HobiDikiş

Trafik ışığı: çocuklu arsa-rol yapma oyunları için kesmek

çocuk yuvaları ve okullarda düzenli trafik kurallarına çocukları tanımak için tematik oturumlar düzenlenmektedir. Ve onlar görev üzerinde sabitlendi adamlara onlar konuda el sanatları yapmak için bir ev verilir. Ve sonra anne ve ne neler yapılabileceğini hakkında bilgi aramak başlar. Tüm anne ve babalar yardımcı olmak için, kendi elleriyle kesmek "Trafik Işığı" oluşturmak açıklamaktadır master class, iki sunuyoruz. gücü altında bu ürün varyantları bile Çocuk yapmaya. Sizin yapmanız gereken sadece ipuçları ve makas ve tutkal kullanımı için kurallar yerine getirilmesini denetler olacaktır.

Trafik ışığı: kağıttan el sanatları

Orijinal ve güzel eser doku mühendisliği uygulamalarında yapılan aldı. çözüm için şu malzemeleri hazırlamak:

 • mukavva,
 • Kırmızı, sarı ve yeşil renkler (10-15 adet) peçete;
 • tutkal;
 • makas;
 • Guvaş ve suluboya.

Nasıl trafik edilir - karton parçalarını kesmek? aşağıdaki adımları izleyin.

 1. bir kutu - beyaz karton, ana öğeyi izleyin. Ilaçlar, çay, bebek maması ya da başka herhangi malların altından geleneksel kutu değiştirmek mümkündür. O zaman sadece beyaz veya gri kağıt obkleyte.
 2. karton tüp kenar tutkal tabakasından işlemdir. Gıda film veya folyo karton Çıkış - Bu öğe Yangın satış malzemesini değiştirmek de mümkündür. Renk sonrası obkleyte boya veya renkli kağıt.
 3. tavır gerçekleştirin. Bunu yapmak için, karton kutu yapmak veya düz tekrar malların dışarı bazı kapasitesini almak gerekir.
 4. Birlikte tüm parçaları Tutkal.
 5. kumaşın her iki tarafında eşit büyüklükte üç daire çizin.
 6. peçeteler itibaren küçük topları büküm ve dairenin tüm yüzeyini kaplar. Böylece, bütün "pencereleri" trafik ışığı hazırlamak peçete rengini toplayıp.

Yani tüm trafik ışıkları var - yapılır - "trafik kurallarına" konulu kesmek. Böyle bir ürün arsa geliştirme oyunlarından bir özellik olabilir. Çocuklar love ve onun oyun müdahele edecek.

Trafik ışığı: atık malzemeden kesmek

kutularında Eski lazer diskler ve kapaklar guaş veya beş litrelik PET şişeler - konudaki özgün makalelerin temelidir. Bu malzemelere ek olarak karton, dantel ya da şeritler, plastik ya da eriyik için yapıştırıcılar gerekir. Yani, biz trafik ışıkları imalat başlatmak.

dikey olarak ise, üç diskin koymak bir kartonun üzerinde, devre üzerindeki tasarım iz. İş parçasını kesin - Ürünün temelidir. Üst iki delik onu delmek ve dantel bunları girin. karton diskler üzerinde Tutkal. Yeşil, sarı ve kırmızı Cap renk guaş boya. bunlar kuruduktan sonra doğru sırayla her diskin merkezine monte ederek. Tüm trafik ışıkları - Eski sürücüden El hazırdır. Bu kreş veya anaokulunda duvara asılacak ve yolun kurallarını pekiştirmek oyunlarda bir nitelik olarak kullanmak. Ayrıca matine veya karnaval için çocuk kostüm "Svetoforchik" bir parçası olabilir.

Bu ürünlerin üretimi biraz zaman alacak. performans için, el ve önemsiz sadece malzemelerini kullanın ve sonuç özgünlük ve güzel bir görünüm çarpıcıdır. Bu çocukların el sanatları "Trafik Işığı" kesinlikle çocuğunuzun oyuncakları arasında görünür edelim. senin el işi tadını çıkarın!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.