KanunYasal Uygunluk

Tahviller

Devam eden çalışmaları sırasında her şirket veya kuruluş her türlü yükleniciler ile etkileşime girer. Çoğu zaman bu tür ilişkiler sonucu yükümlülükleri olur. Onların varlığı ödünç sermaye varlığına işaret para ciro şirketin.

Nitekim, uygulamada, ek fon yoktur ve aynı zamanda başarıyla geliştirmek mümkün değildir. Bir piyasa ekonomisi üretim ve modernize yollarını yöneticileri arama zorlar rekabeti teşvik ürünlerin satışını. Böylece, borç - Bu ödeme, geri ödeme, aciliyet açısından para veya maddi kaynakların toplamı için iki taraf arasında bir sözleşmedir.

Her şeyden önce banka kredileri ve ticari doğa arasında ayrım gereklidir. Ticari krediler için, kural olarak, iki şirket arasındaki borç yükümlülükleri şunlardır ödeme gecikmesi. Malların bir sevkiyat yapılmıştır ve bu taksitte belli bir süre veya tam tek ödemeden sonra yapılacaktır ödemek için Örneğin,. şeklinde bu ilişkiyi belgelenmiş emtia kredi veya kredi anlaşması.

Buna göre, banka kredileri - Bu amaçla anlaşması için tasarlanmış bir kredi kuruluşunun ve legalized müşterisi arasındaki bir anlaşmadır. Kredi anlaşması borçlu kullanımında para ya da maddi eşyalarını fiili devir tarihinden itibaren geçerli kabul edilebilir ve ulusal ve yabancı para cinsinden ikisi de olabilir. Dahası, mevcut yasal eylemler gerçekten de sözlü bir kredi kuruluşunun ve birey arasında bir anlaşma, bu gereksiz karakter olabileceğini sağladı. fonların bağışı için sözleşme sadece bağlı bu süre sonunda borç faiz tutarı olmadan ödünç maliyetini dönmek anlamına gelir. Kredi anlaşması destekleyici belgeler varlığında geçerli kabul edilir.

kredi anlaşması tarafından tasdik senetleri, borç para alıp yürürlüğe girmesinden önce anlaşmayı feshetme değil tam hakkını verir. Bir borç veren kredi uygulaması ile birlikte teslim edildi belgelerin tam olarak borç karşılığında veya yasallığı ve doğruluğuna dair makul bir şüphe olması durumunda fonların belirli bir miktarda sağlamaz yapabiliyor.

Ayrıca, borç ticari veya ticari kredi şeklinde ifade edilebilir. İlk iki akit tarafların ana sözleşmesinde ayrı bir öğedir. Kural olarak, bu ertelenmiş ödeme ile veya taksitle mal almak iş varlık verir. Ve ticari kredinin tasarımı için belirli bir ürün sunmak için başka bir kişiye bir konunun yükümlülüğünü kapsayan ayrı bir anlaşma yapmak zorundadır. Bu üretim sürecini kesintiye uğratmadan, işletmeler maddi kaynakların geçici sıkıntısı doldurmak için izin verir.

Ülkenin ekonomik yaşamında bir rol düşüyor bir hükümet borcunu oynarlar. Çoğu zaman, hazine tahvilleri kapsayacak şekilde kullanılmaktadır bütçe açığını Yabancı ülkelerle veya yerleşim. Bazı durumlarda, hükümet üçüncü bir şahıs için bir garanti veya kefalet için teminat olarak bu enstrümanı kullanıyor. Böylece, hükümet borç veren borçlunun kredi değerliliği garanti ve ayrıca tüm borç veya olumsuz durumların varlığında bunların bir kısmını ödemek için istekli olduklarını göstermektedir. Tabii ki, bu tür işlemler sadece stratejik öneme sahip büyük ölçekli programların düzeyinde yürütülmektedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.