BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Dakika zanaatkarın: nasıl bir moda Minecraft koymak

Kuşkusuz, oyun Minecraft sanal alandaki tüm oyuncular defalarca bir moda Minecraft koymak merak etti. Bu sesler daha çok daha kolaydır ve baştan sona bu makaleyi okuyarak, görünür bir yerde kaydetmeyi unutmayın! Sonuçta, bu sadece sizin gibi tüm Minecraft Modifiye ile kendi dünya yaratmak amacıyla size hizmet değildir. Aşağıda açıklanan bir mod yüklemek için iki yol vardır.

Birinci yol - Forge ModLoader


En basit, ama aynı zamanda PC yönteminin kullanımında belli bir beceri gerektirir, daha fazla veya daha az deneyimli kullanıcılar ağırlayabilir. Yükleme değişikliklerin Bu yöntemi kullanmak için, size herhangi bir normal indirebileceğiniz Minecraft, moda veya yüklemek istediğiniz birkaç mods ve ForgeModLoader (oyunlarınız sürümleri) "temiz" (herhangi bir ekleme veya firmware olmadan oyunun yani versiyonu) gerekiyor Rus web sitesi veya resmi web sitesi ForgeModLoader`a üzerinde. Bir moda Minecraft koymak için nasıl diğer ayrıntıları.

Örneğin, bir mod «ThaumCraft 3" yüklemek istiyorsunuz. C: Başlangıç için oyunu yüklediğiniz klasörde yolunda gitmek zorunda \ Users «Adı» \ AppData \ Roaming \ \ Minecraft (Oyunun standart yerleşim kurulum dosyasından taburcu Yaklaşık yol, ama bir kural olarak, bu doğrudur).

Burada «bin» girmeyeceğim klasörü ve arşiv minecraft.jar dosyasını açın. (Bunları yapmazsa, o zaman gerek yok) dosyanın META-INF dizini silin. Daha sonra indirilen arşiv ForgeModLoader`a gelen tüm dosyaları atar. Bundan sonra kapatmak ve geri minecraft.jar klasöre (Minecraft) binip orada "mods" adında bir klasör oluşturmak için, ve yüklemek istediğiniz bir mod atabilir.

Nasıl moda koymak ModLoader kullanarak Minecraft üzerinde?

İkinci yöntem için, tekrar oyuna adanmış herhangi İngilizce konuşan forum indirebilirsiniz Minecraft, moda veya yüklemek istediğiniz birkaç mods ve çok Minecraft Mod Loader (oyunun versiyonu), "temizlemek" gerekir. Bence bu yüzden, Forge ModLoader`a yüklemeden tamamen aynı ModLoader`a takma, tekrar tekrar edilmemelidir.

Sadece ModLoader`om klasör "kip" durumunda oluşturmak için gerekli değildir ve aynı yere modayı atmak gerekir ve o ModLoader - minecraft.jar. Bütün bunları yaparsanız, değişikliklerin yüklemesiyle hiçbir sıkıntısı kalmaz, ama her ihtimale karşı biz konuyla ilgili en popüler birkaç soru düşünün.

S: mod yüklü, ama oyun başladığında, ben siyah ekran ve başka bir şey olsun!
Cevap: Yükleme başlangıcına META-INF klasörünü sildiniz emin olun. Şimdiye kadar yapmadıysanız, Forge veya ModLoader`a perekin'te tekrar klasör ve dosyaları kaldırmak.

S: Ben doğru olan her şeyi yaptık ama benim sorun yazıt çalıştırdığınızda: "Minecraft çöktü!"
Cevap: Bazı modlar birbiriyle çakışabilir. tüm modların birlikte ayarlanabilir diye.

Dikkat! Ayrıca, bu hata nedeniyle oyunun sürümü ile örtüşmemektedir mod, sürümüne oluşabilir. Örneğin, oyun versiyonunda moda sürüm 1.5 ve 1.5.1 ayarlamanız gerekir 1.5.1.

Ben bu makalede alınan bilgiye Minecraft bir moda koymak nasıl sorusuna kapsamlı bir cevap umut ve sizin için en faydalı olacaktır! Ve sonuçta motor performans kalitesinde bir azalmaya yol açtığı biraz herhangi bir ek bilgi, ama oyun yükleri, hatırlıyorum. Yani çok sayıda yeni modifikasyonları koyarsanız, ve eski çıkarılması dikkat yapmayız aynı anda, artık, oyun bir noktada aday olmayacağını çok iyi bir şans kullanılır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.