HobiDikiş

Timsah Salatalık: fotoğraflar, açıklama el sanatları. Nasıl bir salatalık timsah yapılır?

Sonbaharın gelişiyle birlikte, zaman hasat geliyor. Sadece doğa tarafından oluşturulan tuhaf şekiller yoktur! Hayal gelişimi için ne zengin yiyecek! Ve çocuklar bu tuhaf rakamlar kendiniz oluşturabilirsiniz destekleyen yardıma ihtiyacım var.

Çocukları anaokuluna ve okula gitmek bulunan veliler genellikle bir sonraki sergide Çocuk yapmaya yardımcı olmak için el sanatları neyi sorun, düşünün. Bu tür olaylar genellikle "Sonbahar Hediyeler" denir. Orada sadece çocukların elleri yarattığı el sanatları, orada göremiyorum! Çok popüler daima sebze rakamlar.

Örneğin, orijinal bir timsah salatalık sahip olabilir. Şimdi bunu nasıl bakmak.

ilk kesmek

Önce uzun bir salatalık gerekir. Bir yandan bir timsah kuyruğu olacak, diğer yandan - kafası. timsah yalan söyler. Bu nedenle, mide rakamlar olacaktır, stabilite için ince bir tabaka kesilmiş için gereklidir taraftan. Şimdi kafa yapmak gerekir. Koni üst gelecek namlu üzerinde cilt tabakasını kesmek için gereklidir. Bu kesim de gözler olabilir, bu yüzden iki delik yapmak ve iki bezelye yenibahar eklemek gerekir gerekir. kafasının taban da konik bir tabaka kesilir - timsah çene çeneleri al. ağzını kesme köşesinden. Diş beyaz soğan küçük düz parçalarıdır. sosis bir parça dilini hizmet vermektedir. Salatalık düz rafa konulmalıdır. Şimdi salatalık artıkları pençeleri vardı ile pençeler küçük kesikler yaparak, bir arka ve ön bacakları oluşturmak için gereken kesin. hack göz bitirmişti kadar Shrek ve sıkıcı normal bir gemide yalan, mavi boya-standı önceden edebilir ve bu suyu temsil edecek. kenarlar boyunca açılır yırtıcı göstermek için yeşil soğan çalılıkları koymak gerekir.

timsah Gena

Herkes Cheburashka hakkında ünlü karikatür hatırlar. İlginç el sanatları yapabilirsiniz, ama şimdi bir gen olacaktır. Nasıl bir salatalık dışına bir timsah yapılır? Biz iki taze yeşil salatalık almak gerekir. vücudun diğer, daha küçük, timsah kafasına bir yaklaşım. Bir hayvan figürü bir yandan düşmez için salatalık-gövde kesilir, ve diğer baş bağlanması için de benzer bir işlem gerçekleştirir edilmesi. daha az gözler için küçük delikler yapmak için, bir açıda çok üst kesmeye gerekli olduğunu yeşil ovoschaa olarak.

Artıkları çene, iki ön bacak ve iki düz bir katı arka oluşturmalıdır.

üretimi son aşaması

En önemli şey - montaj. timsah salatalık almak için, karikatür kahramanı anımsatan, denemek gerekir. gövde dikey diş ve havuç diliyle üst çene koymak yerleştirilir. Biz timsah Gena küçük şapka giydiği unutmamalıyız. Küçük bir çan biberi kesip baş figürler ayarlayabilirsiniz. Gen oturur pozisyonda olduğundan Aşağı uzuvlar basitçe yan yana koyun. Ön pençeler delikleri delmek ve bir kürdan parçaları ile vücuda eklemek gerekir.

o salatalık bir timsah olduğu için nasıl kuyruksuz yapmalı? Kesim birkaç üçgenler üstüne, yan kesimler yaparak, yeşil sebze bir parça kesip ikiye kesmek için gereklidir. Vücuda kuyruk takmak için kalır. İşte salatalık kesmek için hazırdır. haklı yerini alacaktır Fuarı'nda Gena Timsah ve birçok yetişkin çocukluklarını anımsıyorum. Gerçek bir arkadaş Cheburashka çok benzer olması gerekiyordu çünkü.

küçük olanlar için timsah

Bir salatalık timsah nasıl yapılır, şimdi açıktır. Önemli olan, hayal gücünü göstermek eldeki malzeme çeşitli kullanmaktır. Küçük olanlar için salatalık "timsah" başka objeyi davet edilir. Neden mi? yeşil sebzelerin rengi ve gerçekte aynı renkteki da bir vahşi hayvandır.

Peki, nasıl salatalık timsah yapılır? Biri bütün salatalık ve rakamlar detaylar için bir tane alacaktır. Bu bacaklar - gövde ikinciden iki salatalık rovnenko kupa kesmek için gerekli olan, bir. Kürdan vücuda onları takmak için. Gözleri karton kesilir. Çok basit, ama orijinal görünüyor. Bu kesmek yarışmada ödül kazanmak için yardımcı olmaz, ancak çocuk hayal gücü ve yaratıcılık gelişimine katkıda bulunacaktır.

İkinci seçenek diy olduğunu

Ve nasıl el sanatları salatalık timsah yapmak için? Biz üç salatalık iki çilek yuvarlak şekil ve kürdan almak gerekir. Bir salatalık gövdesini yapmak için kavisli bir şekil bulmak tavsiye edilir. timsah ayrı olarak imal bileşenlerden monte edilecektir. Salatalık iki parçaya bölündü. Bunlardan biri ucunu keskinleştirmek için gereklidir, bu kuyruk olacak. ikinci kısım kesilmiş diş olması. her iki tarafta salatalık kesme diğer uçları, sekmeleri alır.

İkinci yarı kafasının rol oynayacaktır. Boşluklar el sanatları öğeler reassemble timsah sol yaptı. Tüm öğeler kürdan ile tutturulmuş olacaktır. Meyveler - bu gözler bu. Gözler kurbanı gördüm gerçek timsah gibi, kırmızıdır. Sen mutlu sonlu çocuk masal ile yazabilir. kurbanı gören bir timsah gibi üzerine atlamak için hazırdı. Ama zavallı talihsiz hayvan uzakta kötülük yırtıcı kaçmak için. Baba anlatmak için böyle bir masal olsun. Güçlü bir adam bebek şefkat ve merhameti ayarlar edelim.

Sonuç

Şimdi bir timsah salatalık nasıl biliyoruz. Eğer hayvan tür olması gerekiyordu olduğunu öğrenebilirsiniz gösterim amacıyla Fotoğraf, makalede sunulan.

Anneler ve babalar buna benzer tekne bir sürü yapmak için çocuğunuza yardımcı mümkün olacak. YouTube sürekli görüyorum, en sıradan şeylere sıradışı ve güzel görmek için bir çocuk öğretmek için gereklidir, ancak hedef kapalıdır. Dikkatli olmak çocuklara öğretmek gerekir. Tuhaf salatalık ve domates en sıradışı biçimlerini dikkat edin. Özellikle onun arka bahçesinde büyümeye mümkündür dekoratif kabak. Parkta bir çocukla ormana gitmek faydalıdır. Eğer şanslıysanız ve çocuk boynuzlu geyik onu hatırlatacak bir engelle ya da bir peri masalından bir karakter bulursa, övgüyle olmalıdır. Gelecekte, o salatalık timsah değil sadece görür. Daha sonra hayal yeteneği yazılar yazmaktan metin retelling hazırlanması iyi yerine çocuğu görev yapacak. Onu saçma her türlü oluştururken, hem de kurgusal karakterler ile oynayalım.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.