ModaGiysi

Kot Philipp Plein: tanımı ve yorumu

kot - her erkeğin gardırobunda bulunabilir giyim bir öğe yoktur. Çok rahat ve şık pantolon en az bir çift bile en muhafazakar ve sıkı bir gardırop sulandırır. Birisi köpek ile yürüyüşe koyar veya bir ülke tatil için bırakın ve ne olursa olsun favori kot alışverişinde ve onlara sadece ofis takım elbise, ama bir gece elbisesi yerini almayacak neyi birisi.

Alman tasarımcı Philipp Plyayn kot günlük aşınma gelen ve gözde kulüp dönüştürülmesini, yeni bir düzeye yükseltti. Zengin dekor, şık tarzı, mükemmel uyum ve modellerin çeşitliliği - Diğer markaların Philipp Plein Jeans ayıran şeydir. en iyi bilinen modeller düşünün ve bunları birleştirmek ve nerede giymek ne öğrenirler.

marka hikayesi

Filipp Plyayn 1978 yılında Münih'te doğdu. Hep sanat ve mimari düşkün, o moda dünyasına tavrını belirledi. Kariyeri Philip mobilya ve iç öğeler için özel tasarımlar yaratarak ile başladı. o ve sonrasında ve kaprisli evcil hayvanların diğer birçok sahipleri arasında hızla ilk başta arkadaşlar arasında bir bestseller haline rahat bir sandalye, tasarlanmış olan çok sevdiği köpeği, esinlenerek. Bir süre sonra, o ev için örnek kıyafetler oldu ve sadece modaya uygun gündelik giyim ilk koleksiyonu genç ve cesur 2004 yılında başlatıldı. Çizgi erkek, kadın ve çocuk modelleri içeriyordu.

marka, tabii ki, kot giysiler, kadınsı ve seksi elbiseler, aksesuar, ayakkabı üreten ve.

kurumsal kimlik

Philipp Plein kot aktif bir yaşam biçiminin bir genç, modaya insanlar için tasarlanmıştır. marka tasarımı askeri tarzı çekici bir vahşetini özellikleri ve gotik cinsellik parlak parça bir zenginliği kendini gösterir: kafatası şeklinde sıyrıklar, deri ekleri, baskılar, yapay elmas, yamalar ve çatar. Bu giysiler olursa olsun söyledikleri kimse, ilgi odağı ve tarzı kesinlikle emin olmak korkmayan ve tat cesur insanlar içindir.

Tüm kot dayanıklı doğal malzemelerden yapılır. Dikiş kalitesi hep en ve hatta "parçalanmış" pantolon çok güçlü bir şekilde yapılmış ve tüm uygulamalar ve Rhinestones Fırtınalı parti yaşayamaz. Müşterilerden gelen geri bildirim şeyler şekil oturup mükemmel çok yüksek kalitede dikilir ve onaylar. Markalı pantolon yıllarca giyilebilir, ancak zamanla belli bir parlaklık özgü yıpranmış kot edinirler.

kafatasları

Bunlar marka işaretinin uzmanlık vardır. Bu nedenle, Philipp Plein zor değil kafatası ile kot karşılayacak. Dzhek Vorobey - sevdiği karakteri esinlenerek Bu karakter tasarımcısı. kolay bir dikkatsizlik, savurganlık, özgürlük ve bağımsızlık için susuzluk: Tüm koleksiyonları şey biraz korsan nüfuz.

Plyayna gelen kıyafetler Kafatası zar zor fark, küçük olması ve cepler rivetli olarak hizmet ve arka cepler veya uyluk Rhinestones ile kaplı etkileyici boyutu olabilir olabilir.

marka şeylere Gotik baskını düzenli müşterileri genellikle çok yaratıcı ve orijinal kişilik olduğunu ima eder. Batılı ve Rus şov dünyasının çoğu yıldız Filippa Plyayna gelen şeylerden fanlar bulunmaktadır. İçlerinde ve günlük yaşamlarında ve partilerde görünür. gece kulüpleri olarak, bir flaş ışığı ve neon Philipp Plein Giyim "doğru yerde" olduğunu ve başka bir yerde daha ahenkli görünüyor. Bu "korkunç" markası rağmen, giysi kasvetli görünmüyor, aksine, çekicilik ve lüks.

