FormasyonÜniversiteler ve Üniversiteler

Moskova Enstitüleri - liste. Moskova Diş Hekimliği Enstitüsü

Sermaye eğitimi her zaman talep görmektedir ve birçok girişi cezbetmektedir. Liste oldukça etkileyici olan Moskova'nın mevcut kurumları, çeşitli yönlerde etkileyicidir. Hangi okullardan önce dikkat etmelisiniz?

Rus Dili Devlet Enstitüsü. A. Puşkin

Bu filolojik eğitim kurumunda, Rusça dil öğrenmeye çalışan yabancı öğrenciler, niteliklerini geliştirmeye karar veren uzmanlar, Rus dili ve edebiyat öğretmenleri okuyor. Yeni ders kitapları ve el kitapları her zaman yayınlanmakta, aktif bilimsel etkinlik yapılmaktadır. Listesinde oldukça etkileyici olan Moskova'daki diğer kurumlar genellikle çeşitli spesiyaliteler sunuyor, ancak bu bir dar profil ve sadece filoloji alanında lisans veya yüksek lisans derecesi ile mezun olabilirsiniz. Bu eğitim kurumunda şube bulunmamakta, dünyanın diğer şehirleri ve ülkelerindeki üniversiteler ile değişim ve işbirliği için sadece çeşitli programlar bulunmaktadır .

Moskova Devlet Tıp ve Diş Üniversitesi, A. I. Evdokimov'un adını almıştır.

1922'de Moskova Diş Hekimliği Enstitüsü açıldı. O zamandan beri, eğitim kurumunun yapısında bir çok değişiklik oldu, ancak bilgi kalitesi yalnızca daha iyi bir hale geldi. Şu anda üniversitenin adı MGMSU ve altı eğitim programı sunuyor. Öncelikle koruyucu ve ortopedik diş hekimliği, tıbbi işler ve klinik psikoloji budur. Şaşırtıcı bir şekilde, Moskova'daki eski Diş Hekimliği Enstitüsü'nde bir ekonomist-yönetici uzmanlığı da bulunmaktadır. Karşılık gelen fakülte ekonomi ve işletme yönetimi ile bağlantılıdır.

Bu kurum bir devlet kurumudur ve başka bölgelerde şubesi yoktur, bu nedenle yalnızca başkentte eğitim almanız mümkündür. MGMSU, Moskova'daki listede çok iyi tanınmış bazı kurumları içeren diğer sağlık kuruluşlarında olduğu gibi çok talep görüyor.

M. Ippolitov-Ivanov adındaki Devlet Müzik Pedagoj Enstitüsü

Listesinde yer alan Moskova'daki bütçe kurumlarının listesi, o kadar da iyi değil, bu kurumdan bahsetmeye değer. Profesyonel bir seviyede sanat uygulamak isteyen yaratıcı katılımcılar için ideal bir seçimdir. Üniversite, vokal, iletkenlik, müzikoloji ve çeşitli enstrümantal performans da dahil olmak üzere dokuz eğitim programında eğitim sunmaktadır. Eğitim bittikten sonra, öğrenciler bir sanatçı, şef, koro, öğretmen veya müzik lisans mesleklerini alırlar. Diğer birçok metropoliten kurumlar gibi, M. Ippolitov-İvanov'un adını taşıyan devlet müzik ve pedagojik enstitüsü ülkenin diğer bölgelerinde benzerliğe sahip değildir.

Moskova Havacılık Enstitüsü

Listenin çeşitli kurumları içerdiği Moskova devlet kurumlarını tanımlamak için MAI'dan bahsetmek gerekir. Bu eğitim kurumuna dayanarak bir ulusal araştırma üniversitesi de bulunmaktadır. Üniversitede, başvuranlara 58 eğitim programı sunulmaktadır. Örneğin, uzmanlık alanı olarak bilgisayar bilimleri, ekonomi, yönetim, radyo elektronik sistemleri, uçak testleri, ekoloji ve roket motorları gibi seçebilirsiniz. Tek kelimeyle, üniversitede teknik ve bilimsel olarak uygulanan yönlerin seçimi etkileyicidir. MAI, önde gelen bir havacılık üniversitesi ve çok disiplinli bir eğitim merkezidir. Enstitünün çeşitli şubeleri var, buna ek olarak şehir dışından öğrenciler pansiyonda yer bulabilirler. Ayrıca MAI temelinde uzaktan eğitim olanağı sağlanmaktadır.

