Sanat ve EğlenceFilmler

"Naughty Kiss" ("Eğlenceli Kiss") dizisi: aktörler ve roller, komplo

Okul sevgisi konulu dizi, daima en zorlayıcı gerçekçileri bile çelişkili, ihale ve samimi aşkın ne olduğunu hatırlatan son derece ilham verici ve şehvetli bir eylemdir. "Naughty Kiss" Kore üreticileri için sadece bir kaset. "Playful Kiss" ı izlediğinizde, aktörler ve senaristler, romantik hareketlerin inceliği ve duyguların derinliği ile sizi şaşırtacak.

Gösteri hakkında

Koreliler vurabilir ve genellikle iyi yaparlar. Bu, yalnızca bu ülkenin değil, eğitimli dünyanın neredeyse tamamının sakinlerinin görüşleri. Bu akılsız karar verildi ve bunu "Naughty Kiss" onayladı.

Kore'de bu tür dizilere dorama denir - doğrudan çeviriye dikkat ederseniz bu çok parçalı bir dram olur, ancak türe farklı olabilir. Bu durumda komedi melodramıdır. Hedef kitle genç insanlar. Her ne kadar yaşlı kızların büyüleyici okul yıllarını aramaları ve hatırlamaları keyifli olur.

Film 2010 yılında çekildi ve farklı ülkelerdeki birçok izleyici tarafından beğendi. Örneğin, "Yeşil çay" veya "Domates" grubu gibi birçok Rusça çeviri var. Ayrıca özel "gurmeler" için orijinal Korece sesli filmi altyazılı bir metin çevirisiyle bulabilirsiniz. Böyle bir görüntüleme karakterlerin benzersiz duygularını görmek ve duymak yardımcı olacaktır. 2010'da "Naughty Kiss" ("Oynak Öpücük") - hava havasında ilginç bir dorama. Özellikle tüm kızlar daha önce filme alınan filmlerin kadın izleyici kitlesine aşık olma vakti olan Kim Hyun Joon'un projesine katılmaktan mutluluk duyuyorlar.

Tarihin başlangıcı

Genç aşkla ilgili tüm hikayeler gibi, bu Dorama da çok mutlu olmayan bir gençle başlar. Kız, en güzel ya da en yakışıklı olanı başaramadı, tek öğrenci ve onun kalabalığının ilgisini çekmiyor. Bu Kore köyü "Pak Son Kyaw" da "ilk adam" en iyisi, bir film yıldızı gibi görünüyor - genel olarak, her kızın gizli hayali.

Öyleyse, "Eğlenceli Öpücük" hikayesi, mütevazi ve göze çarpmayan Oh Ha Nee'nin keyifli, kadınsı görünüşe delicesine aşık olduğu, ancak kibirli ve kibirli Pak Son Kyaw ile başlar. Kız, sadece uzaktan onun putuna bakabilir - buna hiç dikkat etmez, çünkü eteklerin yeterli olması ve "daha kısa" olması gerekir. Buna ek olarak, boynu etrafında demetler asılı ve burun sevimli kuyrukları önünde büküm. Sıradan görünümlü bir farenin mütevazi ve samimi aşkı burada nerede.

Ilk şok

Aktörlerin "Oynak Öpücüğü" adlı kitabında en deli eylemleri iten ilk his ortaya çıktı. Burada da, mütevazi bir Oh Ha Ni sevgilisinin gözlerine uzunca bir süre göz atamıyor; aniden kendi başına tutamayacağının farkına varıyor. Aşk gözyaşlarını kendine sallayarak, ama yumuşak kanatları sevsin.

Lise öğrencisi bir mektup yazmaya karar verirken niyetini yerine getirdi ve mesajı Kyaw'un Oğlu'na gönderdi. Bununla birlikte, kadın dikkatinin şımarık hali olan sevimli delikanlı, bu duruma katı biçimde tepki verir ve alçak gönülsüz, kızgın mahzeni samimiyetle davranır. İlk şok, çekirdeğe yaralanan, utanç verici bir kamusal ret.

