Ev ve AileAksesuarlar

"Domestos": kullanım talimatları ve evde mükemmel temizlik ipuçları çeşitli

"Temiz - sağlığın garantisi!" - Bu ifade muhtemelen tüm duydu. Bir kişinin cesaret, akıl ve sağlık netlik varsa ev, temiz olduğunda. Belki garip, ama evdeki düzen sakinlerinin yaşamlarını etkilemektedir. Ama evde sadece temizlik yapmak için ve parazitler, zararlı bakterilerin kurtulmak önemlidir. Bu iyi bir temizleyici yardımcı olacaktır. Bu makalede, "Domestos" olarak, böyle harika asistanı odaklanır. kullanımı ipuçları ve fikirler için talimatlar aşağıda listelenmiştir. en tanıma edelim.

Nereye başvurulur?

"Domestos" - evrensel bir deterjan olduğunu. Bir soba ve banyo, zemin ve pencere eşikleri, tabi tutulabilir neredeyse her şeyi temizlenebilir temizlik ıslak.

Ne yazık ki, zararlı bakteriler ve mikroplar sokaklarda değil, aynı zamanda evde sadece bulunurlar. Temiz ev tutmak için çok önemlidir. Bu zaten biraz daha yüksek konuştuk şeydir. Ve şimdi "Domestos" nasıl kullanılacağını detaylı olarak düşünün. Kullanım için talimatlar, yıkama ya da temizlik için maruz kaldığı göre, tavsiye şeklinde verilmiştir.

tava

banyo temizlik dikkatle izlemek ve kiri engellemek gerekir. Ailenin her ferdi konuklar günde birkaç kez tuvalete gittikten. Günlük zararlı bakterilerin büyük miktarda birikir. enfeksiyonu önlemek için, bu tür "Domestos" gibi bir dezenfektan kullanın. üretici tarafından yapılan bir klozet, kullanım talimatları, bu konuda şu tavsiyelerde bulunmaktadır: Özel olarak (- 45 derece açıyla böyle bir "Domestos" delik ve kapak) tuvaletler temizlenmesi için formüle satın. hafifçe şişenin yanlarına basarak, pota altında jel uygulayın. Bunun bir sonucu olarak, bir daire içinde tuvalet jel işlenecektir. İdeal okulda iş yerinde ev, tüm üyeleri, Tuvaleti işlenmiş ise, hafta içi ise olması ve evde gelişi kadar bırakacaktı. Hemen sonra tedavi kapalı yıkanmamalıdır.

Yüzey lavabolar, küvetler, levhalar

Temiz banyo, lavabo ve soba sahip olmak, bir sünger, bez veya fırça ile yüzeye, ovmak açıklanan deterjan uygulayın ve 5 dakika boyunca öylesine bırakın. çamur tevdi aracına ıslatın.

levha yüzeyi üzerinde yanık püresi veya kaynatılmış süt pas lekeleri varsa, evye yağ, sıcak bir plaka üzerinde, baskın temiz hale gelene kadar kadar bir bez ya da fırça ile sürün.

: Kullanım için "Domestos" Talimatları belirtildiği gibi deterjan ılık su ile 5 dakika sonra durulama. kumaş yıkama / sünger temizlenmesi için bir plaka. Bu arada, bu ürün yok mükemmel da sadece bakterilerin, ancak mantarlar olduğunu.

Drenaj delikleri ve su

Eğer drenaj deliğine dökün ve böylece bir kaç dakika bekletin "Domestos" su katılmamış biliyor muydunuz? Fakat bu şekilde boru yağ plak bakterileri saflaştırılabilir. Yaklaşık 50-100 ml doldurmak için yeterli olacaktır.

Bu depolar 5 litrelik teneke satan ileri-hostesleri için "Domestos" anlamına geldiğini belirtmek gerekir. Kullanım talimatları şişede ürün için olan ile aynıdır.

Zeminler, duvarlar

Eğer katta muşamba veya fayans varsa "Domestos" mükemmel uyum söyledi. Ama sulandırılmamış kullanılamaz unutmayın. açık yönergeleri izleyin: 4 temizleyici başlığı (yaklaşık 40 ml), heyecan kovaya sıcak 5 litre su dökün ve ekleyin.

Aynı çözelti banyo ve mutfak karo ile yıkanabilir. Tabii ki, temizleme zemin ve duvarlar için kapasite farklı olduğu arzu edilir.

Süngerler, bez

Bu çiftlikte kullandıkları "Domestos" yıkanabilir bezleri ve süngerleri çıkıyor. Bu araç bile ağır kirlilikten bunları temizlemek yapabiliyor. Tabii ki, malzeme yüzeyinin ideal bir saflık bir leke bırakılamaz, ancak zararlı mikroplar yok edilir.

beyaz şey

Bu elbiselerini, havlu ve çarşaf beyazlatmak, çıkıyor! Bu "Domestos" kılavuzuna ifade eder. bu harika aracın Fotoğraflar Bu makalede görebilirsiniz. Klasik (mavi) ve aromalı: çeşitli seçenekler vardır unutmayınız.

eşyalarıyla geri dönelim. biz sadece bahsedildiği gibi, hoş bir aroma ile para olduğu. Bu çamaşır için kullanılabilir. sıcak su 5 litre Skor, 1, kapak 45 dakika için daha düşük iç çamaşırı eklemek anlamına gelir. O zaman, toz yıkama gerek durulayın. Keten gecede bırakılabilir. Ama şeması farklıdır: Yarım fincan "Domestos" 5 litre su için.

Prudence engel olmaz

Mükemmel anlamına olmasına rağmen, bu güvensiz olduğunu. engelli çocukların, hayvanlar, insanlar alamadım böylece "Domestos" kaldırmak için deneyin.

madde tahriş, alerji, yanıklara neden olabilir işleme ve yıkama lastik eldiven gerçekleştirmek tavsiye edilir.

Evin orta veya şiddetli astımı olan bir hasta kişi yaşıyorsa dumanlar boğulma neden olabileceğinden, temizleyici kullanmamalısınız.

Mobilya, halı ve yatak örtüleri

tesisi "Domestos" talimat imkansız her durumda döşemeli mobilya, döşeme, yumuşak oyuncaklar, halı yıkama o manuel devletler. Şans eseri bir çözüm veya seyreltilmemiş madde böyle bir yüzey üzerinde alırsa, suyla iyice durulayın gerekir.

Sonuç

Mükemmel kirden evi temizlemek bakteri: Eğer açık talimatlar izlerseniz, rüyasını gerçekleştirmek mümkün olacak. Sonuçta, temizlik - sağlığımız için çok önemlidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.