Ev ve AileAksesuarlar

Plastik pencereler Sweat. Ne yapmalı?

Plastik pencere avantajı, birçok kişi tarafından takdir edilecektir. Onlar kiminle biz yıllardır geceyle, ahşap eski moda çok daha iyidir. Modern pencereler daha estetik bir görünüme sahiptir. Ama bu avantajı yanında, aynı zamanda pratik bir avantajı vardır. Plastik pencere yalıtım ve toz ek bir araç daireye erişim kapak olan, daha iyi ısı korur. Bununla birlikte, tek bir dezavantaja sahiptir. Sorun ne zaman ter oluşur plastik pencereler.

Bu yoğunlaşma damlacıklar şeklinde görünür. Daha sonra cam üzerine aşağı doğru akar ve su tutucu pencere üzerinde oluşturulan. Bu, pek çok rahatsızlık dair önemli bir eksikliktir. Neden plastik pencereler ter ve nasıl bu sorunu çözmek için? Öncelikle bu olgunun nedenini bulmak gerekir. kondensat çeşitli faktörlerin etkisi altında oluşturulabilir.

İlk olarak, plastik pencereler için oda ve dış sıcaklık farkının terleme. Daire yüksek nem ve dış sıcaklık düşük olduğunda, su damlacıkları pervazına bir su birikintisi oluşturan bölmesinde yatırılır.

Plastik pencere böylece onun içinde nem artırarak, mühürlü ve odaya havanın erişimini dahil değildir. Sadece yeterince düzenli odayı havalandırmak için, ve sorun çözüldü. Daire bir havalandırma sistemi varsa, o zaman onun çalışmasını kontrol ediniz.

İkincisi, nem nedeni Houseplants haline gelebilir. Genellikle bildiğiniz gibi, çiçek nem yayan, pencere koymak ve edilmektedir. O bir kondensat oluşturan pencerelerde yerleşir. Bu durumda, kolayca sorunu çözmek için. çift camlı pencerelerden uzak bitkiler çıkarın.

Pencerenin nem içeriğini azaltmak için, sıcak hava erişimi sağlamak zorundadır. Genellikle plastik pencereler yüzünden çok büyük eşikleri terliyor. Mümkünse, bunları azaltmak için gereklidir. Bu mümkün değilse, pencerenin ek ısıtma sağlamak. Bu aynı zamanda nedenlerinden biridir.

Çünkü aşırı tasarruf apartmanda pencerelerini Terleme. Çift cam levhanın montajı seçilmişse, bu yoğunlaşmaya neden olabilir. cam orada daha kameralar, daha az şans o kadar sis olacağı. Solüsyon cam veya mevcut bir pencerenin ısı güçlendirilmesi yerine geçer.

Bazı üreticiler "kış modu" isteğe bağlı özellik ile plastik pencereler üretirler. Pencerenin ek ısıtma sağlayacağı bu konuda önceden bilgi ve kullan.

ter plastik pencereler, tesisatın kalitesiz bir diğer nedeni. Yükleme doğru yapılmamıştır ve kutuyu serin yarıklar vardır edilmişse, o zaman muhtemelen kondensat ortaya çıkmasıdır. Bu durumda, o zaman maksimum ısı tutma belirterek dikkatlice tüm delikleri kapatmak gerekir. Sorun çözüldükten sonra.

Plastik bir pencerenin yüzeyinde aşırı nemin neden bitki statüsünde yatıyor eğer durum daha karmaşıktır. o sorunu çözmek mümkün değildir çünkü bu durumda, üreticisine başvurun. Satıcılar arızalı öğe yerini gerekiyor. kışın görünen pencerelerde yoğunlaşmayı ortadan kaldırmak için başka bir yol, çalışmaz.

windows pencere üzerinde buğulanma ve damla ile ilişkili size sorun teslim edilir, sonra dikkatlice yukarıdaki analiz etmek ve nedenini öğrenin. Eğer deneme gerekebilir. Eğer nedeni apartmanda iklime bağlı olmadığından emin olduktan sonra, kapalı bitki ve geniş pencere eşikleri, hem de diğer koşullar varlığı perakendecinizle veya üreticisine başvurun çekinmeyin.

Plastik pencere hayatı daha rahat hale getirmek için tasarlanmıştır. Bu nedenle, onların çalışma rahatsızlık ve ruh yağma yok.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.