A.M.'nin adını taşıyan Edebiyat Araştırmaları Enstitüsü Gorki

Listeleri oldukça kapsamlı olan Moskova'nın insani yardım kuruluşları, çeşitli eğitim olanakları sağlamaktadır, ancak herkesin, Gorky Yüksek Öğrenim Enstitüsüne kıyasla bulunmaması. Bu kurum 1933 yılında kuruldu, o zamandan beri mezunları Konstantin Paustovsky, Fazıl İskender, Robert Rozhdestvensky, Yunna Moritz ve diğer tanınmış birçok yazar idi.

Edebi bir enstitüde hem kalıcı hem de gıyaben okuyabilirsiniz. Öğrencilere "edebi işçi" ve "kurmaca çeviricisi" gibi yönergeler sunulmaktadır. Başvurana kabul için yalnızca Rus dili ve edebiyatında birleşik devlet incelemesinin sonuçlarını değil aynı zamanda kendi aylık ya da nesir konusundaki yaratıcı çalışmalarını sağlamanın yanı sıra, sözlü bir röportaj yapmak ve belirli bir konuda yaratıcı bir eskiz yazmak gerekecektir.

Moskova devlet akşam metalurji enstitüsü

Listesinde ağırlıklı olarak tam zamanlı eğitim görmüş kurumları içeren Moskova devlet kurumlarının sayımı, akşam üniversitesinden bahsetmeye değer. MGIMI, başvuranlar için on altı eğitim programı sunmaktadır. Muhasebe ve denetim alanındaki uzmanlık, ekonomi ve yönetim, proses otomasyonu, metalurjik makineler, döküm, termal fizik ve metalurji. Eğitim kurumu 80 yılı aşkın bir süredir var ve sağlanan bilginin en üst düzeyde olduğu kanıtlandı.

Teknik bir uzmanlığa ilişkin akşam formuna kabul için, matematik, fizik ve Rus dilinde birleştirilmiş bir devlet sınavının sonuçlarının verilmesi gereklidir. Ekonomik spesiyaller için şartlar farklıdır. Matematik, Rus dili ve sosyal bilgiler üzerine USE'nin sonuçları gerekiyor. Rusya'nın diğer şehirlerindeki şubelere hiçbir eğitim kurumu yoktur.

Moskova Devlet Elektronik ve Matematik Enstitüsü

Başkentte çok çeşitli üniversiteler var. Son zamanlarda, Moskova'da en çok talep edilen teknik kurumlar. Bu tür eğitim kurumlarının listesi, elektronik ve matematik enstitüsü olmaksızın eksik olabilir. Bu üniversitede yirmi iki programdan birinde eğitim alabilirsiniz. Bunlar arasında yönetim, ulusal ekonomi, bilgi sistemleri, bilgisayarlar, tasarım, bilgisayar güvenliği, metroloji ve kalite yönetimi gibi alanlar bulunmaktadır. Eğitim, bir mühendis, ekonomist ya da matematikçinin uzmanlık alanını kazandıracak ve aynı zamanda mühendislik veya yönetim alanında lisans derecesi elde etmenizi sağlayacaktır. Eyalet elektronik ve matematik enstitüsünden herhangi bir şubesi yoktur.

Tüm Rusya Yazışmaları Finansal ve Ekonomik Enstitü

Birçok başvuru sahibi, yalnızca Moskova enstitülerince sağlanan tam zamanlı eğitimle yönlendirilmektedir. Bu tür bir eğitim alan üniversitelerin listesi çok büyüktür. Ancak yazışma eğitimi, nitel olarak nitelendirilebilir, ancak çoğu zaman dikkatsiz bırakılır. Mali ve ekonomik enstitü, bu eğitim şekli ile bağlantılı olarak bahsedilebilecek en iyi üniversitelerden biridir. Dokuz farklı programda eğitim alabilir. Bunlar kamu yönetimi, muhasebe, finans, yönetim, ekonomi, işletme bilgi teknolojisi, pazarlama ve diğer alanlardır. Buna ek olarak, bu kurumlar bölgede Arkhangelsk, Barnaul, Voronezh, Kaluga, Lipetsk, Novorossiysk, Omsk, Smolensk, Ufa, Çelyabinsk, Yaroslavl ve diğer bazı şehirlerde birçok şubeye sahiptir. Başkentte oturmaya gitmek istemeyen adaylar, evin yakınında bulunan en üst düzeyde bilgi sahibi olacaklardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.