BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Fallout 3 başlamaz - ne yapmalı?

Bilgisayar oyunları, maalesef mükemmel programlar değillerdir. Ayrıca bazı durumlarda belirli bir whims ile karakterize edilir. Eğer lisanslı bir kopyası satın bile, örneğin, Fallout 3, sorunları olmadan projeyi çalıştırmak mümkün olacak mutlak garantisi yoktur. Tabii ki, onların oluşma olasılığı bir korsan sürümünü kullanıyor olmaları durumunda çok daha düşük olur, ama neden burada zaten donanım, hem de sistemin konfigürasyonu ve kurulumu olabilir. Genel olarak, eğer Fallout 3, hatta lisans disk başlamaz o zaman bazı popüler öğeler için gitmeli, hızlı ve acısız bu sorunu çözer.

Sistem gereksinimleri

Çoğu zaman insanlar kendi bilgisayar yaklaşık beş yıl önce yeni ve zaten son teknoloji unutma ve şimdi o zaten oldukça zayıf bir ortalama eğer değildir. Eğer Fallout 3 başlamazsa eğer, hemen oyun veya geliştiriciler suçlamıyorum. Belki sorun bilgisayarınızda yatıyor. Eğer geliştiricinin sitesine gidin ve orada oyun için resmi sistem gereksinimleri bulmalıyız asıl nedenini öğrenmek amacıyla. Sonra el ile veya toplar özel bir program kullanarak yapabilirsiniz bilgisayarınızla ilgili bilgiler, donanımınız ve yapılandırmasına ilişkin verileri almak. Sonra işlemci, bellek ve grafik kartı odaklanarak, puan gereksinimleri ve mevcut verileri karşılaştırmak. PC minimum sistem gereksinimleri daha azdır bu öğelerden bazıları üzerinde eğer, soru çözüldü. Eğer Fallout 3 başlamaz böylece Sadece bilgisayar, bu RPG oynamak için yeterince güçlü değildir. Burada, tek çıkış yolu - Sen Fallout 3'te, aynı zamanda diğer modern oyunlarda sadece oynamaya sağlayacak bir yükseltme.

görüntü kartı sürücüsü güncellemeleri

Ekran kartı, ya da daha doğrusu, onun sürücülerine çok sık baş ağrısı herhangi oyuncuysanız. Fallout 3'ün sizin kopyası sürücüler güncel değil nedenle başlamaz mümkündür. Son zamanlarda iş güncellenen bile, daha iyi listede bulmak için ekran kartı üreticisinin web sitesine gidin ve sürücü tarihini kontrol ediyorum. Indirebilir ve Tabii Fallout 3. çalıştırmak için yüklemeniz gerekir yeni bir versiyonu var, bu sorunu çözme yüzde yüz garanti değil mi muhtemeldir, bu nedenle diğer yöntemleri hakkında bilmeli. Çoğu durumda, Fallout 3 başlamaz neden bilmek gerekmez - talimatları takip ve anlamak daha kolay olacak sorunu çözmek için. Ve onun bu amacına ayartmazlar.

Windows 2000 ile uyumlu

sorunun nedeni bu kadar önemli olmadığı gerçeği Önceki söz öncelikle karara çizilmiş. istemci "Buhar" seçeneğini kullanarak oyuna giriş yapmanız gerekmektedir, bu özellikle yararlıdır. Aslında Fallout 3 (Steam) kopyanız başlamaz, sen oyuna bir masaüstü kısayolu oluşturmak gerektiğini ve özellikleri için uyumluluk modunda çalıştırın ve Nedenini tam olarak söylemek zor, Windows 2000 sistemini seçmek için seçer, ancak bu yöntem çok sık olduğu Bu çalışıyor ve yapay kabuk Win2000 altında çalıştırıldığında bu oyun oldukça normal şekilde çalışmaya başlıyor. Buna bağlı olarak, kararın size yardımcı olup olmadığını sadece bu etikete sahip oyuna çalıştırmaya devam etmek gerekir. Ama ne değilse? Her şey Fallout 3 ile aynı sorun devam ederse - oyun yanı sıra, hatta en son ekran kartı sürücüleri ile güçlü bir bilgisayar üzerinde başlamaz uyumluluk modunda?

Dernek spd dosyaları

Bu sorunun başka çözümü şudur: Eğer dernek spd dosyaları kaldırmak gerekir. Bu dosyalar oyun ile klasöründe bulunur, ancak birçok bilgisayarlarda onların bunları oynamak mümkün olan herhangi bir programla ilişkili zaten var. Bazı durumlarda, bu bloklar oyunda veri dosyaları, bu hizmete girdiği ilk aşamalarında zaten gelirdi. genellikle, örneğin, QuickTime Player olur - bu sorunun kurtulmak için, bağlı oldukları programın vites dosyalarla ilişkiyi devre dışı bırakmanız gerekir. Bu oyun gerekli olduğu kadar kazanmak için hangi sonra kontrol paneline aracılığıyla kolayca yapılır.

dağıtım

çeşitli dağıtım uygulamaların yükleme de Fallout 3, söz konusu hem de diğer bilgisayar oyunları ile yardımcı olabilir. Oyunun kurulum arşivi çözdükten sadece içinde, ya da yükleyici başlatmak Gone, günleridir. Oyunun çalışmalarını desteklemek için tasarlanmıştır özel programlar, - Sen dağıtım bile kurmak, oyunun kendisi dışında gerekir. Bunlar olmadan, Fallout 3 başarısız olur veya başlamayın. Yani montajcılar aramaya gerek tüm modern popüler tür, bilgisayarınızda en son sürümünü yükleyin ve çok daha iyi işleyecektir kaç maç fark DirectX, Vcredist, Visual C ++, net.Framework olarak ve benzeri dağılımları ve yapanlar değil, sessizce kazanmak başladı ve artık sizi rahatsız etmez. Böylece, dağıtım Tabii Fallout 3. lansmanıyla sadece soru, senin sorunların çoğunu çözebilir, karar yardımcı olmayacaktır muhtemeldir. Sonra da sorunlar özel olarak çözümlenen biçimde teknik destek gerekli temas kurmalıyız.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.