İkinci Şok

İlk gencin ne kadar dramatik olursa olsun durumlar daha da kötüleşir. Kızın babasıyla birlikte yaşadığı ev yanar ve kendilerini sokakta bulurlar. Kimsenin yardıma ihtiyacı yoktur ve kimsenin yardımı olmaz. Neredeyse. Ailenin başı yardım için arkadaşına döner ve yangın meraklılarını evlerine bırakarak isteğine kolayca cevap verir.

"Oynak Öpücük" te aktörler görevin inceliklerini çok iyi biliyorlardı, bu nedenle ikincil karakterler bile iyi düşünülmüş ve oynanmıştı. Ana karakter, babasının ve arkadaşının her zaman meşgul olduğu, daima iş başında olduğu garip bir evin içine düşer.

Evin metresi biraz tuhaf ama son derece sevgi dolu, herkesi çok iyi muamele ediyor, çok fazla pozitif ve bazı nedenlerden dolayı kız çocukları elbiseler. Ek olarak, yabancılardan ve görünüşe göre çevresindeki herkesden hoşlanmayan renkli küçük bir kardeş var.

Fakat bu durumda asıl önemli olan şey farklıdır. El altında ve sürekli gözlem aynı soğuk kanlı ve görkemli prens ve aynı zamanda kötü dehası Pak Son Kyaw'dir.

Harika bir şans

Kader değişebilir ve yakın zamanda reddetmiş olan kız sevgilisi ile birlikte bir çatı altında yaşamak için harika bir şans buluyor. Ancak, her şey ilk bakışta göründüğü kadar basit değildir. Evde rahatsız edici bir ortam, sürekli akran alay ve yakışıklı adamın kalbinde soğuk algınlığı olan bir bölmedeki diğer ilgili sorunlar buna elverişli değildir.

"Oynakçı Öpücük" aktörlerinde, özellikle baş rollerinde, oyuncuların görevi mükemmel bir biçimde anlaşılmış ve kızın çocuğu nasıl sevdiğini hevesle gösterdi. Gençlik yıllarında yaşayan çocuklar yeterince acımasızdır, bu nedenle O Ha Ha Ni Seung Kyaw'tan gelen kurların tümü güvenle reddeder.

Bununla birlikte, kadın karakteri önceden tahmin edilemez, bu nedenle bir kez daha duyguların isyanıyla ve vücudunun sevgisiyle başa çıkmada başarısız olan mutsuz kız, duygularını, birikmiş sözlerini ve duygu diğer ifadelerini yerel prense atar. Çocuğun kafasında ne olduğu belirsiz, ancak bundan sonra en çok heveslenen yaramaz öpücük gerçekleşiyor ve çok şey etkiliyor, ancak hiçbir şey açıklanmıyor.

Çok farklı roller

Drama "Yaramaz Öpücük" - Oyuncuları iyi oynayan oyuncular, buz ve alevi birleştiren "Eğlenceli Kiss". Aslında, çok genç bir kızın ilham ve sevgi, bir kişi için olası tüm sıkıntıları, zorlukları, sıkıntıları ve üzüntüleri ifade eder. O da soğuk, kaba ve acımasızdır, ancak bu ortaya çıktığında, ona insanın duygularından ve duygularından mahrum bırakmaz.

Tiyatroda, iletişimlerini, sözlerini ve jestlerini, acı ve rüyalarını gözlemlemek ilginçtir çünkü gençlik dünyasında her zamankinden daha fazla şey vardır. O Nha Nee'nin eylemlerinden ne kadar çaresiz olursa olsun, tüm planlarını sadece soğukkanlı ve ateşli baskı altında sarsılan prensinin lehine unutup terk etmeye hazır.

