Sanat ve EğlenceFilmler

"Hero Return". Aktörler muzaffer dönüş

dünya suç aksiyon filmi "Hero Return" 2013 sinemalarda (Oyuncular: Arnold Schwarzenegger, F. Whitaker, D. Knoxville, R. Santoro, D. Alexander) bir Hollywood ilk Koreli yönetmen Kim Chzhi-un olduğunu. Bu proje dünya sinema yıldızı ve ABD'nin politikasında önemli olduğunu Kaliforniya Arnold Shvartsenegger eski vali önemli rol son on yılda ilk kez rol aldı.

İlk on yıl

Eski Vali çekinmeden, Korece perspektiften teklifi kabul etti. Yıldız militanlar 90s becerilerini etkili podrasteryal değil emindim ve aksiyon filmi "Hero Return" kendi yeteneklerini kanıtladı. diğer karakterlerin rolünü canlandırdı aktörler, seçkin kinoveteranom omuz omuza çalışmaktan mutluluk vardı. onun muzaffer dönüş için ideal biçimi vardır çünkü Schwarzenegger, tam olarak bu resim başka teklifleri seçti. Arnold organik avantajlı ve mükemmel geleneksel yaralanmazlık ve ironi ve usta şaşılığı olan kurşun geçirmez birleştirerek, yaşlılıktan bir kahraman rolünde arar. Ve Amerikalı sinema Kim Chzhi Una debutant yazarın hayal, yaratıcılığı ve düpedüz ironi arasındaki hassas dengeyi korumak başardı.

Tüm tesadüfi değildir

onun oyun oldukça yetersiz got hakkında tüm eleştirmenlerin dikkatini kahraman savaşçıları odaklanmış olarak filmi "Hero Return" nin aktörleri, yorumlar, klasik haline gelmiştir. Aynı zamanda uzmanlar o mükemmel kurdeleyi koparmak mümkün olduğunu söyleyerek, yönetmenin övgü şarkı. Resimde tüm tarz klişelerden bolluğu var, ancak silahlı onun takdir seyirci bulundu. Felsefi yansımalar ve psikoloji "Komando" diğer hayranları gerekli değildir. Hatta yıllar sonra hala hiçbir Dzheyson Stethem, başka hiçbir çağdaş aktörleri sahip değil kahraman, eşsiz aura dayanmaktadır yeterli varlığı Arnolda Shvartseneggera var. Diğer şeylerin yanı sıra, filmin kült asalet ve şeref ilgili bir alıntı içerir Klinta Istvuda, filmi "on Precinct 13 Saldırı", "Yedi Samuray" vb. D. lider eleştirmenler karakterize Yani sinema filmi "Hero Return" westernleri. aktörler ve onların fikir ve yaratıcıların ekranda gösterilecek kadar oynadığı roller kostik sözleri neden olmadı.

Plot. başlangıç

Meksika Sommertone Amerikan kasabasında sınırı olarak hoş olmayan ve endişe verici olayların dizisidir. gelişi etkileyici bir adam, bir Hollywood müzik video yönetmeni (Peter Stormare) olarak tanıttı ve tarım arazisi işgal ateş aceleyle başladı kasaba halkı arasında dedikodu bir sürü neden oldu. tüm ziyaretçiler birbirlerini tanımak için yerel kafe, olarak, kaba ve şüpheli kişi var. Las Vegas uyuşturucu kralı aynı zamanda Cortez (Eduardo Noriega) kaçar. O boşuna kuvvetler, helikopterler, FBI ajanları ve hantal siyah ajan (Forest Whitaker) özel, ancak tüm merak içinde bekliyordu. Böyle kravat hikaye anlatımı aksiyon filmi "Hero Return". Arnold'un destekçileri oynayan aktör aşağıda listelenir.

aşırı tutucu grup

Böyle bir durumda, umut sadece yaşlı kasaba şerifi (Arnold Schwarzenegger), arkadaşları ve yerel vatandaşların sadece bilinçli kalır. adam Arnie'yi oynadığı filmi "Hero Dönüşü", aktörler, küçük izleyiciye da bilinir. Ekranın Luis Guzmán, oldukça zorba yerel cani üzerinde somutlaşan Porto Rikolu arkadaşının komik görüntüsü - destanı "300" dan izleyicilere bilinen boğucu bir Brezilyalı Rodrigo Santoro. MTV yıldızı Dzhonni Noksvill silah müzenin eksantrik sahibinin rol oynamıştır. Erkeklerin Grup Dzheymi Aleksander önceden gerilim "The Other Side" hareket güçlü yanan esmer seyreltilmiş. Böyle standart dışı komut desteği diğer sakinleri Sommertona. "Maxim" makineli tüfek Müzesi'nden ödünç bütün şirket, uyuşturucu kaçakçıları Ordu'yu mücadele etmeye karar verir. «Son Standı» - - Son savaş Bu bir rastlantı filmin orijinal adıdır.

Ben döneceğim

"Hero Return" pathos aksine son derece güneşli ve eğlenceli aksiyon filmi olduğu ortaya çıktı ve çeşit "The Expendables" ciddi ve beşinci "Zor Ölüm". Gelmiştir Pozitif kahramanlar ve kötü adamlar birbirlerine münhasıran görülmemiş ifadeler ile iletişim, imkansız onların diyaloglar gülmemeleri dinlemek için. Bu Schwarzenegger klasik cümleyi tekrarlamak zorunda kaçınılmaz uygun sahneler koymak eski valinin kimliği hakkında espriler ve olmayan yazar Endryu Knauera ait liyakat - geri olacak. Bütün mürettebat proje "Hero Return" üzerinde birlikte çalışma zevk oldu dikkat çekicidir. Aktörler, Dzhonni Noksvill, örneğin, kendi gösterisinde aynı şekilde davranırlar rahat hissediyorum "Jackass". Luis Guzmán baharında Oldukça tombul bıyıklı adam bir bölüm çekimleri tekrar Modern süper kahraman herhangi verilmez şekilde düzenlemek de başardı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.