GüzellikBakım ürünleri

"1 Temiz cilt 3" Garnier ( "Garnier") Çözüm: değerlendirmeleri

Kızların çoğu bir kerede tüm sorunları çözecek bir cilt için ideal bir merak ilaç için sonsuz arama geçerli: siyah nokta kurtulun, döküntü oluşumunu önlemek ve cilt yumuşak ve ipeksi olun.

Estheticians şirketi Garnier zaten 8 yıl önce, kendi şirket potansiyel alıcıların tüm belirtilen isteklerini karşılayan bir ürün üretti inanıyoruz. Çalışır (ve hiç değilse geçerlidir) ve zaten bu ürünü kullanmak, 1" kızlar incelemelerde Garnier «Saf Cilt 3 kalanları karşılaştırmak böyle mi, en yakından bakalım.

Bu nedir?

Hayır, krem değil. "Garnier. Temizlik cilt 1 3 "- tek bir şişe içinde çeşitli araçlar özel bir takım (jel fırçalama ve masochka). o üreticisi söylediği gibi istenmeyen sakıncaları çeşitli ortaya çıkmasına eğilimli cilt problemleri, çözme tamamen yeni bir yaklaşımdır. Kompleks başarıyla döküntüler, yağlı parlaklık ve siyah noktalar mücadele, hem de yeni lezyonlar iltihapların görünümünü engeller.

Çamaşır yıkama sıvısı

"Garnier'ye" fon bir parçası olarak bir salisilik asit, çinko ve okaliptüs özü. Eylem salisilik asit, iyi bilinen - bu yağlı ve karma cilt üzerinde birçok hatlarında kullanılan ve döküntüleri mücadele için amaçlamaktadır. Çinko sebum, iyi, okaliptüs özü üretiminin düzenlenmesinden sorumlu olmalıdır - Derin tıkanmış gözenekleri temizler.

Günlük yıkama aracı "Garnier", "C sınıfta bir ölçek kazançları üzerinden 1" reytinglerde Saf Deri 3'ten ürünü olarak.

bodur

Doğal pomza minik parçacıklar - kese içinde doğal bir peeling vardır. Bunlar yumuşak ve böylece derin kir, gres tüp ve hatta dayanıklı siyah noktalar, kaldırma pürüzlü cilt hücrelerin pul pul dökülmesi.

Bir kese olarak yanıtları "1'de Garnier 3" çoğunluk nispeten kaba aşındırıcı rağmen onu seviyor, daha olumludur.

maskelemek

Maske yer alan bilgiler beyaz kil yüzün rengini hizalamak için yardımcı olur ve cilt mat hale getirir. Buna ek olarak, beyaz kil mükemmel cildi temizler, çünkü akne kurtulmak için yardımcı olur mikropları emer ve Epidermisin üst tabakaların yenilenmesine yardımcı olur.

"Garnier" "in 1 Saf Deri 3" tarafından anlamına gelen bir maske olarak eleştiriler onu alır. Çoğu alışveriş ürünü kullanmak için bu seçeneği tadını çıkarın.

tanım

Sakin mavi ve beyaz paletinde yapılan Şişe fonları. Ürünün ön tarafında kullanılmak üzere adı geçen kompozisyon, talimatların arkasındaki, misyonuyla ilgili bilgi sağlar ve etkisi uygulamadan sonra boyanmıştır.

boru sıkıca boruya bitişik olan ve ürünün güvenilir saklama kapasitesi uygun bir flip-top, ile donatılmıştır.

maddenin kendisi mavi küçük yamalar ile çok kalın, zengin tutarlılık, ekşi krema anımsatan bir şeydir. Bu skrabiruyuschie parçacıklardır.

taze "Garnier" "in 1 Saf Deri 3" (bu yakınsama içinde yorum) para kokusu, spesifik biraz. Islak sıva - Bazıları için bu nane, birisi gibi görünüyor.

