Spor ve SağlıkEkipman

Kalaşnikof. ilginç gerçekler

Dünya çapında birçok insan Rus bebek, balalayka, votka ve ayıları ile ilişkili. Yukarıdakilere ek olarak, ülkemizin büyük popülerlik bir Kalaşnikof getirdi. Düşman kuvvetleri, savaş tarihini değiştirdi bir buluş yok etmek için tasarlanmış bir silahtır. Dünyanın dört elliden fazla ülkede hizmet kullanılmaktadır.

Ilginç bir gerçektir sırasında olmasıdır Vietnam Savaşı, Amerikan komutu bir Kalaşnikof ve deodorant kullanımı ön kenarının birimleri mücadele asker yasakladı. İkincisinin kullanımı düşman kokusundan yaklaşan pusu ya keşif algılayabilen riskti. Böyle bir amaç için yasak otomatik kullan: çok yüksek Bu silah bir tık sigorta yorumlayıcı. Vietnam yangının sesi açıldı ve Yankees bütün birimleri kesti.

Kalaşnikof saldırı tüfeği cihazı sökme, montaj ve bakım için operasyon olursa olsun cinsiyet, yaş, bilgeliğine ve ait olma, her insanı yapabileceği kadar basit askeri mesleği. içeri direnişçilerin arasında favori silahtır yüzden Üçüncü Dünya ülkeleri. Orada bile kadınlar ve çocuklar, çalıştırın.

Guinness Rekorlar Kitabı'na kanıtladığı gibi Kalaşnikof (AK), en sık görülen silahtır. Bu aracın değeri onun görüntüsü kollarını ve bayrakların yakalandı ki bazı ülkelerde o kadar büyük. Bu durumda, makinenin şekil Mozambik durumu sembolleri üzerinde görülebilir. Buna ek olarak, bu tür Burkina Faso, Doğu Timor ve Zimbabve gibi ülkelerin armasında (belirli bir süre kadar) ve bu makinenin bir resmi görebilirsiniz.

Terör örgütü Hezbola açıkça logosunu görünür baskı AK kullanır. İlginç olan şu ki, Usame bin Ladin TV ekranında görünmesini sevdim ve arka plan bir Kalaşnikof tüfek olarak görev yaptı. silah Fotoğraflar iyi onunla kontrollü sivil ve askeri eğitim ve birçok küçük çocuk (biz üçüncü dünya ülkeleri dediğimiz) tüm ders kitaplarında sunulmaktadır.

Kalaşnikof tüfek müzik aletleri, kristal kaplarda ve elektronik cihazların oluşturulması için prototipidir. silahın görüntüsü ve birçok ülkede kültürel alanda kendini gösteriyor. Bu nedenle, Afgan zanaatkar, özellikle dokumacı bir düzlem dokuma makinesi üzerinde bir görüntü çevirmek ister. Halılar ve ünlü AK monokrom çizimlerin pestreyut pelerinler.

Birçok nane şekeri, düşük baskı makinesi üzerlerine koymak bir olaya, zamanlama dışarı hatıra metal para. Örneğin, Rusya Merkez Bankası kalaşnikof görüntü ile yüz rublelik para yayınladı. Elmas da unutulmuş değildi jübile. Yeni Zelanda'da bu olayın şerefine makineyi vychekanen 2 $ kullanılması "kruglyashi" yüz değeri, girdi.

Şu anda bu aracın varyasyonların büyük bir sayı vardır. Buna ek olarak, her biri tüm hava koşullarında kullanılabilir. Bir Kalaşnikof asla donuyor olması ilginçtir. Hatta eksi 50 derece silah gres kalınlaşır de.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.