Rhinestones ile Kadın kot

kristalleri ile kadınlar için Philipp Plein Jeans - en popüler genç tüm dünyada kadınların bazıları. arzu bu popüler ürünler demode asla pes bir kulüpte partide kalabalık ve parlaklık öne.

Filippa Plyayna tarafından oluşturulan modeller çok cömertçe Swarovski ürünleri ile çivili, çeşitli yapay elmas olan mütevazı uygulamalara sahiptir. Eğer görünürde her zaman çünkü bu pantolon ilgi odağı, değil mütevazı bayan için değil, onların kusurlu bedenini inananlar içindir. Yorumlar modacılar kristaller mükemmel çamaşır aktarmak demek.

Kot "erkek arkadaş"

"Sevgilisi" kot modeli geçenlerde moda haline geldi. Bu pantolon onlar ince kesilmiş değildir ve genellikle onun kalçalarına ekilir, gevşek bir kesik var. Tabii ki, Philipp Plein kot koleksiyonu hepsi çok şık ve gençlik, cesur özgün baskılar, payetler, sıyrıklar ve kesikler ile dekore edilmiş, "erkek arkadaş" bir model değildir.

Philipp Plein »İyi seçilmiş dzhinsy-" erkek arkadaş rakamın her türlü uygun. Sıska kızlar görsel kendilerini uyluk alanında eksik hacmini verebilir ve bir ağırlık avantajları ile kadın biçiyorlar pantolon bacak ve onun ince bacaklar odaklanmak - bileklerine. Eğer topuklu bunları giymek ise ayaklar görsel daha uzun ve daha ince görünecektir. Eğer uzun boylu değilseniz bu görsel kalçalarda bazı ekstra dolgu eklemek ve bacak uzunluğunun birkaç santimetre çalmak gibi, düz ayakkabılarla "erkek arkadaş" giymek için çalışıyorum.

Erkekler kot

modaya uygun ve abartılı, nispeten basit ve düşük anahtarından - Philipp Plein Erkek kot pantolon da tasarımlar çeşitli vardır. Parlak modelleri kafatasları, sıyrıklar ve kesikler şeklinde nakış ve perçinler. Tüm ürünler çok kaliteli dikiş vardır. alıcıların İncelemeler bakılırsa, kot neredeyse hiç sürüklenme, onlar çok iyi desenler ve mükemmel bir uyum var. Bunlara karşın sonucunda kurlarda farka özellikle şimdi, sadece yüksek fiyata atfedilebilir.

Moda modelleri pantolon her mevsim bulunabilir. Yaz ince, hafif hafif denim yapılmış ve bu tür çizgili ve kesikler olarak daha canlı dekoratif öğeler var. modelleri Demi yalıtımlı, doku yeterince değil rüzgarlı yoğundur. renk düzeni kolayca kirli koyu ve değildir. savurgan modellerini edinme riski altında Pek az kimse, ama basit, şık pantolon gençler arasında çok popülerdir.

nerede dikilir

İtalyan fabrikalarda üretilen orijinal modeli. Ancak bazı modellerin etiketlerinde, sen kot Philip Plein dikili olduğu başka bir ülkeyi görebilirsiniz - Türkiye. Bu ürünler daha ucuzdur. Ama, değerlendirme bakılırsa, orijinal modelin tasarımı tam olarak tekrarlanır ve Türk şeylerin kalitesi asla Çince aksine kötü bir isim vardı.

Çin malı kopyaları, en azından orijinal marka adı ile vardır. Her modelin tasarımı İtalya veya Almanya'da geliştirdi.

Nereden alınır?

dükkanlarda kot Alış, Türkiye'de üretilen orijinal İtalyan ürün veya modeli satın almak fırsat var. Orijinal giysiler satın almak istiyorsanız, resmi sitesinde veya şehir temsil edilir butiklerde bunu yapmak için daha iyidir. Satın Jeans Philipp Plein erkek (Türkiye) birçok araçları, bunların asıllarına göre daha ucuz olan ve oldukça iyi bakmak gibi.

Nasıl seçilir?

