Sanat ve EğlenceFilmler

Hiro Nakamura ve televizyon serisinin diğer karakterlerin "Kahramanlar"

bilimsel ve fantastik eğim ile serinin biri olan NBC televizyon kanalında 4 yıl (2010 2006) göstermektedir. O karakterlerin dünyayı kurtarmak zaman tabii ki, bazı anlar vardır, süper kahraman ve yeteneklerine bahsediyor ve.

"Kahramanlar" dizisi tüm aktörlerin yani sadece sayılmaz ilk kez, olaylar hikayenin karmaşık bir zinciridir. Serinin temel amacı tüm seyirciler küresel felaketin önlenmesi ile ilgili ağır bir savaş göstermekti. hikaye ve çatışma özel bir yer aniden açılmak karakterlere tutum ne olacağını sürer.

Franchise "Kahramanlar" başarılı oldu ve bu etkisi altında oyunlar, videolar, dergi, roman bir yeri vardır. Fakat buna rağmen, kanal hala durdu ve gösteriyi kapalı çekiyor.

Dizi hakkında Biraz

"Heroes" geçmişi Tim Kring yönetiminde oluşturuldu. İlk seri 2006 sonbaharında NBC çıktı. aşağıdaki gibi tespit edilebilir doğaüstü yeteneklerin karakterler arasında: telepati, yetenek zaman ve diğerlerini kopyalamak yeteneği geçmesine radyoaktif maddeler yayacak şekilde.

"Köken" başlıklı Testi serisi son 5 yıl içinde kanalda görüş rekorları kırdı: Bu 14 milyondan fazla kişiyi görünüyordu. komut dosyası zaten 5 sezonu yazılmış olan için dizi kapatılması nedeni, düşük derecelendirme son serisi haline gelmiştir. kahraman olarak projede (özellikle Hiro Nakamura) ve serinin tüm tarihinde kendisi çok sayıda ödül aldı. Bu onlar arasında en prestijli - "Emmy" ve "Altın Küre".

2014 kanalda uzun sükunet sonra NBC zaten katılan diğer aktörler benimsedik küçük 13 bölümlük dizi emretti. Ekranda o 24 Eylül'de 2015 yılında ortaya çıktı. İkinci sezonu gelince, o temsilcilerine göre, olmayacaktır.

Serinin arsa

Sonra doğal anomali (güneş tutulması), birkaç yüz kişi hediye aldı. Bazıları ayağa gerçek hayatta onlara yardım sadece yetenek, var, ama aynı zamanda bilimin gelişmesine katkıda bulunmuştur. Bunlar arasında zamanla, taşıma, sinek iyileşmek yeteneği idi. Diğer yetenekleri barındıran ve çevrelerindeki dünyanın zararlı olabilir ve.

Ana karakterlerden biri - Chandra - yavaşça o Suresh'i göre evrim teorisi, gerçekten doğru aslında kendilerini ve seyirci toplayarak, garip durumu araştırmak başlar. Doğaüstü yetenekleri olan kişilerde Faiz sonunda onu öldürür.

Hiro Nakamura ve aranan hediye almış tüm diğerleri "Şirket". aksi halde imha edilecek, yeteneklerini kullanmaya son adamlar yetiştirmek amacıyla: Ancak, bu sebeple yapılır.

Sözde süper kahramanlar aslen aradıkları farkında bile değillerdi. kahramanlar uyarmak zorunda nedeniyle yanıcı kişi büyük bir patlama oluşabilir Onların hayat değiştirir.

Nakamura Hiro

Nakamura hep dinlenmek için sevilen en sıradan adam: okumak çizgi roman, TV izlemek ve oyun oynamak. Lakabı kahraman iyi arkadaşı Süper Hiro ile geldi. Bu komik ismi adam sürekli uydurma bir dünyada yolculuk, çizgi roman karakterine birinin rol kendini hayal ve şerrinden onları kurtarmak gerçeği ile açıklanabilir olduğunu.

o süper kahramanlardan biridir - bir adam Isaac hikayesi kendini görür ve doğru olarak gördüklerini deşifre zaman Hiro hayatında dönüm noktası biridir.

Hiro teleport yeteneğine sahip olduğunu fark ettiğinde, dünyanın en mutlu hissediyor. Ancak, yine de uzun bir eğitim vardı. İlk olarak, başından beri Hiro çok uzakta vakit kapalı rüzgar mümkün değildi. İkincisi, seyahat çok o sadece güç olmadan kalmıştır genci taciz. Apart zamanında seyahat olağan hediye gelen genç adam başardı ve bunu durdurmak.

Hiro Nakamura (yani karakter için tanındı rol oynamıştır Masi Oka aktör,), babasının şirketinde çalıştı. Onun ilk kez seyahat yakın gelecekte aktarmaktır. New York ölüm - Bu genç adam en hoş bir olay değildir gördük. İstihdam adam her zaman sıkıcı görünüyordu, bu yüzden dünyayı kurtarmak için şans yeterince ilginç ona gibiydi. O, tüm güçlerini geçen ablası babasının şirketten ayrıldı ve onun birincil görevi sürdürdü.

Zamanla, bir adam becerilerini geliştirmek, ancak bu yetenek bazı olaylardan sonra o bir beyin tümörü oluşturmuştur. O yavaş yavaş ölmekte: o yaralı, koordinasyonu. Ama Ando, kayıtsız kalan, koltuklarına döndüler. Hiro işletmek ve o tamamen kurtarır.