Ana karakterler

"Naughty Kiss" (2010) dramasında ana rol oynayan aktörler popüler Kim Hyun Joon ve daha az ünlü Chon So Min'dir. Her ikisinde de sadece Kore izleyicilerine değil, aynı zamanda diğer ülkelerden izleyicilere aşık olma zamanı da vardı.

Kim Hyun Joon, geçen yüzyılın 86 yılında dünyaya geldi ve "Genç Çağı" nda "Yaramaz Öpücük" ve "Yaralı Öpücük" un yanı sıra "Rüyalarla Saplantı" ı da içeren beş film daha oynadı. İlginç ve kendine güvenen bir biyografiye sahip olan bu kişinin karakterine ve amacına uygunluğunun insanlara girmesine izin verdiği, kendisine güvenen ilginç ve ilginç roller üstünde duruyor.

Buna ek olarak, oldukça başarılı ve popüler bir müzisyen, SS501 grubunun lideri. Bunu yaparken, genç insan bu tür rollere sürekli erişim imkânı tanıyan, hoş ve görünüşlü bir görünüme sahiptir. Bu prensin bir dezavantajı vardır: kişisel hayatıyla ilgili çok fazla çelişkili söylenti, anlaşmazlık ve dedikodu var, ancak yalnız olduğunu iddia ediyor.

Chon So Min, aynı yüzyılın 89'unda doğdu. Bu küçük kız 165 santimetre uzunluğunda ve 45 kilogram ağırlığındadır ve başarı ile bir kız öğrencinin oynaması sağlanmaktadır. Oldukça büyük miktarda Dora ve birkaç filmde rol aldı ve bu sayede önemli şöhretini ve halkın ilgisini çekti. Hoş görünüş, kızın karşı cinsten dikkatini çekmesini ve mükemmel oyunculuk oyunu - eleştirmenlerin olumlu eleştirilerini sağlar.

Bu aktörlerden ikisi çerçeve içinde harika duruyor, hareketleri ve taklidi ilk aşkın açıkça söylenmeden değil de aşina olduğu açıkça görülüyor.

dökme

"Şakacı Öpücük" adlı oyuncularda ve roller oldukça doğru dağıtılır. Daha önce bahsedilen ana karakterlere ek olarak, dramada bir takım ikincil fakat etkileyici karakterler kaldırılıyor.

  • Oh Guy Dawn, Kang Nam Gil'in oynadığı bir kızın babasıdır.
  • Geri Su Soo Chang - Papa Son Kyaw.
  • Koh Minh Ha Ni'nin bir arkadaşıymış.
  • Son Gan Yi - öğretmen Ha Ni.

Kalite ve ilginç dizisi "Yaramaz Öpücük" mükemmel bir şekilde kendi görevleri ile başa çıkmak ilginç ve renkli aktörler tarafından tamamlanmaktadır.

Bir devam mı olacak?

Doromy "Playful Kiss" 2010 yılında piyasaya sürüldü. Zaten çok uzun zaman önceydi, ancak taraftarlar daha az almazlar. Tiyatroda yalnızca 16 bölüm var ve bunların her biri yaklaşık 60 dakika sürüyor. Serisi için pek fazla değil, ancak kapasitesi böylesine güzel bir hikayeyi aydınlatmaya yeter.

Bu tiyatronun temelini oluşturan manga yazarı hikayesini henüz tamamlamadığından yakın gelecekte Koreli filmin devam etmesi mümkün olmayacak. En azından bununla baş edene kadar. Ancak, 2015 yılında benzer bir hikaye ve aynı adı taşıyan yeni bir dizi, yalnızca Taylandlı üretim. Daha bölüm var ve arsa daha küresel olarak ortaya çıkıyor.

"Naughty Kiss" hem Kore'de hem de Runet'in büyüklüğünde hak ettiği bir popülariteye sahiptir. Durum ve genç duyguların yönetmeninin ince duygular dizisi gerçekten hedef kitlesi için değerli hale getirir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.