Herhangi pantolon gibi, kot şekil tipine göre seçilmelidir. Bir daha belirgin bel yapmak istiyorsanız, yüksek oturma pozisyonuyla bir model seçmek. Tam kalça ile daralmış derileri sığmaz, ama düz kesim pantolon bacaklar mükemmel bakacağız. görsel istediğiniz uzun bacaklar yaparsanız, bir alçak olan kot giymiyorum. Bu durumda hesaplamış bel şekli vurgulamak için çok daha faydalıdır. Eğer, bir kadınsı kalça vermek topuklu veya guideshoe birlikte "erkek arkadaş" seçmek istediğinizde.

Başka bir uyarı - dekor. Yakın dekor dikkat çekiyor. Eğer şekil herhangi bir bölümünü gizlemek istiyorsanız, bu çok büyük bir parlayan kafatası olmadığını olmadığından emin olun.

Orijinal kot Alış, özellikle şirket deposunda, aksi takdirde yüksek bir fiyata sahte satın riske, marka adının doğru yazıldığından edildi gerçeğine dikkat. Dikkatle dikişleri ve nasıl sıkıca tüm perçin ve Rhinestones tutun kontrol edin. Orijinal İplik hattının sadık kalmaz, çok selâmetle dikili pantolon ve aksesuarları "takılmak" değil ve "zil" vermez.

Ne giymek?

Neden dolayı Jeans Philipp Plein kadınları giymek? Türkiye olsun kökenli ülke veya İtalya, tasarım aynı kalır - bir, çekici, parlak kışkırtıcı. Neden dolayı böyle bir savurgan bir model giymek?

"Boyfriends" basit bir beyaz tişört veya tişört ve beyaz spor ayakkabıları ile iyi bakacağız. Ayrıca, lacivert bir ceket ve yelek ile giyilebilir. kot tarafından dekore güçlü, o kadar kolay kiti başka şeyler olmalıdır. Eğer stil Filippa Plyayna sopa ve tevazu seninle ilgili değil ama eğer, o zaman "erkek arkadaş" yırtık perçin ve kilitleri ile süslenmiş tişört ve ceket, siyah deri ceket, tamamlayabilir. savurgan ayakkabı, örneğin, altın ayakkabılarını unutmayın.

Gevşek taşlar ile Pantolon siyah saten topom giyilebilir keten tarzı veya basit kaşmir balıkçı yaka.

Tabii ki, koleksiyon Plyayna tüm modeller böyle abartılı bir tasarıma sahiptir. Basit pantolon vardır. Kot Philipp Plein (Türkiye) minimal dekorasyonu ile şık bir tasarıma sahip veya onsuz yapabilir. Bu tür şeyler Yüksek topuklu daha akılda kalıcı saya ve ayakkabı, örneğin, bir altın bombardıman uçağıyla ve sandalet ile kombine edilebilir.

Bir dekor Erkekler gösterişli kot modeli de basit şeyler özlü ile birleştirmek daha iyidir. Parlak gömlek ve sızdırmaz uydurma tişört ile onları giyme. Hiçbir yazıtlar ve baskılar ve düz spor ayakkabıları ile Uygun serbest açık gri tişört. bir üst giyim tetikleyici basit denim koymak üzere.

Nerede giymek?

denim süslüyor payetler ve diğer dekoratif elementler Hakkında, tartışmalara çok fazla. Moda uzmanları genellikle kamu tür giysiler içinde görünen yıldızlı eleştirmek ve onlar kötü tat bulabilirsiniz. Ama zaten gerçekleşiyor ve tasarımcı giysi böyle bir plan için büyük paralar ödemeye hazır taraftarların bir yeri vardır bir stil oluşturulmuş oluyor. Bu kot pantolon giymek nereye Yani, yersiz bakmak için?

Basit kot modelleri Filippa Plyayna gelen bu kıyafet çelişmektedir müddetçe hiçbir yere takılabilir. , Alışveriş kafe yürümek. Bir düğün veya diğer özel etkinlik için klasik performanslar için bir tiyatroda bile en mütevazı kot örneğin değil gel olmaya yerler vardır.

Ve abartılı hangi seçeneklerin? Onlar genç avangart tasarımcı, konser RNB-sanatçının gösteri şık gece kulübünün açılışında akşam bir yıldız olmak için yardımcı olacaktır. o restoran ve tiyatro, bir veli toplantısında üniversitede bir derste, gece kulübünde değilse, bir röportajda bunları giymeyin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.