Gıda ve içecekYemek tarifleri

Sığır güveç - lezzetli kalın çorba

Gulaş - Macar ulusal yemeği. Şimdi tüm dünyada popüler. Bazı tarifler diğer malzemeleri ilave ettiler ve klasik varyant biraz farklı olmuştur. sığır ile Gulaş çorbası , birinci ve ikinci kurslar birleştirerek tam bir yemek yerini alabilir.

Bunu yapmak için, biz hamuru artırmasını gerekir. Kuru, yıkama ve orta ölçekli küpler halinde kesmek için iyi olması gerekir. Soğan biz domuz yağı eklenmesiyle bir tavada küçük parçalara ve yavru halinde kesilir. Bir altın rengi olduğunda, ona kırmızı biber dökmek için gereklidir. Tüm karışım iyi, soğan, biber ve petrol kuyusu karıştırılır.

Şimdi tava dilimlenmiş et ekleyin yanı sıra tuz ve baharat tadı. kahverengi bir kabuk oluşturmak için yüksek ateşte eti kızartın. Bundan sonra, tavada biraz su dökün ve yaklaşık bir saat boyunca et pişirin.

Bu arada, geri kalan malzemeyi hazırlamak. Biz havuç herhangi bir biçimde kesti. Ayrıca biber doğrayın. Sarımsak temizleyip küp şeklinde doğrayın domatesleri gereklidir. Eğer beğenmezseniz domates derisinin bir tabak varken, bunlar haşlanmalıdır. Bunun için kaynar suda beş dakika kadar ihmal ve sonra soğuk suya kayması. çapraz bu eylemlerin deride bir kesi yapmak unutmayın. Bu basit manipulasyonlar aşağıdaki kolayca çıkarılabilir.

sığır gulaş söndürmek zaman, eklemeniz gerekir doğranmış sebze ve biraz sıcak su dökün. yaklaşık 15 dakika pişirin. Bu arada, soymak ve küpler halinde patates kesmek gerekir. Biz geçen ekleyin. Bir kapaklı kase örtün ve patates hazır olacak bekleyin. Bundan sonra sığır güveç kapatmak ama kahvaltı bir süre sonra servis edilir. Bu yemek ısrar edilmelidir. Gerçek bir Macar gulaş hazırladık. kırmızı biber ve domates dolayı, o güzel zengin rengi vardır.

En iyi seçenek - sıcak bir sığır, bu yemeğin yapmak istiyorsanız. Gulaş çok zengin ve besleyici ve hızlı ve kolay hazırlanıyor.

Şimdi Avusturya'da yayınlanan sığır güveç hazırlamak. Bunu yapmak için, biz sığır eti yaklaşık 700 gram gerekir. Daha taze ve hatta buhar almaya. Iyi durulama ve bir kağıt havlu kullanılarak kurutulur gereklidir. Sonra, küçük küpler halinde doğrayın eti, yemek için uygun. Şimdi 3-4 soğan temizlemek ve ince halkalar halinde kesmek için. Ayrı bir kapta limon kabuğu ovun ve bir kenara süre koydu.

Ayrıca 700-800 ml gerekir et suyu (sulandırılmış küpleri değiştirilebilir). Biz yangın tava koymak ve onu berrak hale gelene kadar soğanı kavurun. buna kırmızı biber iki çorba kaşığı ekleyin ve iyice karıştırın. Şimdi bir sirke yemek kaşığı ve çorba kaşıkları iki çorba kaşığı dökün. Biz tavada et yaymak ve tuz ekleyin. limon kabuğu ile çanak serpin. Ardından, (önceden yapabilirsiniz) Sarımsak soymak ve bir tavada basın yoluyla sıkmak gerekir. Böyle bir muhteviyat kombinasyonu güveç sığır derece kokulu elde edilir. Tüm iyice karıştırın ve bir kapak ile kapatın. Yaklaşık 40 dakika demlenmeye bizim yemek bırakın. Bazen gulaş çorbası müdahale ve yanmamış böylece tepesinde gereklidir.

makarna sığır gulaş Serve veya patates püresi edilebilir. Bu kez biz çok sıvı kıvamına patates olmadan hazırlanmış ve değil. İstenirse, aynı çanak doğranmış patates ve biraz et suyu ekleyebilirsiniz. Sonra Avusturya tarifi altında sığır gulaş dışarı dönecek çorba şeklinde.

yemeğin klasik tarifi her zaman kırmızı biber, et ve sebze bol (soğan, biber, sarımsak ve domates) içerir. Servisten önce, o demlemek ve baharat ve diğer malzemeler aromasını kadar ıslatın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.