HobiDikiş

Fular-trafo konuştu: şemasını ve açıklaması. Örgü desen atkı transformatör

giysilerin diğer elemanları dönüşürken Eşarplar, popülerliğinin zirvesinde devam etmektedir. Şimdi, sıcak hacim ürünlere ek olarak, eşarplar ince yaz iplik, tiftik, yün ve bulabilirsiniz. kürk, cepler, kollu, düğmeler ve daha birçok öğe: Buna ek olarak, olası yollardan genişletilmiş menzilli giysi bu öğeleri süslemek için.

Herhangi deneyime sahip güç Örgü de uygulanması, örgü şişleri fular-transformatör kolaylığı göz önüne alındığında. Hemen hemen tüm üretim tür ürünlerin kalbinde basit bir desenle pürüzsüz kumaştır.

Atkı ilişkili boru

Nasıl kravat eşarp-transformatör "boru" çomak? Düzenleri ve açıklamalar aşağıda verilmiştir. Bu atkılar toplu performansında en basit ürün, oluşturmak son derece kolay olmasıdır. Aşağıdaki verilmedi üretimi için olan çok uygulanmış, atkı-boruyu göstermektedir kalın iplikleri sayı için (ve daha kalın almak mümkündür) ile (3-50 m / 100 gram) ve konuşmacı 7. model temel yüz uyumu seçilecektir.

Neredeyse gerekmez bir eşarp dönüştürülebilir konuşmacı şeması ve açıklama bağlamak için. işlem (döngülerinin sayısı önceden ilişkili hesap modeli ile belirlenir) set örgü döngüler ile başlar, daha sonra halka kısadır ve istenilen yüksekliğe (35-40 cm) yuvarlak örgü kumaş üzerinde örülmektedir. Meslekte uzman bir kişi, klasik düz ispit kullanımı tercih ederse, boru, bir dikdörtgen şeklinde örülmüş ve daha sonra yan dikişlidir. örme kumaş çapraz bağlanma prensibi aşağıdaki şekilde tasvir edilmiştir. Böyle bir teknik, bir bileşiğin örgü dikiş karşılık gelir.

mutlaka bir lastik bant veya başka çemberleme sağlamaz makalenin Kenar, doğal dönen bir devletin korunması izin verdi. Böyle bir ürün çok rahat giymek - ve sıcak ve eşarp asılı kenarı karışmaz. Ayrıca, bu model bir şapka gibi kafana giymek için izin verir.

Fular-eşarp

eşarp üçgen şekli klasik bir eşarp, başörtüsü, bolerolar, şallar veya pelerinler içinde çorap için kullanılabilir. varyasyon sayısının sadece ürünün sahibinin hayal gücü ile sınırlıdır.

Aşağıda yer fotoğrafları, itibaren, bir fular dönüştürülebilir çomak kravat nasıl tahmin etmek kolaydır.
birkaç yolu vardır:

  • köşeden Örgü. bir veya üç döngüler ile bir resim başlayın ve süreç içinde döngüler tek tip ilave uzanır. Bu, her kişisel sayısında yapılmalıdır. Bu nedenle, genleşme 45 derece, bir dik açı ile bir üçgen ile elde edilen sonucun bir açı ile yer alır.
  • Bir farkla Örgü. Bu yöntem bir önceki kadar uygun değil, ama aynı zamanda dikkate değer. Bu yol seçerek, her yüz serinin her bir tarafında bir döngü tuvali kesmek için ardışık olarak daha sonra ilmeklerin maksimum sayıda örme 3-5 satır ve skoru gereklidir. Sonuç olarak, aynı zamanda bir dik açı ile bir üçgen.

Özgünlük üçgen eşarp

armholes oluşumu için oval karmaşık şekli vyvyazyvayut gerek yoktur. Basitçe 15 cm yuva uzunluğu bırakın. Bu durumda, web ayrı örme üç parçaya bölünür ve sonra birleştirmek ortak yakın ve ilave işlemine devam, örülür.

iplik hakkında özel bir hüküm yoktur. Çok güzel pileli eşarp dönüştürülebilir çomak yatarak ilişkilendirmek için ince bir yumuşak iplik ve düz desen seçmek gerekir. desen Diyagramlar ve açıklama basit olmalıdır. Sen katı veya ajur süsler kullanabilirsiniz, ancak bunlar gevşek örgülü ve özgürce edilmelidir.

kollu Eşarp

Son olarak, popüler Transformers yarışında lider - kollu bir eşarp. benzersiz modeli moda aksesuar sıralamasında üst mevkilerini ele geçirmesi emin.

Basit dikdörtgen - Bir kesim kalbinde. kullanımı örme desen çeşitli için. Deneyimli Örgü çok zeki, ya da üç boyutlu çizimler kullanmak tavsiye edilmez. Sen, renklerle renk kombinasyonunu deneyebilirsiniz. Fular - dikkatini çekmek ve dolap temel unsurlarından vurgu artmalıdır bir aksesuar.

Aşağıdaki fotoğraflar ürünlerin bir örneğidir katı. Bir atkı transformatör iğneler (şemalar ve seçilen basit model, sözü edilen gerekli değildir açıklama Bu jartiyer dikiş) Örgü en kolay olarak adlandırılabilir.

Bu tür bir ürün elde etmek için, 30 cm ve yaklaşık 2.5 m'lik bir uzunluğu ile ilgili genişliğinin bir dikdörtgen ilişkilendirmek için gereklidir. örme dikişin sonunda gereken atkı uçları (kovanlar), her bir kenarından 60 cm.

kelepçelerle Atkı transformatör

Aşağıdaki şekilde uygulandı İngiliz zamkı örgü ürünün bir örneği göstermektedir. Trafo eşarp örgü üretmek için daha karmaşıktır. Diyagramlar ve sakız açıklaması:

  • örme geleneksel sakız 1 ilk sırası: 1 (Yanlış ön /).
  • Ön ve çirkin ateş provyazyvayut ikinci satırda, onun sc saldırdı. Yani satırın sonundan önce.
  • ikinci örgü hepsi sonraki satırlar.

1: Yüksek elastik manşet 1 yaptı. Bu eşarp geri kalanı öncekine yanı sıra örme dönüştürülebilir olmalıdır. Kalınlık optimal ortam olmalıdır - 400 m / 100 gr, 5 numaralı konuşmacı.

örgü. Atkı transformatör: ve açıklama şeması

resimlerde Modeli eşarp gri aşağıda çok özeldir. O kapıları yapılmaktadır iki kumaş ucunda, dikdörtgen bağlıdır ve. Onlar dikili ve basit kenar görünüyorlar ama el örgü atkı vdet ve bir transformatör spokes alabilirsiniz edilir.
Diyagramlar ve bir model ile süslenmiştir örgü demeti, açıklaması aşağıda listelenmiştir:

  • örgü için örgü yardımcı ilk iğne ipliği tekrar çekmek ve ağ-yapının ön taraftan çıkması için bırakılmalıdır.
  • İkinci dal doğru iğne neprovyazannoy geçmek için.
  • İlk sol iğne birinci iplik, daha sonra ikinci geri dönün.

Bu örgü - hepsinden önemlisi basit. diyagram tek bir döngü oluşturduğu şeritlerin dokuma, bir örneğini göstermektedir, fotoğraf örgü şeritler iki ilmek oluşturulur. Tüm örgü bir tarafa bükülmüş.

anlatılan teknikleri sahip olmak ve örme atkılar temel ilkelerini bilerek Transformers, çalışmak alabilirsiniz!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.