Gıda ve içecekYemek tarifleri

Fırında tavuk pişirin? Sorun!

Herhangi ev kadını pişir bilir fırında tavuk çok hızlı ve lezzetli bir yemek pişirmek için en hızlı ve en kolay yollarından biri -. Bu makale ev ve misafirler hem memnun edecek müthiş bir akşam yemeği yemek bu yemek için en yaygın tarifleri anlatılır.

bir kilogram için küçük bir tavuk kadar seçin. Gece boyunca kuş marine emin olun. biber, limon suyu ve tuz en lezzetli ve güzel kokulu marine irade karışımı. İstediğiniz her şeyi yapabilir bir tavukla sabahı: fırında pişmiş tavuk tamamı veya bunun zafarshirovat ve yalnızca o zaman pişir.

deri altında doldurulmuş tavuk çok çabuk hazırlanabilir. Bu amaçla, yukarıdaki yöntemi marine emin olması önerilir. Stratum-shpigovaniya için birkaç seçenek alabilirsiniz.

Birinci seçenek: mantar iyi kesilir, hatta daha küçük mümkündür. Aynı şekilde, soğan ve sarımsak ile yapmak gerekir. Pişirme sonunda tüm bu iyi karışımı kızartma krem dökün. Sonra kapağı açıkken, biber ve tuz ekleyin buharlaşır. Şimdi tek serinlemek gerekir. Ayrıca, geniş ızgara peynir olarak, sarımsak doğrayın. Tüm malzemeyi iyice karıştırılır. Şimdi, biz onu prosloechku yapmak için tavuk pişirmeye başlayın. Bu cilt çekme, biraz boşluk içinde bir tabaka koymak gerekir.

Opsiyon İki: sebzeler (dolmalık biber, domates, soğan), küpler, havuç içine doğranmış ve ince ovuşturdu gerekir. pişene kadar tava tüm bu karışım kızartma, biber, tuz ve ezilmiş sarımsak ekleyin. Karışım serin olması ve ardından kabaca rendelenmiş parmesan ile karıştırarak gerekir. Shpiguem tavuk yanı sıra önceki varainte.

Seçenekler böyle dolgular çok olabilir.

Şimdi yapabilirsiniz tavuk pişirmeye ısıtılmış fırında. hazırlamak için kuş yaklaşık bir saat olacak.

Sen tarifini deneyebilirsiniz "ananas ile pişmiş Tavuk." onun hazırlık bir bütün kuş olmak zorunda değildir, ancak pirzola yapmaya gerek için. Bu sıçrar ve iyice biber ve tuz karışımı marine. Daha hızlı pişirmek için bir tabak sipariş edebilirsiniz, yavru tavuk pirzola altın rengi kadar gereklidir. Bu süre boyunca, kabaca, ananas dilimleri hazırlamak peyniri rendeleyin. Şimdi yemeğin bırakmaya başlar. İlk olarak, yağlanmış fırın tepsisine sıkıca sonra, et koymak ananas yayılmış. mayonez üst nedenini file ve parmesan peyniri serpin. Fırında tavuk ısıtılmış fırında kırk elli dakika olmalıdır.

Son derece lezzetli ve etli çanak pişirilir elma ile tavuk. bunun hazırlanması yukarıda belirtildiği gibi bir gecede kuşu marine gerekecektir için. Sabah (daha iyi Antonovka) ekşi elma almak ve ortalama dilimleri kesip dikkatlice sapı kesip. Şimdi elma kuşlar karın doldurmak ve onu dikebilirsiniz. yağlanmış pişirme üzerine tavuk bal ile ceket geri koymak ve ikiyüz derecede ısıtılmış fırında pişir. Bir lezzetli yemek yaklaşık bir saat olacak hazırlar. Bir saat sonra, yavaşça, kuş çekin ipliği kesip çıkarın. Onun elma çıkarılan sıcak, sütyen kuşu servis edin. Bu yemek hemen masaya getirmek için gereklidir.

Bu adzhika ile benzersiz aroması tavuk vardır. onun hazırlık bir bütün kuş alır için, o, gece adzhika de daubed biber ve tuz ilave edilmiş olduğu. Sabah, hatta çok sıkı bir şekilde sarılmış yağlanmış folyo koymak mayonez, yağlamak kurochkuhoroshenko. folyo birkaç katmanı olacak eğer iyi. Bake fırında tavuk , patatesleri eşitlemek olabilir. Bunu yapmak için o karın kürdan bıçaklama, bütünü kaynatıp kuş içine koymak gerekir. Bir önceki tarifi olduğu gibi aynı şekilde fırında Fırında kuş.

Afiyet olsun!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.