Kadın ve erkek cildi için uygundur.

Ekonomik, fonksiyonlarından rağmen.

yapı

Şimdi kozmetik ürünün bileşiminde uğraşsın. Üretici "Garnier" "in 1 Saf Deri 3" için çare sadece salisilik asit ve mineraller (aşağıdaki resim) iddia ediyor. Daha yakından bakıldığında ürünün bileşimi uzak ideal ve oldukça agresif dan olduğunu göstermektedir. Ne içerir?

- Su, beyaz kil (kaolin), okaliptüs özü. Bu tamamen temiz bulunmaktadır.

- Gliserin. cilt nemlendirici için.

- bütilen glikol bulunmaktadır. Bu düzenler su dengesini epidermis ve kuruluk kaldırır.

- Mısır özü. Bu ek, vitaminizes, besler ve yumuşatır içinde, cildi korumaya yardımcı olur.

- Desil glukozit. iyi köpük yollara ekleyin. Artı, bu epidermisin üst katmanlarında su dengesinin ilgilenir.

- sodyum lauret sülfat. Ayrıca kozmetik ürünlerde köpüğe ilave edildi. Buna ek olarak, kir cildin temizlenmesi için sorumlu değildir.

- Titanyum Dioksit. Deride ultraviyole radyasyonun etkisini en aza indirmeyi amaçlamaktadır. kötü yıkanırsa Ancak bu malzemenin bir parçası olarak mevcut fonların çoğu, çok yapışmasına neden gözenekleri olabilir.

- Ksantan sakızı. Bu bir nemlendirici ve nem tutma özellikleri vardır.

- Polietilen. Küçük toplar şeklinde jel maske mevcuttur. Pul pul dökülmek gerekiyor.

- sodyum hidroksit. cilt alkalik olan bir ortam kontrolü için ilave edilir.

- çinko glukonat, nem dengesini geliştirir. Ayrıca iyi bir antioksidan olarak bilinir.

- Tetrasodyum. Ürünün raf ömrünü artırmak için eklenir.

- PEG-7. yüzey aktif maddeler yumuşatır.

- CI 42090 - bir boya bazlı bir nitrojen.

- Benzin salisilat. Kokusunu gidermek için kullanılır.

- Parfümler - parfüm.

ürünü "in 1 Saf Deri 3" kompozisyon üzerek olumsuz sahiptir değerlendirmeleri Şimdi neden o netleşiyor. Bu şaşırtıcı değildir. mineraller gibi doğal maddeler, biraz korkutucu gelir, ancak kimyasal bileşenleri - Birden arzu.

1 alanında "Garnier" "Temiz cilt 3" den Sredtvo. kullanma talimatları

Böylece, kompozisyon utandırmak etmez ve bu ürünü satın almak için karar veriyorsunuz? Nasıl istenilen sonucu elde etmek için kullanmak, özellikle de cilt zarar fakat tam tersine, daha mükemmel hale getirmek için mi?

bir jel olarak

Bir süre ve durulama için ıslak deri ve masaj üzerine küçük bir miktar uygulanır.

Üretici bir parçasıdır nedeniyle çinko için her türlü kontaminasyondan, kurtulmak ve Smitsonit ayıklamak almak için vaat ediyor. Buna ek olarak, çinko sebum üretimi azaltmaktır.

Nasıl ovalamaya

çene, burun ve alın: Sorun alanlarına büyük ilgi vererek, nemli yüz ve masaj maddenin az miktarda uygulayın. Göz çevresindeki hassas bölgeye temastan kaçının. İyice yıkayın.

