ModaGiysi

Çocuk tulumları, pratik tavsiyeler

Tulumların - ki bu kışın çocuk kıyafetlerinin en iyi versiyonu olduğu gerçeği ile uzun süredir hemfikirdir. Bunlar sıcak, nefes alabilir, güzel ve bakımı kolaydır ve her yaş için uygundur.

Bir çocuğun "tuvaletini düzeltme" yeteneğini elde etmek için birkaç şeye dikkat etmeniz gerekir.

Çocuk tulumları, dört seçim kriteri

Çocuğun yaşı. Çok küçük bir bebek (yarım yıldan az) için, genel bir zarf - mükemmel. Kollu zarflar (deşarj için zarf olarak adlandırılır) genellikle çok kısa sürelerle kullanılır. Zaten üç ya da dört aylıkken bebek, özgürlüğünün kısıtlanmasıyla şiddetle hoşnutsuzluk belirtmeye başlar.

Kılıflı bir zarf daha uzun sürecek ve çok küçük bir çocuk kılıfındaki kılıfları tutamayacaktır.

Çocuk tulum trafo bebeği bebek arabasında mutlaka uyku halindeyken hizmetini verecektir . Aktif yürüyüşler için tulum haline getirilmesi mümkün olacak, "uyku" için bir zarfa dönüştürmek mümkün olacak. Transformatörün tulumları için iyi bir kesme çok önemlidir. Bir zarfın bir tulum takımına dönüştürülmesi güvenilir ve uygun olmalıdır.

Dış tulum dış giyimi. Aşağıdaki özelliklere sahip olmalıdır: suyu gidermek, temizlemek, havaya girmek, güçlü ve güzel olabilmek için. Genellikle, naylon, propilen, polyester veya özel olarak işlenmiş pamuk çocuk tulumları için dış kumaş olarak kullanılır. Hepsi de yukarıdaki gereklilikleri büyük ölçüde veya daha az ölçüde karşılıyorlar.

İki taraflı. Belki de en önemli bileşen budur. Bebek tulumları sıcak ve hafif olmalı. İdeal olarak, bu kombinasyon fluff'a karşılık gelir. Bir aşağı ceket satın alırken, tüylerin kendisinin ve yeryüzü tüylerinin "dolum" oranına dikkat etmeniz gerekir. Kaliteli bir üründe yer alan etikette sırasıyla aşağı ve tüy olarak girilir. Tüyler üçte birinden fazlaysa - aşağı ceketi almayın.

Sentetik dolgu maddelerinin seçimi yeterince büyüktür. En ucuz ve en kötüsü sintepon olarak kabul edilir. Birden fazla yıkamadan sonra ısı tasarrufu özelliklerini kaybeder. Bir ara varyant klorofiber ve fibertek olarak düşünülebilir. Onlar deforme olmaz, ısı tutmaz, su emmezler. Ancak çocukların tulumlarını, yalıtımlarını Çin'de veya Kore'de yapmaktan kaçının, ne yazık ki, ünleri şüpheli.

Çok iyi bir yalıtım U-İKİ, holografan, holografik ve termofiliktir. Bu en yeni gelişmedir - alerjik değil, sıkıldığında ve yıkandığında şekil kaybetmez, hafif ve rüzgar geçirmez. Isı tutma kabiliyetleri aşağıya iner.

İç kaplama. Çocuk tulumlarının doğal bir astar olması gerekir. En iyi polar. Dokunma sıcaklığına ve higroskopik malzemeye hoş geliyor. Yaz tulumları (ayrıca sonbahar-ilkbaharı) pamuklu bir tabana dikilebilir. Sentetik astarlı bir kapak satın almayın.

Kararlı küçük şeyler

  1. Çok rahat çocuk tulumları, ayrı ceketler ve kayışlardaki külot şeklinde yapılmıştır. Öncelikle, bir "kaza" durumunda pantolon değiştirilebilir. İkincisi, eğer bir yürüyüş sırasında bir çocuk ısıtılmış bir odaya girerse, ceketini çıkarabilirsin. Üçüncüsü, böyle bir yarı tulum çocuklarından "yavaş yavaş" büyürler.
  2. İş tulumları, kolların üzerine dış veya iç manşetleri bulundurmalıdır. Kışlık tulumun külotları manşet ve şerit olmalıdır. Çok rahat ve güzel, aynı malzemeden yapılmış eldiven ve çizmeler eklenirse.
  3. Hem yazlık tulumlar hem de kışlık tulum, rüzgarın ek korunması için bir çekme ipli kaputlara sahip olmalıdır.

İyi bir genel seçip "içinde" bir çocuğu "paketlemek", ebeveynler sakin olabilir. Çocuğun koşuşu ve karda rahatça oynaması beklenirken donmaz ve ıslanmaz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.