HobiDikiş

Nasıl bir etek-güneş dikecek?

Ben az çaba, ama nasıl aydınlık bakmak istiyorum? etek-sun dikin her zaman ilgi odağı olan olacak sulu yaz renkler,. Bu model düz ayakkabılar şeyl yüksek topuklu açık sandaletler, çok farklı ayakkabı görünen bir kazanan onunla kombine yönlülüğü, için yararlıdır. en muhteşem seçim örülmüş askılı bir sürü moda sandalet olurdu rağmen. Uzun boncuklar ve bileğini ama ayak bileğini sadece dekore edebilirsiniz ince bilezik şeklinde alevlendi etek kutu süslemeleri eşlik.

herhangi bir rakam ile adil seks etek-güneş dikmek ve mükemmel içine bakmak için gelemez. Sadece dikkate bazı nüansları almak gerekir: Formlarınız kıskanılacak miktarda varsa, sadece o zaman olduğundan daha uzun görünecek alevlendi kalça düzeyini düşürmektedir. Büyük noktalar ürünün üstünde olmamalı - şık kadınlar için yukarıdan aşağıya doğru uzanan ya da sadece küçük ayrıntılar bir yeri vardır doku modeline uyuyor. ince figür sahipleri, sen sürece o merkezi hakkında simetrik olarak, herhangi bir desenle kumaş tercih edebilirsiniz. İnce silueti ve dantel fişekleri üzerinde iyi.

Eğer bir etek-güneştir dikmek önce, bunu takacak düşün. Belki üst seçimi malzemenin seçimi ayarlamalar yapacaktır. Parlak kumaştan yapılmış kısa üstleri veya tişört parçası çifti seçmek en iyisidir. Doğu dokunmatik birlikte püsküllü ve bronz bilezikler örgü kemer ekleyecektir.

Nasıl bir etek dikmek için güneş altları?

ihtiyacını gidermek için:

 1. Kumaş. Hafif pamuk, ipek ve hatta ince yün sığdır. Ağ-yapının genişliği 140-150 cm ise, o zaman 20 cm + işleme ürünü bir uzunluğa alır.
 2. Esnek bant (sakız), 2-3 cm genişliğinde.
 3. Konu.
 4. Gereksiz duvar kalıbı için tabaka veya kağıt rulosu.
 5. pergel
 6. Uzun hattı.
 7. Terzi tebeşir veya sabun parçası.

Eğer modeline etek-güneş, berrak ölçümleri dikmek önce. Biz bel ve kalça yanı sıra ürünün uzunluğu gerekir. Desen geniş bir halkadır. Formül yarıçapını hesaplayın. iç yarıçap yarısına eşittir çevresi arasında 3.14 ile çarpılarak ve uzunluğu boyunca dış eteğin. Şimdi bir pusula (küçük daire) ve buna bağlı bir kalem (büyük daire) ile bir iplik kullanılarak desen oluşturmak. Bir kurşun kalem ipliğe karşı ucu da yarım daire desenin alt şeklin orta tutmak ve bu kez darbede için. Bir yarım daire almak gerekir. kemer için boş = 6 cm genişlikte bel + 5 cm çevresine eşit uzunlukta basit bir dikdörtgendir.

paylaşımında kumaş yarım parça katlayın ve dilimler kat düz gittik, böylece desen uygulayın. santimetre dikiş payı ekleyin ve tebeşir kağıt veya sabun bir parça çizmek. germek için ve böylece bant, eşitlik için 45 derecelik bir açı ile eğimli bir çizgi ile kesilir.

Şimdi, nasıl bir etek-güneş dikmek için. Bir kemer ile başlayın boyuna ikiye katlamak ve kısa tarafı dikin. Daha sonra içeri doğru dikiş payını demir. Eteğin kenarı içine olduğu şekilde Şimdi kemer deliği ile ana parçanın üst kısmı hizalayın. dikiş yağlamak. sakız için odayı terk unutmayın.

Dikişli bilgilerini elastik bel bandı, ekleme noktası, bir gizli dikiş dikmek yerleştirin. aynı şekilde sırayla alt kenarı etek sabitlenir. Şimdi yalnızca bitmiş şeyi ütülenir ve sen giyebilir!

Bazı incelikler:

 • kalça oranı ise kumaşın genişliğini aşarsa, iki uzunluklarını dikkate almak için gerekli olan;
 • etek maksimum uzunluğu planlanıyorsa, yerde, bu 4 boy farkla bile kullanılabilir. Bu durumda, kaynak 4 öğütülmesi gerekir;
 • zaman kazanç dikkate alınmaz iç çapındaki hesaplanması;
 • Doğal kumaşlardan kesmeden önce, bu mutlaka genişletmek ve bitmiş eteğe demir ilk yıkamadan sonra yamuk değildir gerekir. Sentetikler tür eğitim gerekli değildir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.