Bir fırça madde olarak kullanım sonrası önemli ölçüde siyah noktalar aydınlatmak ve ölü epidermal partiküller yavaşça soyulur. Cilt taze, güncellenmiş bir görünüm alacak.

maske

Göz bölgesi hariç cildi temizlemek için maddenin yeterli miktarda uygulayın. Kalın veya ince tabaka - karar. Nasıl isterseniz, ve uygular. etkisi üzerinde hiçbir etkisi olmayacaktır. 5 dakika maksimum - masochku Yüz 3 tutun. Genel olarak, bu, kuru olmalıdır onun tarafından yönlendirilir. Daha sonra su ile durulama maddesi.

maske kullanarak önemli ölçüde parlaklık azalır sonra, cilt hoş mat ve kadifemsi olur.

"Garnier" "in 1 Saf Deri 3" (yorum göster) dan alıcıların çoğu fonlar ürünün kullanılması bu yöntemi çekiyor. en etkili sonucu vermektedir, bu durum şaşırtıcı değildir.

Garnier «1" saf cilt 3. yorumlar

Ürünün Görüşler son derece çelişkilidir. Birisi birisi acımasızca çıkışır aracı övüyor.

Bazı müşteriler köpük tercih bir jel yıkamak için neredeyse geçerli olmadığını söylüyorlar. Ama kese ve maske olarak - evet, özellikle cilt kombi, sorun, tüm "takılar" ile: siyah burnuna noktalar ve burun kanatları, genişlemiş gözenekler ve periyodik olarak görünen iltihaplanmalar. Yüz bodur haftada 2-3 kez, ihtiyaca göre, bir zamanlar bir maske haftada olun.

Scrub mükemmel. Ama nazik adı dili dönmüyor. Mikrochastichki kuvvetle hissetti. Hassas cilde sahip olanlar uygun olmayabilir.

İşlemden sonra cilt belirgin yenilenir, çok düzgün. Ancak, siyah noktalar tamamen maalesef kaybolmazlar. Ancak, daha hafif. sebebidir.

Kuru kadar tutun Maske ve kesinlikle 5 dakika belirtilmemiştir. Yaklaşık 10. tenine sonra az yağlı olduğunu.

"Güzel" memnun diğer kısmı. şöyle bir soru kabaca aşağı kaynar: "Eh, nerede, yeryüzünde burada mineraller ise" Ponadeevshis verimliliği ve ağda övücü ADDler bu özelliği okumak zorunda - sadece her derde deva tüm çalışmalar için - kadın müşterileri bir mucize bekliyor. Ayrıca başvuru araçlarının farklı versiyonlarını denedim ama herhangi bir sonuç alınamadan. Buna ek olarak, ürün vasat köpükler, ancak ondan sonra yüz, acımadan alnında tüm cilt sıkılır hissi kurur belirtilmektedir.

As da bodur vasat bir etki kaydetti, ancak zımpara kağıdı ile karşılaştırarak, çok kaba aşındırıcı partikülleri gözden yok.

Maske, ilke olarak, normal olarak, sadece karmaşık cilt yüzeyinden silsin ve iyi nemlendirilmiş gerektiğini sonra gerçeğine katılıyorum.

alışveriş yapanların üçüncü grup gençler "in 1 Saf Deri 3" anlamına Burnunuz kez neredeyse tamamen ortadan kaldırır üzerinde daha belirgin ve siyah noktaların çalıştığını söyledi.

özetliyor

1 alanında "Garnier" "3" ile Means karışık yorumlar, ama biz Özetle, eğer şudur.

Bu yağlı ya sahip olanlar için uygundur kombinasyonu cildi. Kuru ve hassas sahipleri için tavsiye edilmez.

Tamamen siyah noktalar ortadan kaldırmak, ancak bunları kadar hafifletmek için yardımcı olur vermez. Belki uzun süreli kullanımı aynı seriden özel tonik ile tam sette daha iyi sonuçlar verecektir.

Bu yağ parlamasını ortadan kaldırır. Cildin pus Süresi korunması kişiden kişiye değişir.

Yerel olarak uygulandığında, sivilcelerin görünümünü önlemek için de kullanılabilir.

Genel olarak, kendi fiyat aralığında oldukça iyi gelir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.