ÇirkinlikMobilya

Olağandışı Kitaplık: ilginç fikirler

ev kütüphane bugün halen geçerliğini korumaktadır. o kendinizi geliştirmek için bir yoldur, çünkü kitap, ölçülemez. şiir, öykü, şiir, roman: Hayatta Her birimiz okumak için bir şey var. Kitabın elinde tutulan gerçek bir edebiyat uzmanı, "kitap kurdu" ya da olmasın kendinizi diyemezsin bile, yine de, işaret, reklam, ürün etiketi okuyacaktır. Hatta bu insanların evlerine birkaç kitap ve onlar sırayla tutulması bilinmektedir. kitap köşesi altında boşluk geri çekme hayati olduğu için.

Evde Olağandışı kitaplık - bu kendi bireysel tarzını vurgulamak hayal güçlerini ve tasarım göstermek için harika bir fırsat. Ve mobilya pazarının en geniş yelpazede raftan bir model seçebilir, aynı zamanda kendi raf tasarımı denemek için sadece.

Olağandışı ev kütüphanesi

Bir daire veya evde bir konforlu ve rahat bir yerde bir ev kütüphane dönüştürmek için, kitaplık kompozisyonunun merkezini yapım zevkinize göre bunu düzenleyin. Bu raf vurgu dikkat oldu. renkler, dokular ve şekiller oyun kullanın. Bazen gerçek bir başyapıt yaratmak amacıyla, bu tasarımcıların yardımına başvurmak zorunda değildir. Kolayca böyle bir inşa edebilir kendi elleriyle mobilya parçası.

Olağandışı kitaplık sadece kitapların uygun depolama için bir yer sunmak değil, aynı zamanda odadaki vurgu parlak noktanın rol oynayacaktır.

şaşırtıcı raflardan Tür çeşitliliği

raflardan modifikasyonlar gerçeğe tercüme edilebilir olarak kaç fikirler, baş usta oluşabilir. Benzersiz bir yaratılmasını oluşturabilir veya eski bir rafın yeni görünümde çalışmak. Sen hayal hariç kendi elleriyle özel mobilya oluşturmak için bir şey yapmanız gerekmez. Yapım için herhangi bir malzemenin yanı sıra araçlar standart seti ve bir çivi tahrik etme kabiliyetine uyacaktır.

tartışılacaktır kitaplık türleri, sen biliyorsunuz sayılır. Ama oda yeni, modernize görünüme sahip olacak şekilde onları yenmek için nasıl biliyorum.

modüler

Bu hareket yeniden düzenlemek ve dönüşümü birkaç bloktan oluşan kitaplar için modüler raf bir sistem olabilir. iç herhangi tarzı için uygun bir olağandışı raf-transformatör. Bu, gerekirse kolay satın alarak etmek veya değiştirmek eklemek veya yeni bir modül oluşturmak için, rafların en uygun türlerinden biridir.

duvar inşaatı

En yaygın türü kitaplar için raflar duvara monte raflar olarak kabul. Bunlar çok farklı olabilir. Kitap Raf her pozisyonda duvara monte edilebilir monte. Böylece her durumda, böyle bir tasarım muhteşem görünürdü.

klasik modeller

Geleneksel menteşeli raf konuşan birçok parantez duvara eklenmiş ahşap dikdörtgen yapılmış yapılardır. Bugün bile böyle bir nitelik kökten dönüştürülebilir. Ahşap PVC, metal, plastik, Kohler konut değiştirin veya o yaşlı etkisi formu ile deney verir. Sonuç olarak, bir kitap rafı Modern değişiklikler monte olsun.

Bir duvar yapın, artık 90'lı yıllarda gibi ilgi görüyor, yine de muhteşem görünüyor. mobilyanın bu parça yardımı ile benzersiz bir stil vererek, iç yenmek için yararlı olabilir. Bu raflar kullanarak, tam bir ev kütüphanesi oluşturabilirsiniz.

ilginç fikirler

iç oluşumu için bir temel için alınması standardı - raflardan yukarıda listelenen seçenekler. Ama kim, düş diye? mevcut şablon herhangi biri için bir temel olarak alarak, kökten sonunda inanılmaz bir kompozisyon alma dönüştürebilirsiniz.

İlginçtir rastgele duvara sabitlenmiş bir kaç raflar baktı - farklı yükseklik ve zemine eğim göreli açılarla. Bu sıradışı kitaplık farkedilmeden gitmezdim.

Geçen on yılın çıkmış sürümü - kitapların depolanması için kullanılacak avantajlıdır odasında kirişleri varlığı. Bu yöntem bir kitap almak için, çünkü merdiven almak zorunda, uygun değil, ama nadiren kullanılan literatür için harika bir yerdir. Böyle orijinal görünüm kitap rafları, en azından ilginç.

Klasik eğilim daima

Birçok rafları klasik modeli talep hala olduğunu kabul ediyorum. Bu duvar ve zemin iki varyasyonunu raflar olabilir. Uygun yerleştirme açık büyük boyutlu raflar büyük odalarda iç klasik tarzda. Orijinal kitaplık maun etkin bir Art Nouveau iç tarzı vurgulamak. Mükemmel bir uyum yaratmak için, bir minimuma görünür sabitleme elemanlarını kullanmak koyu renkler ve mobilya seçmek için daha iyidir.

kitaplar çok sayıda mutlaka duvara bir rafta saklanmaz. altın ağırlığı her metre, düzgün uzay düzenlemek ve mobilya düzenlemek için önemlidir küçük bir ev ya da daire içinde. kitap rafları verimli yerleştirilebilir: çok değerli yer almazlar ve küçük bir odaya olmadan ve aynı zamanda tam olarak işlevselliğini haklı. merdiven altında ya da son derece uygundur tür amaçlar için birlikte Niş alanı.

Obstraivaya kitap köşesi, hatta raf iç tasarım alanı ile uyum içinde olması gerektiğini unutmamak değil, genel resmin dışında yoktur. Orijinal bir kitap rafı istiyor musunuz? o kendi ellerini olun. Yani bir mobilya münhasır parçası değil, aynı zamanda usta bir tasarımcı olarak iş başlangıcı olabilir paha biçilmez bir deneyim, ve belki de tasarımcı sadece elde etmek mümkün olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.