Sanat ve EğlenceFilmler

"Dünyanın Merkezine Yolculuk": işlediği aktörler

"Dünyanın Merkezine Yolculuk" (ilk planın aktörleri: B. Fraser, D. Hutcherson, Briem A., S. Myers) - Bir çok dürüst film ve bu izleyiciyi etkiliyor. Eric Brevig Yönetmen yapay anlatının gizli altmetin vermek için çalışıyor değil, o heyecanla özel efektler baş döndürücü bir kitle eyleme "paketlenmiş" film cazibe alır.

Her yaş için

yaratıcılarının profesyonellik tartışılmaz bir kanıtıdır film ve birbirini mükemmel seçilmiş aktörlerin rolü "Dünyanın Merkezine Yolculuk", In. Görsel bir kısmı gerçek bir zevk ve özel efektler yeni çıkmış 3D güçlenir olmasına rağmen, adrenalin izleyici şaşkın ani acele hissetmez. komple güvenlik Bu sevimli duygu önemli bir avantajdır "Dünyanın Merkezine Yolculuk". filme katılan aktörler, desenine sorumluluk yazarlar, fakat sahada kaygısız Kiroseiz'e anlaşılmaktadır. genç çocuklardan ağartılmış saçlı yaşlı erkeklere - Sonuç olarak, bir film tüm yaş gruplarına gösterilebilir.

öykü

hikaye anlatımı resimlerinde kolaylığı "Dünyanın Merkezine Yolculuk" (2008) aktörler şevkle sarıldılar. Filmin yayımlanmasından sonra eleştiri kendi değerlendirmelerinde oldukça ölçülü idi. Kutsal basitlik kimse eleştiren istedik ve en anlamaları hikaye kendisi - değil ana şey. arsa Jules Verne romanından bağlıdır ve kitap okuma için gençler için mükemmel bir uyarıcıdır.

yazarların yaratıcı ekibi ise mükemmel mütevazi eğitim elemanı ortaya çıktı. Önemli olan ağrısız tarihinin gelişim mandal karakterleri koyarak olmasa da, bu tersine, şaka ve hesapsız face için bir şans sunuyor, sekteye teşvik etmiyorsa, anlatı yoluyla izleyiciye yol açmasıdır. Bütün bunlar Brendana Freyzera oynadığı icracı de harika.

Aktör döküm. Brendan Fraser

Film kitabın bir uyarlanmış ekran uyarlamalar değil. yeni modernite taşındı. Edebiyat profesörü Liedenbrock olarak eksantrik profesörü bilim adamı Trevor Anderson (Brendan Fraser) yerini, kitap Axel Hans - Trevor yeğeni Sean (Josh Hutcherson) ve güzellik iletken Hannah (Anita Briem) adında bir çocuk. elbette filmi "Dünyanın Merkezine Yolculuk" nin aktörleri karşıtı bilimsel seks partisi sahnesini yumuşatmak için denemek ve çok başarılı bir şekilde yapmak.

Brendan Fraser - Geçmişten "Mummy", "George of the Jungle" ve "Blast" gibi filmlerin izleyiciye bilinen Kanadalı kökenli Amerikalı aktör. aktör ışık eğlence ve komedi projelerinde katılımı ile tanınır. Çok az insan 1998 yılında Ian McKellen Fraser ile birlikte ciddi bir dramatik rolle başa çıkabilecek tüm kinoobschestvennosti kanıtlayan "Tanrılar ve Canavarlar" biyografik filmde rol aldı biliyorum. Onun oyunculuk derece dünyanın film eleştirmenleri tarafından takdir edilmiştir, ama film izleyici ile çılgınca popüler oldu vermedi.

Josh Hutcherson

"Açlık Oyunları" gelecekteki yıldızı genç yaşta göreve başladı. On yaşında anda oğlan aktif olarak çeşitli televizyon dizisinde rol aldı. Bugüne kadar, romantik komedi "Küçük Manhattan", fantastik film, onun rolleri ile ünlü Josh Hutcherson "Zathura: Bir Uzay Macerası" aile "tekerlek üzerinde tımarhane" macera "Ateş PSE" bilimkurgu gişe "Terabithia Köprüsü", "Vampir "ve" Yolculuk arzın merkezine. " Bir adam Eric Brevig fotoğrafını çekmek çalıştı Aktörler, film yapım sürecine yeteneğini ve sorumlu bir tutum kaydetti.

Anita Briem

Güzellik Anita Briem - İzlandalı oyuncu, ayrıca çocukluk çağında yaratıcı faaliyetin başlangıcıdır. Eksik dokuz yıl içinde Kız onun yetenek İzlanda Ulusal Tiyatrosu'nun sahne ile "dekore". Onaltı anda, Anita İngiltere'ye taşındı ve bir süre sonra Londra'da Kraliyet Dramatik Sanatlar Akademisi en umut verici mezunlarından oldu.

Hem genç yetenek yerleri tekrarlanmış, ancak yalnızca filmde kazanan komedi etkiyi ağırlaştırmaktadır "Dünyanın Merkezine Yolculuk". Aktörler, fotoğrafları artık afişleri değil luminary Fraser yakın drooped Modern gişe rekortmeni, süsler.

özet

Eric Brevig Yönetmen kez en iyi görsel efektler için "Oscar" için aday gösterildi. Bu nedenle, üreticilerin tercihi yönetmeni oldukça şaşırtıcı yerleştirmek. özel efektler ile çok iyi geçti. Bunlar yüksek maliyeti palm iddia etmiyorum, ama üçüncü dünya yasadışı işler uzmanı benzemiyorsun. Filmde onun yerine her şey "Dünyanın Merkezine Yolculuk". Aktörler karikatür yaratıklar gerçekçi bir bakış, hep birlikte onlar bilgisayar manzara uygun.

Üstat ancak topikal 3D yeterli miktarda mevcuttur, ancak başrol değil davranır, ama iyi bir ek olarak her şey için. Orada küçük kusurları vardır, ancak bunlar genel izlenim yağma yok. yeni model üç boyutlu filmi ruhuna sadık kalsa bile olmadan - lanet güzel olsa iddiasız aile filmi ruhu. Film heyecanlı macera gibi - şaşırtıcı, parlak, güzel ve muhteşem. Şunu rahatlıkla kısıtlama olmaksızın herkese tavsiye ederim.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.