çağrılabilir serisi "Heroes" en olumlu karakterlerden biri Hiro. Bunun nedeni o, çünkü çizgi roman, kahramanlık ve nazik bir hakiki anlamda gelişimini sahip olmasından etmektir. O düşünceli ve akıllı idi. Hiro aileniz ve etrafındaki insanların tamamı gerçekten mutlu etmek için zamanda geri gider.

serideki Hiro

dizi yaratıcısı göre o Hiro Hiroşima ve sakinlerini atom bombardımanı yaşadı Japon ismi almıştır söyledi. versiyon fanlar olarak, o adamın adı da dizi boyunca kahramanlıklarını temsil eden iddia edilebilir.

  1. "Köken". Birinci bölümde Nakamura ilk seride anlamıyla görünür. Sen tembel ve kaygısız genç adamın çok rahat ve gündelik yaşamı görebilirsiniz. Bir ofis çalışanı ve bir programcı babasının şirkette 3 düzeyleri gibi, o yalnızdı ve çizgi roman ve oyunlar için tüm Boş zaman geçirdi. Hiro her zaman okuyordu tüm hikayeleri arasında, o kanaat mevcut olan biridir. Diğer onların yeteneklerini, adam sayesinde geliştirmeye başlayan New York'taki bir felaketi önlemek için.
  2. "Kuşaklar". tüm ikinci bölüm 1671 yılında Japonya'da aracılığıyla kahramanın yolculuğu kitlesini gösterir. O Adam Monroe karşılar ve ustalığı gerçekleştirmek için ona yardım eder.

  3. "Kötüler." Arthur Petrelli'nin etkinliklerle ilişkili olayları göstermektedir. Bu 10 yaşına kadar Hiro'nun bellek yukarı siler. Ancak, bunun nedeni kahraman ve Ando anneye kendisine iade edildi. Bir süre sonra aynı kötü adam Matt Jr döndüren Nakamura yeteneklerini soyar.

  4. "Atonement". Hiro hasta korkunç hastalık - o bir tümör geliştirdi. onun müdahalesi sadece hastalığın gelişimini hızlandırabilir olarak Claire devlet ona yardım etmedi. Peter bir tedavi özelliği olan bir adam için aramaya gider ile Dolayısıyla, öyle. O zaman, çocuklar acı Nakamura, kendisi inanılmaz olmuştur kahraman hafifletmek için herhangi bir şekilde çalışıyoruz kadar - geçmişe sırtını ve başkalarının hayatlarını iyileştirmek için çalışıyoruz.

diğer karakterler ile Hiro ilişkiler

  • Kaito Nakamura - kahraman babası. Ben geleceği tahmin yeteneği vardı. O Sezon 2 öldü.
  • Takezo Kensei - Samuray. Ayrıca adı Adam Monroe altında bulunabilir. Hiro yaşam boyu insan için saygı ama o bütün başarıları ona hayal kırıklığına, satın fark edince.
  • Ando Masahashi - en iyi arkadaşım. Bunlar aynı ofiste çocukluk ve işin aşinadır. Hiro geçmişe bölüm 4'de, gelecekteki Ando başka kardeşi evli yüzden yaptığını.
  • Charli Endryus - sevgili Hiro. Bu onun ilk sezonunda Sylar'ı öldürür. o ona İngilizce öğrenmek yardımcı Nakamura bu başarısız önlemek, ama sonra geri gitti ve Japonca öğrenmek için ona yardımcı.
  • Sylar. En fazla 4 Hiro sezon ondan nefret, ama sonra, Charlie kurtarmak için, o bir kötü adam yardımını ister.

Monhider Suresh

ilk 2 sezonda bu karakterin ben herhangi bir özelliği yoktu. O Hiro Nakamura dahil olmak üzere bazı çocukların yeteneklerini, araştırdık Sadece sonra, adam kendine özel bir serum enjekte etmeye karar verir. O, Maya Herrera gözleri öldürmek için güçlü bir kızla getirdi. Ancak, bu hata ölümcül - Suresh bir canavar haline dönmeye başladı. Ayrıca O, Örümcek Adam anımsatan bir şey ve hatta bir örümcek ağına benziyor kalın bir mukus izin verebilir. Zamanla Monhideru doğru formülü anlamak ve eski görünümünü yeniden kazanmak başardı, ama o mutasyon sırasında alınan yüz hatları kalmıştır.

Şaşırtıcı da gerçeği kanında o - Hastalığın Shanti için bir çare. Neyse, adam doğumdan itibaren benzersizdir.

Peter Petrelli

Peter yabancı güçlerden Öğrenme hediyesiydi. O çevrelerindeki insanların herhangi yeteneğini taklit başladı. Dizinin yaratıcısı bu özellik başkalarına yaklaşmak için çok güçlü bir istek olduğunu açıkladı. Zamanla, adam birkaç kullanmak da onun anısına onları aldı, ama sadece yeteneklerini taklit etmek öğrenmiştir.

Peter hayatında belirleyici an Sylar'ın hediye satın alması olmuştur. Bu çok büyük öldürür arzunun oluşuyordu. Petrelli'nin kayboldu babasının gücünün müdahalesi. Adam görünmez hale gelebilir tüm dönem (Claude) içinde, ben, (Nathan Petrelli) sinek (El Bishop) yıldırım ateş süresi (Hiro Nakamura) ve diğerleri geçmektedir. sezon 3'te, serum sonrasında Peter onun yeteneklerini kazanmış "Şirketler" den çalıştı.

Sylar

Serinin ana anti-kahraman biri - Sylar. işlerin nasıl anlamak için yeteneği ile, kolaylıkla yolu diğer kişinin düşünme açıklayabilir. Adam, bir seri katil haline gelir ve böylece kurbanlarının niteliklerini benimser. İkincisi inanılmaz bir hafızası vardı arkadaş Hiro Nakamura Charli Endryus, olması gerekiyordu arasında. kız hala hayatta olduğunu böylece Ama onun arkadaşı geri dönüp ayarlamak başardı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.