Ev ve AileAksesuarlar

Scooter araştırın - ideal bir çözüm herkes için!

Scooter - bu yerden hover sağlayacak inanılmaz bir şeydir. Tabii ki, mecazi anlamda, hem o tekerlek üzerinde hala ve yerin etrafında dolaşıyor, ama yüksek irtifada gibi hissediyorum. Belki çocuklar yetişkinlerden daha iyi anlamak ve bu nedenle aktif bir tatil olarak bir scooter kullanan ana şarta vardır. Ama her geçen yıl daha fazla yetişkin sporda yer almak başlıyor. Onlar sporcular arasında ciddi bir rekabet içine geliştirir var. Dünyada da deneyimli "samokaterov" için rekabet çok fazla var. Ama soru şimdi bu konuda gider. Bugün iyi bir scooter seçmek için nasıl hepsi aynı bahsedeceğiz.

scooter çeşitleri

Farklı tasarım ve tekerlekli çocuklar, yetişkinler, iki tekerlekli, üç tekerlekli, için scooter: tarih aralığı çeşitli çarpıcı belirleyin. Eğer taşıma bu tür satın almadan önce, bazı sorulara cevap vermelidir:

- Üzerine binmek nerede;

- Bunu saklayacak nerede;

- Kim binecek: bir çocuk veya bir yetişkin?

Scooter da türüne göre çeşitli kategorilere ayrılır:

  • üç tekerlekli;
  • İki tekerlekli;
  • Büyük tekerlekleri ile;
  • küçük poliüretan tekerlekler ile.

mobilet

50'den fazla kg ağırlığında gelmez henüz 12-13 yaş değil mi çocuk ve kendisi için bu oyuncak satın almak isterseniz, üç tekerlek üzerinde küçük scooter tercih olmalıdır. Bu titanyum ya da başka eşit güçlü metallerin hafif alaşımdan yapılmış parlak ve güvenilirdir. daha iki tekerlekli muadillerine göre daha stabil dolayı eşsiz tasarımı. scooter çoğu çocuk daha büyük hız geliştirme izin vermez belli yapısal elemanlar ile donatılmıştır. onlar iyi elleçleme "makineler" sağlayacak el frenini, ve böylece güvenlik konulduğu gibi "sürücü."

"Yetişkin" scooter

Biz yetişkinler için scooter hakkında konuşmak, seçimde birçok önemli ayrıntılar ve nüanslar vardır. İlk olarak, büyük ve büyük ve ağır adamı dayanabilir güçlü gerekir. Bu araçlar, güçlü metal alaşımından imal edilmiştir. İkincisi, çoğu ayak freni ile donatılmıştır. Bu atlet dalıp değildir ve sürüş sırasında direksiyondan ellerini kaldırmak etmediğini sağlamak için yapılır. "Yetişkin" scooter kentsel içine ve off-road ayrılır. Biz esas olarak off-road lastikler ve büyük tekerlekler herhangi yollarda maksimum batmayı sağlamak olduğunu.

Keşfedin - scooter iyi üretici dünyasında

Biz modelleri hakkında konuşursak, büyük bir Kanadalı şirket tarafından geliştirilen scooter, Explore kazanmak için emin yoktur. Ana küresel pazar satış segmenti markası ile uğraşmaktadır. güvenilirlik, dayanıklılık ve konfor: Explore scooter üç kelime ile tarif edilebilir. Üreticinin Tüm modeller scooter arasında evlilik derecesi neredeyse sıfır olduğu ciddi teknik denetime tabidir. Şirketin en popüler modeli bir scooter Buran keşfedin olduğunu. Bu "birim" çerçevesi kolay ve dayanıklı aynı anda yapar alüminyum, yapılır. Birçok Ruslar yarışmalara katılmak için seçim ya da sadece günlük scooter sadece olumlu değerlendirmeleri, hangi Explore biniyor. Kötü bir yolda, ya da sözde sürüş Onların tekerlekli scooter iyi yol tutuşu yapım poliüretandan yapılan ve konfor sağlar edilir "nervürlü asfalt."

Eğer kaliteli bir ürün satın almak isterseniz, scooter bu tür keşfedin istiyorum.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.