HobiDikiş

Bir ana sınıfı: makinede bilezik lastiklerini örmeye nasıl

Orada Gökkuşağı tezgahta beri dikişçi farklı yaş böyle devam kalem, sapan, parmaklar gibi, el altında özel aletler ya da malzemeler kullanarak, bilek saç, boyun ve parmaklar için onların takılardan örgü öğrendik. Ancak, bugün sadece makinede lastik bantlar yapılmış bir bilezik örgü öğrenmek için uğraşanlar da var. Bu onlar ve aşağıda yararlı atölye etmektir.

"Balık kuyruğu" bilezik dokuma hazırlık

"Balık kuyruğu" - ilk merak edenler için sakız gelen takı oluşturmak için mükemmel bir yoldur bilezik lastiklerini örmeye nasıl makinede. Başlangıç ve sapan için uygundur. Rainbow tezgahtan takı yapma çok basit teknikle üzerinde durmak niyetinde değilim Ancak, daha iyi özel bir makine alırdım. Ayrıca renkli gerekli sayıda gerekecektir lastik bantlar, kanca ve plastik toka. Dikişçi görüldüğü girintiler ve iki bitişik sıra arasında sütunlar aynı hizada olacak şekilde makinenin bulunması gerekir.

Salın "balık kuyruğu"

Sakız sekiz arası ve iki bitişik dış pim farklı döngüler, bir üst atış iki zamkı, ancak neperekreshchennymi koymak gerekir. Sağ alt çiviye daha Rainbow tezgah almak ve iki üst eleman boyunca kanca kaldırmak ve daha sonra, benzer bir işlem sol sütunda bir döngü ile ilgisi gerekir. Bundan sonra iki mandal başka elastik bant koymak ve onun elemanı kaldırarak gerekir, altta yer alıyordu. Bu tür örgü istenen bilezik uzunluğu kadar devam edilmelidir. Farklı renklerin kendi imalatı Gökkuşağı tezgahta için kullanılırsa orijinal, daha "balık kuyruğu" görünüyor fazlalaştı. bir ucunda ilmiği 4 son aşamasında, diğer ikisi de plastik bağlama elemanını atanmalıdır. Şimdi makine, "Balık kuyruğu" konulu bilezik elastiklerini dokumak ve hatta onların kız arkadaşları becerisini öğretmek nasıl biliyorum.

makinede sakız bilezik "yıldız" a hazırlık aşaması ve dokuma başlangıcı

Bir "Balık kuyruğu" takı oluşturma ve makinede lastik bantlar yapılmış bir bilezik örgü konusunda daha fazla bilgi edinmek için istekli tekniği hakim olan İğne kadınlar, "yıldız" deseni dikkat edin. Bu ürünün imalatı için özel bir makine, C veya S-şekilli bağlantı elemanı, kanca ve yaklaşık 120 renkli bir zamk gerekir için. Bu kenarları aynı renkteki elemanlarının yapılır ve yıldızlarda bulunuyorsa bilezik, bu durumda daha orijinal görünüyor dikkati çekiyor - Diğer. Makinenin doğru yerden olmalıdır örgü başlayın. Yani, önümüzdeki iki uç biri çubuğun ortalama sayısı olmalıdır. Makine yuvası sol izlerken.

makinede lastik bantlar yapılmış bir bilezik örgü konusunda Şimdi daha. sütunlarda Nakidyvanie renkli elemanlar sağ kenarı ile başlamalıdır. İlk olarak, bir gökkuşağı tezgah kullanılarak birbirine bağlı olmalıdır ve altında yerleştirilmiş olan çıkıntı yapan çubuk, daha sonra 1 ve sonra alt satır, 2. pimleri - 2 ve 3.. Benzer eylemler makinenin aşırı numaraları elastik bantlarla bağlanan tüm barlar sürece devam edilmelidir. O bilezik geleceği için sınır olacaktır. bilezik sonundaki başında olduğu gibi, aynı alanı olması gerekiyordu çünkü bu sütunda, son iki uç sayılar, kullanılmayan kalacaktır. Biraz sabır ve harcama zaman doğru miktarda göstermek için - Yeni başlayanlar için, makinede lastik bantlar yapılmış bir bilezik örgü nasıl bilgi Önemli olan, çok zor olmadığını belirtmek gerekir.

Bilezik sakız: dokuma yıldız

Şimdi farklı renkler yapmak daha iyidir her biri yıldızlı yaratılmasına devam edebilirsiniz. Bunu yapmak için, ikinci ve orta sıra aşırı sağ çubuklar sakız atmak gerekir. Sonra saat yönünde sütunlar etrafında düzenlenmiş yıldızlarla merkezini bağlayan, Gökkuşağı tezgahı atmak devam etmek zorunda. 6 dişeti yerinde olduğunda, aşağıdaki yıldızlı yaratılmasına gitmek gerekir, merkezi orta sıranın 4 sütun olacaktır. Dokuma sürece tüm iğnelerden kullanılır olarak devam etmelidir. Makinede lastik bantlar yapılmış bir bilezik örgü nasıl daha iyi anlamak için, altından fotoğrafa yakından bakmak.

kolaylık ve her dişlisinin oluşturmak için bitmiş süslemeleri orijinal görünüm için farklı renklerde elastik bantlar kullanmak daha iyidir. Bu son ekstrem çubuklar kullanılmayan kalması dikkati çekiyor. orta sıradaki her bir kolonuna Daha sonra, merkezi bir yıldız zamkı atmak gerekir standları, sekiz yarısı katlanmış.

döngünün çıkarılması ve dokuma tamamlanması "yıldız" bilezik

Makine pimi girintiler sağa baktım ki döndürülmüş ve yapacak olması gerekir: orta sıranın son kaldırmak için kanca çubuğu kullanılarak ve alt menteşe ön çalışma sütun üzerinde at. orta sıranın bütün döngüler komşu çubuklar yayılacaktır olmaz sürece olmalıdır benzer bir model örgü devam edin. Ayrıca, dişlinin ortalama sakız her ışın dönüşümlü onlar bağlamak pimleri transfer.

bilezik tüm iç bileşenleri hazır olacak zaman sadece işin başında kendilerini fırlatan hangi sakız için kenar örgü gerekiyor. Yani, ön pim üzerine atacak sütunun her alt döngü gereklidir. Kök orta pin çıkıntı bir dizi çalışma ve üst örgünün aynı noktadan sonra, alt hareket etmesi gerekir. Eğer bulursanız zor bu konuda yardımcı olacaktır altında bulunan makine, fotoğrafta lastik bantlar, yapılmış bir bilezik örgü anlamak.

Elastik bant iplik gerekir çıkıntı yapan döngü aracılığıyla kanca yardımıyla ve kancanın iki uçlarını ile son aşamada, dikkatli bir şekilde hazır makineden bilezik çıkarın. Bundan sonra, ürün yayılmalıdır. onun menteşe tarihine göre tokası takmak için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.