ÇirkinlikInşaat

Metal Kurulum: çatı yapımında hatalar

Metal bir mükemmel , çatı kaplama malzemesi güvenilirlik, güç, dayanıklılık ve mükemmel estetik bir görünüme sahiptir. Evin çatısı güvenle hava şartlarından yapısını korur ve uzun bir süre sürer için, düzgün metal yüklemesi yürütmek gerekiyor.

Aşağıdaki öneriler önlemek için yardımcı olacaktır bu tür bir çalışma gerçekleştirirken yaygın hataları vardır.

İlk olarak, bunu yapmak için kabul edilemez çatının yükleme latalar mastarlanmadan. Bu çok yaygın bir hatadır. Sonuç görünür dikişler yaprak olacak ve hava geçirmez kaplama daha iyi bekliyoruz yapacaktır. Sonuçta, veri kusurları onun maddi yaşamın erken sonunu getirdi.

Bazı durumlarda, metal montaj kontrobreshetki yapılmadan su yalıtımı üzerine üretti. şekilde yapmak demek güvenceler yeterli deneyimli montajcılar, güvenmeyin. erken olmadan çatı su yalıtımı üzerine döşeme ayrıca kaplama başarısızlığını gösterir kontrobreshetki.

Çok yaygın bir hata, bir zımparalama diskinin metal taşlama bir kaba kesme kullanmaktır. Bu tür faaliyetler polimer kesmek yerlerde yanma deliği ve erken aşınmaya metali korumak gerekir. Buna ek olarak, sıcak toz, farklı yönlere uçup, kendi yüzeyine yapışan, kaplama yağma. Sonuç olarak, hasarlı alanlar pas tutmaya başlar.

Metal kurulumunu yürütülmesi, aşındırıcı tekerleğe sahip taşlama kullanımını kesmek için izin verilmez. Bu polimer yakmak değil, aynı zamanda bir çinko kaplaması için değil sadece yol açar. türbülanslı korozyon sonucunda paslı lekeler.

Bu işlemleri uygulanmasında ürün garantisi kaldırılır ve hiçbir üretici talebi kabul etmez.

Düzgün kesilmiş malzeme makas kullanılarak üretilmesi veya bunlara metal demir testeresi. Bazen bir karbür dişleriyle donatılmış manuel elektrikli testereyi kullanabilirsiniz. çalışma toz sonra elde edilen reçine tabakasının zarar vermemek için çalışırken, bir süpürge ile dikkatli bir şekilde kaldırılmalıdır.

Yüksek kaliteli metal teknolojisi özel vidaların kullanımını gerektirir monte. Aksi takdirde, hatta en pahalı kaplama işlemi sırasında hayal kırıklığı. Vidalar bir lastik malzeme contasını olması gerekir. zaman içinde lastik yıkama sıkılığı ve sertlik kaybetmesine çatı neden kuruluğu çatlayabilir.

Montaj keçe kaplama 20 ila 35 mm vida dalga uzunluğu kullanılarak alt kısımlarında yapılmalıdır. Metal kasaya dalga üstünde sabit olduğu takdirde, bu bağlama güvenilir olmadığı dışında gereksiz gürültü neden olur.

Zaman aygıt çatı kabul edilemez bir köpük kullanımı. sırtı ile enkaz düşebilir ve kar yanı sıra ısı yalıtımı için her şey olabilir başka yerlerde boşluğu doldurmak için, özel bir mühür uygulamak gereklidir.

Metal tesisatın herhangi işlerde olduğu gibi hataları önlemek amacıyla, güvenilen profesyonellere açmak için daha iyidir, bazı beceri ve deneyim gerektirir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.