OtomobilArabalar

Ford Mondeo 2013 - yüksek teknoloji ve büyük bir tasarım örneğidir

Ford Mondeo 2013 - en yenilikçi, şık, rahat ve yüksek kaliteli arabaların biridir. Onun katı tasarımı muhtemelen yeni sedan bu şekilde temsil etmiyor şaşkın gazetecilerin dikkatini çekiyor. Önemli bir ayrıntı Aston Martin tarzında Mondeo ızgarası. Yeni öğelerin gösterilmesi halka üzerinde önemli bir etkisi vardı ve potansiyel müşteriler çok detaylı bir model keşfetmeye karar verdi. Yeni Ford Mondeo ve Ruslar ilgilenen ve bu başarıya giden yolda ilk adımdır.

Ama gelecek nesil Ford Mondeo ilginç nedir? Nasıl katılımcı dikkatini çekmeyi başardı? Tabii ki, büyük değişiklikler ve başarılı bir tasarım. Tasarımcılar vücudun tasarımına dikkat ve onların çaba ödüllendirildi. Bu nedenle, böyle çekici bir sedan oldukça parlak umutları olduğunu kesin olarak söyleyebiliriz.

Üstelik Ford Mondeo 2013 segmentinde liderlik pozisyonu için uygundur. Ama çünkü Amerikan sedan, ilk gerçekleşecek şüphelidir Toyota Camry zengin arasında büyük rağbet görmektedir. Bu müşteriler "Halkın" Mondeo'da Japon araba değişmez. Aslında basmakalıp Ford otomobillerin prestij söylemek ve bu nedenle değil her üst yönetici modern ve teknolojik açıdan gelişmiş Mondeo'da ile sıkı ve katı Toyota alışverişinde mümkün olacak.

Salon Ford Mondeo 2013 yıl - onun dış bir yansımasıdır. Özel tasarımlar, malzeme ve standart iç kalitesine dikkat - bu bizim güncellendi iş sedan görünen budur. Ancak, bu araba prestij ve stil özelliklerini bir araya oldukça ilginç bir iç vardır. Örneğin, bir spor direksiyon simidi standart dışı iç dekorasyon onaylar. Business class araba bir gençlik olamaz, çünkü her zamanki gibi oldukça değil.

Bu sedan ana alıcı - durumlarını vurgulamak istiyor zengin ve olgun bir kişi. Bu amaçla, o katı pahalı ve lüks araba tercih etti. Ama 2013 yılında Ford Mondeo ile, durum farklı. Açıkçası, bu sedan canlı ve başarılı müşteriler iş yapan ya da hat pozisyonlarına çalışmak için tasarlanmıştır. Bu satış yöneticileri, muhasebeciler, programcılar ve mühendisler kuvvetli olabilir. Ama burada üst düzey yönetici Ford Mondeo tercih vermek olası değildir bu.

Eğer bakış teknik açıdan güncellenen sedan bakarsak, en azından büyük ölçekli değişiklikleri görebilirsiniz. Örneğin, motorların uygun olarak, üç-silindirli motor oldu. motor yelpazesi, Ford Mondeo üst düzey versiyonu için geliştirilen 240 beygir gücünde motor vardır. İki litrelik biriminin özellikleri en gelişmiş Volkswagen ve Audi motorları altındadır. Yani, hatta güçlü Amerikan sedan versiyonu az yakıt tüketecek.

Şimdi bak değerlendirme. Ford Mondeo önceki nesil popüler bir araba olmuştur ve yeni sedan zemin kaybetmeye olası değildir. Ayrıca, kendi segmentinde liderlerinden biri olmasına yardımcı olacak birçok avantajı vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.