıkıştırma ekipmanları, yükleyiciler.

1953 yılında şirketin sahibi geliştirmiş ve bir makine ışık ekskavatör ve traktör yükleyici içinde birleştirerek "kazıcı yükleyici" kavramını hayata.

Kazıcı JCB yükleyiciler

400'den fazla 000 kazıcı yükleyiciler şirketi JCB yayınladı. Bu teknikte, biz benzersiz parçaları ve tescilli ve yenilikçi teknoloji çözümleri olan bileşenleri kullanmak. azaltabilirsiniz uzmanları tarafından geliştirilen TorgueLock sistemi yakıt tüketimini ve karayolu üzerinde sürüş hızını artırmak; EcoDig yakıt tüketimini azaltarak, aynı zamanda egzoz gazlarının miktarını azaltarak sadece önemli ölçüde ederken, düşük motor hızlarında işlevsellik sağlar; EcoLoad tırmanıyor makinenin çalışma parametrelerini yükseltmek için izin döngü sürelerini azaltır ve çekişi artırır.

amiral gemisi hattı - Kazıcı Yükleyici JCB 5CX ECO. Rus piyasasına dayalı geliştirilen motor gücü 118 beygir olan O en iyi performans yükleme ve kazma, otoyol hız, izsiz kalite vardır.

Kompakt yönlendirilebilir makinesi JCB 1CX yüksek manevra kabiliyetini ve küçük boyutları (genişlik - 1.4 m) vardır, bu nedenle oda bile çalışabilir ve tekerlekler veya parça iki düzenlemelerde,.

piyasadaki en popüler modeli - iş makinesi JCB 3CX SM ECO. O sadece en iyisi segmentinde yüksek performanslı, aynı zamanda dizel yakıt düşük tüketim, kazı ve uzun süre servis önemli bir derinliğidir.

Kazıcı Yükleyici JCB 3CX

Model JCB 3CX çok yönlülük için takdir. herhangi koşullarda kullanacaktır. İyi bir kros yeteneği daha eşit boyutta tekerlekleri sağlar ve iki dingili yönlendirdi. kazıcı yükleyici ile, zemin hizalanmış alanlarda asfalt yol nonce kazmak siperler ve çukurlar her türlü çalışmayı peyzaj çalışması, büyük yükler taşınır.

Model Ebatlar (uzunluk x genişlik x yükseklik) - 5.6 x 3.6 x 2.4 m bir aralık - 0.37 m, dingil - 2.17 m, ağırlığı - 7,7 m.

85 hp direkt enjeksiyonlu kapasitesine sahip dört silindirli dizel motor JCB 3CX 35 km / saat hızlandırır. işlem için bir saat boyunca yakıt 8 litre toplam gereklidir. yakıt deposu 160 litre için tasarlanmıştır.

Kazıcı derinliği ve yükleme yüksekliği neredeyse zaman polkuba tutan kepçe - 4.25 m ve 2.42 m.

Kazıcı Yükleyici JCB 4CX

Ekskavatörler JCB 4CX çok fonksiyonlu, ve böyle bir testere veya pompanın daha fazla ve ek ekipman ile donatılmıştır, bunlar beton yapıların sökülmesi, kuyu sondaj çalışması, harcın bir yüksekliğe.

Dört vitesli yarı otomatik şanzıman JCB Powershift direksiyon kolonunda reversler tek kollu anahtarı ve itme iyi performansı verir. Elektrik Kontrol, böylece gearchange düzgün oluşur. Ağır yük taşıma taşımak gerekiyorsa, makine şanzıman altı vitesli JCB Autoshift ile donatılmıştır.

Kabin ergonomik ve güvenli sunmaktadır. Odada klima ve gürültü koruması yüklenir.

Ürün özellikleri değişiklik bağlıdır. 9 m Kazıcı derinliği - - 7.9 arasında uygun ağırlık aralıkları 5.5 m kepçe kapasitesi: .. Ön - 1.1 metreküp'tür ayarlanabilir - polkuba.

74 hp dört silindirli dizel motor Bu yakıt tasarruf zaman ve yükselme süresi Vgoru hareketini azaltmak için izin veren bir tork kilitleme sistemi ile donatılmış. Dört tekerlekli ağır araba engeller.

Mini iş makineleri JCB

(Depo, fabrika veya atölye dar şehir sokaklarında, ormandaki) dar alanlarda çalışmak üzere tasarlanmış özel ekipmanlar - Bu mini iş makineleri JCB olduğunu. Bu sınıf en fazla iki ton açık modeli kapasitesini içerir.

Kazıcı Yükleyici JCB standart jantlar ve JCB 1CXT paletli Rus pazarı 1CX JCB modelleri temsil öküz skid.

. 0.6 m ve kazı derinliği en az 2.5 metre - Bu model 2.8 ton olan bir ağırlık, bu durumda, kapasite 3.4 x 1.56 x 2.25 m boyutları vardır. Kova Kapasitesi - bir küp 0.28, yatay, maksimum erişim - 3.38 m, yükseklik - 2,1 m.

Model JCB 1CXT biraz daha büyük bir pota 0,36 küp vardır.

Motor güç Perkins 404d-22 35 kW.

operasyonda küçük ekskavatörün sürdürülebilirliğini sağlamak için, avara üzerinde "pençeleri" kayma pedleri düzenlenir ile donatılmıştır.

Mini yükleyiciler JCB

Çizgi mini sanat yükleyiciler Farklı işletim ağırlığı ve taşıma kapasitesi ile 330 JCB JCB 135 den devam ediyor.

Yükleyici JCB 155 tekerlekli ve pistlerde hem gerçekleştirilir. Bu boş ağırlığı - 2.8 m, kapasite - 0,7 m Boyutları 3,5 x 1,6 x 2,0 m, yerden yükseklik -. 0.2m.

