Entelektüel gelişimiAstroloji

Kanser ve Koç aşk uyumluluğu

ittifak düşünün hangi ortakları - Kanser ve Koç. çelişkili bunlardan yeterli uyumluluk. Zodyak'ın Bu iki belirti birçok benzerlikleri ve aşılmaz farklılıkların gibidir. Nedeniyle Kanser ve Koç pahasına olursa olsun böyle burada ve şimdi istenen bir peşinde Kardinal Haç temsilcileri, nitelikleri ile karakterize ikisi de vardır gerçeğine. Sadece ilk henüz sıkılığı ile daha şerbet vermek rüya gidin ve ikinci olacak - dürtüsel ve şiddetle bir. Ancak, Koç ve ateşli doğa, o kardinal Kanser hareket etmelidir böylece Su elemanı tarafından kendisine verilen onun duyarlılığını, düzeltti eğer. İçinde ana farktır.

Kanser ve Koç uyumluluk duygular

onlar tutku dalgası tarafından boğulmuş çünkü Başlangıçta, ortaklar, birbirlerine deli gidecek. Ve Kanser ve Koç çok romantik karakterlerdir. Onların temsilcileri aşk adına sevimli ve dokunaklı sersemlik her türlü yapacağız. Uyumluluk aynı cinsten basitçe mükemmel. Kanser ve Koç ortak cinsel ve zihinsel olarak çok şey var. Böyle insanlar gerçekten mükemmel bir birlik oluşturabilir nerede birbirlerine, aşıklar aynı zamanda arkadaş sadece için ortaklar. Ancak, çift sorun atlamak vermedi. Büyük olasılıkla, ortaklar bir güç mücadelesine başlayacaktır. Sahibi tarafından Kanser her şeyde özgürlük aşığı Aries sınırlamak başlayabilir Bunun üzerine. O belli bir sevgili daireyi empoze edebilir insanlar, ilgi alanları, meslekler ve hatta aktivite. Buna karşılık, keskin Koç kolayca dikkatsizce bir kavga kelimenin içine atılmış savunmasız Kanser zarar veremez. Bu birliğe Mutluluk makul uzlaşma ve anlayış ile mümkündür.

Kanser ve evlilik Koç uyumluluk

Genellikle bu tür çiftler halinde resmen birliğe kayıtlıdır. Koç ve Yengeç hemen rollerini ve sorumluluklarını belirlemek Marry. Tipik olarak, birinci ailede taşıyıcıya olacak ve ikinci bir ev korumaktır. dağcı Koç ev Kanser hakkında unutmadı ana şey. Sonra onların aşk her geçen gün artacaktır. Güçlükler çiftleri mümkün olduğu Kanseri - erkek ve kadın - Koç, bu durumda rollerinin bir permütasyon olduğundan. Ancak, bir uzlaşma ve barışçıl Bu tutarsızlığı gidermek. Kanser her zaman temizlik ile özel anlaşma istekli değil, ama bunun için yaşadığı her zaman yerin rahat etmek önemlidir. Koç ev donatmak için onların ortak yardımcı olabilir ve ev görevlerini alacak, o zaman sorun kendiliğinden çözülecektir.

Kanser ve seks Koç uyumluluk

Kural olarak, bu tür çiftler arzu sevgi andan itibaren doğar ve hayatının yıllar sonra bile solmaz. Cinsel bunlar mükemmel bir uyumluluk var. ilk başta Koç ve Yengeç anlamıyla birbirlerine boğulma. Bu ilişkide sıcaklığını tutmak önemlidir, o zaman cinsel hayat her zaman meşgul olacak. Kaba Koç yumuşak kanser hep onları takdir olmayabilir onların çok tutkulu gusts dizginlemek için önemlidir. onlar çok farklı, ama sonuna kadar birlikte olmak için bağlıdırlar bu Ötekiliklerinin hem çok inatçı, çünkü her iki ortağın çıkarlarını ve isteklerini dengelemek için önemlidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.