60 hp - yükleyici hıza biraz daha az 19 km / saat, motor gücü vardır 0.4 pota küp 2.2 m yüksekliğe yükselmektedir.

Ekler daha kolay Onunla çalışmak yapar ve cam alanı 270 ° 'lik bir görüntüleme açısı sağlayan bir kiriş üzerine monte.

İnşaat ve yol çalışmaları JCB 175 modelini kullandık. 3 ton ağırlığında Yükleyici ve geniş kabin, operatör için en uygun gelişmiş özelliklerden 0.8 ton kaldırma kapasitesi.

0.47 küp - büyük bir sabit şasi Loader 260 modeli, yaklaşık 1,2 m, kepçe kapasiteli bir yükleme kapasitesine sahiptir. konforlu ve güvenli operatör kabini de kapatılır için, koltuk pnömatik süspansiyon, yüksek mukavemetli Polikarbonat camlar.

Kamyonların türleri

Forkliftleri şantiyelerde ve belediye hizmetlerinde, sanayi tesislerinde kullanılmaktadır. JCB yükleyiciler doğrultusunda farklı amaçlar için ekipman çeşitli vardır.

Ön güçlü ağır kaldırma kamyonları hafriyat ve yol çalışmaları için hendek ve siper kazma için kullanılırlar.

yüksek irtifa kaldırma yükleri, tutmak ve manevra kabiliyeti teleskopik yükleyiciler JCB anda.

Bir kova ve çatal kaldırma cihazıyla donatılmış Kamyon belediye, tarım, endüstriyel bir bitkide paketleme ve malların taşınmasında vazgeçilmezdir. forkliftler İngiliz üreticisinin tüm ekipmanları ile olduğu gibi yüksek manevra kabiliyeti ve çeviklik var.

Tekerlekli yükleyiciler JCB

1,7 kadar bir kepçe kapasitesi ve 4 metreden daha uzun bir küp kapasiteye sahip yaklaşık 9 ton ağırlığında Yükleyici modeli 411 HT 92 BG bir motor kapasitesi ile donatılmıştır

özel kaput şekil operatörünün uygun bir bakış için yapar.

Modern makine gerekli bilgiler ekranda görüntülenir hangi bir otomatik hareket ederken salınım esnasında taşınan malzemenin kaybını azaltır sabitleme sistemi, aynı zamanda, servo kontrol ve ikaz sistemleri ile donatılmıştır.

Şirketin uzmanları tüm ön yükleyici JCB için çıkarılabilir hidrolik arabaları yüklemek yeteneği kapsamının genişletilmesi için hazırladık.

modellerin teknik özellikleri farklıdır. Model 426 HT kütlesi 14.7 ton kepçe kapasitesi neredeyse üç küp ve 6.8 ton taşıma kapasitesi ve 152 hp daha güçlü bir motor ile donatılmış, 2,85 m yüksekliğe yükünü boşaltırken.

177 hp, motor kapasitesi 16.3 ton ağırlığında 436 ZX yükleyici Bu 8.4 ton yük kapasitesine sahiptir.

Bir motor 216 hp 20 yılı ton ağırlığında bir model 456 ZX kargonun 12 ton fazla 3.5 metreküp kepçe kapasitesi yükseltir.

teleskopik yükleyiciler

JCB yükleyicinin temel özelliği, - kaldırma yüksekliği ve sosyal. Modelleri teleskopik forklift görünüşüdür görüntüleme sisteminin dairesel bir alan ve işlem sırasında ihlal makinesi stabilitesi durumunda sesli ve görsel bir sinyal var.

50 hp Yükleyici JCB 515-40 motor 2.6 m eriştiği 4 m'lik bir yüksekliğe kargo 0,75 ton kaldırır.

Yükleyici modeli 531-70 85 hp motor up ile donatılmıştır 7 m yüksekliğe patlama kaldırabilir. Hafifçe Onun kapasitesi fazla 3 ton.

Bir seçenek olarak model V125 535 bir motor 100 hp kapasitesi ve kargo 8 m kaldırmak 1 ton eriştiği ile donatılmış olabilir. kol yüksekliği, 12 m'dir.

dört silindirli 100 beygir turbo Model 540-170 donatılmış (Sipariş ve ara soğutucuda daha güçlü bir 130 hp motoru edilebilir). Vites değiştirme kutusu - dört, dört ön ve arka iletimini içerir. 4 ton - yük 16.7 m, kapasiteli bir yüksekliğe kadar yükselir.

Forkliftler

Forklift Modeli TLT 20 - dünyanın en küçük biridir. Onun yük kapasitesi -. 2 m, maksimum yükseklik hangi yük 4'ten fazla m Temel ekipman, kaldırılabilir etmek - Yatay teleskopik bomlu, çabuk monte edilebilir arabaları çeşitli türleri üzerinde römork.
Forklift JCB 930 motor 76 beygir üreten ve yumuşak anahtarlama hareket yönünü izin veren bir tork dönüştürücüsü ile dört senkronize iletimi düzenlemede, bir 2-çekişli ve dört tekerlekten çekişli olarak salınır. Onun kapasitesi 3 m'dir.

Maksimum kapasite 940-ı modelidir - 4 ton en az yükleyiciler JCB ile karşılaştırıldığında ..

İngilizce yükleyici üreticisi - sadece uygulama geniş bir kapsamı olduğunu. O mobil ve güvenilirdir, düşük gürültü, yüksek çalışma güvenliği vardır. Tüm modeller donanım ve onun geniş bir yelpazede asmak için evrensel bir Çizgiler var.

Jamais İçerik Bamford şirket yenilik için yaklaşık üç düzine uluslar ödülü var.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.